kogato toi neiska sex

  • 8 107
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Slu4valo li vi se e sled rajdane majat vi da otkazva na sex?Mnogo e stranno i ne razbiram kakv e problema?Rodih predi 2 mseca i oshte ne sme pravili sex,a predi tova sashto sprqhme v 8 mesec,poradi mnogoplodna bremennost.Sega,kogato govorim zatova,toi kazva 4e ve4e e otviknal i my e stranno.Na nego za prav pat mu se sly4va da se vazdarja tolkova vreme,a za iznevqra sam sigurna 4e nqma.Prosto si imam strahoten maj,s koito predi imahme super sexyalni otnosheniq,Rodiha se 2te mi malki mom4enca i sega estestveno PAK mi se pravi sex.Da spomena samo 4e i rabotata my e mn tejak i mnogo mi pomaga vkashti,no az imam nujda i ot sexa,nali? newsm78KAZVA,4E SHTE PRAVIM,NO KOGA?mINAHA VE4E 53 DNI OT KAKTO SAM RODILA?

# 1
  • Мнения: 616
Вероятно той си има негова вътрешна "дилема" относно раждали жени.
3-4 месеца не са кой знае какво въздържание. Моя от началото на бременността не го огря, и след като родих само чакаше да дам "зелено" и хич не му попречи дългото въздържание Simple Smile
Говори с него сериозно, какво в действителност го тревожи.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 344
Дими,като за начало шльокавицата не е на почит тук!
И второ,поговорете-може да има някакъв проблем,или се опитай да го свалиш ти по някакъв начин(а такива има много)!
И трето,направо ти се радвам как с две бебета,и то толкова малки,мислиш за палуване!
Желая ти успех и наистина-просто поговорете!

# 3
  • Мнения: 494
На мене малко странно ми звучат думите му,че е отвикнал newsm78 На секс? Няма такъв филм. Още повече от устата на един мъж!Определено има проблем,но се съмнявам тук да получиш адекватен съвет. Отидете на психолог и сексолог!

# 4
  • Мнения: 1 163
Айде бе отвикнал-няма такива мъже според мен.Друг му е проблема ама неще да си признае

# 5
  • Мнения: 1 447
До сега винаги темите бяха,че на жените не им се прави секс след раждането,а тук чета друго.
Седни и поговори с него,може би има някаква причина за която не му се споделя.Предразположи го да говори.

# 6
  • Мнения: 2 448
Може би не те харесва сега, когато си родила и му е неудобно да ти го каже, за да не те обиди.  Thinking
В краен случай предложи му да поканите и още някой и нещата ще се наредят, поне на теб ще ти хареса.  Wink

# 7
  • Мнения: 7 186
Sega,kogato govorim zatova,toi kazva 4e ve4e e otviknal i my e stranno.

По- идиотско оправдание не бях чувала ooooh! Ами тогава хич не го питай другия път, а направо го "свикни" при първия удобен случай Laughing
Определено има друга причина за неговата пасивност и според мен просто си търси оправдание. Може да е на психична основа, самото раждане, това, че вече си майка, промяната вкъщи, битовизмите, да са отключили нещо в него, което да го притеснява и да те приема по друг начин. Може да го е страх, че още не си се възстановила, или че кърмиш, или ако има някаква промяна във външния ти вид, физиологията и пр. причини, които по принцип не притесняват мъжете, чак пък и секс да откажат, но може твоя да е по- странен тип, има и такива. Не бих отхвърлила с лека ръка и варианта друга жена/жени. Това, че е "примерен" вкъщи и се прибира навреме, не би трябвало да те успокоява напълно Simple Smile
Според мен трябва да решите проблема навреме, защото ако продължавате така, ще се отчуждите.

# 8
  • Мнения: 7 474
Отвикнал е странно оправдание Thinking Както казват хората, апетитът идва с яденето Laughing
Пробвала ли си да го съблазниш така да се каже? Ще се дърпа ли? Laughing

# 9
  • Мнения: 81
Отвикването не е странно, ако се причисли към авторката. Така че в частност "отвикнал съм от секс" би следвало да означава "отвикнал съм от секс с тебе", а не изобщо.

# 10
  • Мнения: 242
Защо и моя не отвикне поне за месец Praynig.
Може би наистина и работата му въздейства психически-незнам,просто не мога да си обясня как МЪЖ може да не иска секс newsm78

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Моя мъж не ми пипна циците в продължение на 2 години, докато кърмех.
Много време му трябваше да "свикне" да ги приема отново като сексуален обект. Дори сега повече от две години след края на кърменето любовта му към тях не се е завърнала напълно.
Това със секса никак не е приятно, но вероятно с малко търпение всичко ще си дойде на мястото. Ако няма друг проблем, разбира се.

# 12
  • Мнения: 940
Moже да му е странно на човека. Всички хора са различни във възприятията си за тези неща.

# 13
  • Видин
  • Мнения: 685
Не знам какво да те посъветвам, но ще ти кажа, да седнете и да поговорите, защото наистина ще се отчуждите много, ако това продължи Peace Стискам палци всичко да се нареди Praynig

# 14
  • Мнения: 1 045
Аз си го обяснявам със страх.Моят му се искаше но не му стискаше.Родих секцио и през цялото време се вайкаше да не се отворила операцията и дрън дрън.
Поговори с него и виж какъв му е проблемът.Едва ли няма желание,сигурно има притеснение за теб.Има и такива мъже които се притесняват обаче се чудят как да си го признаят. Peace

Общи условия

Активация на акаунт