Клуб "Парфюмен ценител"-2

  • 17 161
  • 362
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 089
1.   В клуба важат общовалидните правила за форума. Това е уважение към хората, които са го създали и ни дават възможност да общуваме. Да се придържаме към тях!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
2.   Да бъдем толерантни едни към други.
Цитат
Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
3.   Моля, без обидни твърдения, в това число и към определени аромати, защото не сме достатъчно квалифицирани, за да го правим. Не можем да се мерим с „носовете” в парфюмерията, така че - да си знаем мястото. Да се отнасяме с уважение и да подбираме термините с които се изразяваме!
4.   Моля, да помним, че сме тук, за да се забавляваме и да се учим една от друга, а не да се „надиграваме”!
5.   Моля, дискусиите да се водят интелигентно и обосновано, както се полага между хора, споделящи една и съща красива страст.





С благодарности към renci, Mims-Mims, Eta, Bastet, moonlady71, Bellucci, Джемма и densi за създаването на темата.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:25 от densi

# 1
  • Мнения: 3 094
Добър вечер в най-стилната тема!  bouquet Heart Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това ми е съвсем спонтанното цветно-алдехидно откритие за пролетта. Красота  Heart Eyes



Денси, супер провокации си ни приготвила  Grinning

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:33 от Mims-Mims

# 3
  • Мнения: 31 089
Добре дошли на всички, да си изкарате хубави парфюмни мигове.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 590
И аз да се наредя на опашката да не ви изтърва.  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 094
Мимс, аз не разбрах, сори! тази Мариела Бурани откъде я взе?

# 6
  • Мнения: 22 408
Хайде и аз да се запиша в новата тема. ))))

# 7
  • Мнения: 2 768
Хайде добре заварили  Grinning
Мимси, туй цветно-алдехидното съкровище... дай още малко подробности, не дразни само тъй  Crazy

Чакам още малко да се постопли и мятам Либертина на ВУ.
Също така О де Мервей. Между другото, в руския форум го сравняват с лакиран шкаф  Laughing
Голям са майтап  hahaha

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:47 от eta

# 8
  • Мнения: 35 949
А имам и един въпрос към момичетат с повече опит :
От много време все ми е в главата Miss Dior парфюмът. Не съм го мирисала, само отзиви съм чела тук там и все ми е в ума, че е нещо подобно на Cristalle (edt ) на Chanel? Може ли някой да ме ориентира?  Всъщност си търся нещо подобно на Крисал - свежо и шипрово.

не, на моя нос Мис Диор не причича на Кристал - Мис Диор е много по-ретро от Шанела, не е така свеж и зелен, моят флакон Мис Диор го размених, защото не ми понесе, а много исках да го харесам - обичам парфюми с история  Blush

 bouquet Бях объркала и името.  Sick

Да, доста е специфичен. Очаквам и новият Абсент да е подобен.  Wink
абсентът ми е сладък, тежък и незапомнящ се
никой досега не го хареса

подкрепям  Wink

# 9
  • Мнения: 119
Този път много рано нова тема ,докато ви изчета вие скачате в друга.Добри и положителни емоции и най вече нови придобивки!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 17 546
Да, доста е специфичен. Очаквам и новият Абсент да е подобен.  Wink
абсентът ми е сладък, тежък и незапомнящ се
никой досега не го хареса
подкрепям  Wink
Аз и първият, Руж ли беше, не харесах. Твърде много рози, твърде много!

# 11
  • Мнения: 8 458
Балу, що се отнася до розите съм на Мечо- Пуховия принцип.
Колкото повече, толкова повече.
Макар че Руж далеч не е само рози и се харесва от доста мои познати, за разлика от това отровно зелено.

# 12
  • Мнения: 35 949
Аз и първият, Руж ли беше, не харесах. Твърде много рози, твърде много!

Руж е по-поносим, днес съм с него - за мен е неангажиращо приятен - вчера се 'бомбандирах' парфюмно и днес ми трябваше нещо по-леко  Laughing

пп но не си струва цената  Naughty

# 13
  • Мнения: 8 458
Аз и първият, Руж ли беше, не харесах. Твърде много рози, твърде много!

Руж е по-поносим, днес съм с него - за мен е неангажиращо приятен - вчера се 'бомбандирах' парфюмно и днес ми трябваше нещо по-леко  Laughing

пп но не си струва цената  Naughty

зависи Wink
не си струва каталожната, но онази, на която ги имам аз, е повече от приемлива Laughing

# 14
  • Мнения: 17 546
Разбира се, Емия! Peace Просто когато има твърде много рози, на мен ми идва в повече.  Grinning За цената съм съгласна, множко му е!

Общи условия

Активация на акаунт