Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте! Аз съм съм съвсем нова тук ,и маже да греша.Така ,че ми простете ако бъркам някъде.
Искам да Ви питам дали някой от вас е имал болки ниско долу.Аз съм в 35 седмица и много се притеснявам да не родя по рано.
Благодаря ви предварителни!

# 1
  • Варна
Аз имам още съм в 30, не е точно болка а нещо като бодеж много ниско долу. Лекарката ми изписа но-шпа, аз също като теб се притеснявам да не взема да родя по - рано, но .... да стискаме палци всичко да е наред!

# 2
  • Praha
Иди на лекар още днес!
Аз съм така и пия магнезий. Също трябва да почивам повече. Непременно се консултирай с лекаря си.

# 3
Благодаря Ви за отговорите!
Когато ходя на лекар доктора ми казва ,че е нормално .По принцип пия но-шпа 2х1,Магнерот 2х2,но понякога не помагат. А почивката е доста,лежа в леглото от самото начало на бременността.Дано всичко да е наред.

# 4
  • Пловдив
Аз съм в края на 35гс и също имам болки,особено вечер,ама си мисля,че ще раждам вече и за това не се впечатлявам особено много.
В сряда съм на доктор за да се разберем за раждането ще взема да му кажа да видя той какво ще ми отговори.

# 5
  • Плевен
Мисля че е нармално и аз имах такива болки

# 6
Здравейте, аз сега влизам в 35-та седмица и от време на време усещам леки притискания, пробождания долу. Вчера на прегледа ми казаха, че беба се е наместила ниско долу и предполагам  се дължат на това. И мен ме е страх да не родя по-рано, но гледам да прогонвам черните мисли  Hug

# 7
  • На Края На Вселената
Най-добре се консултирай с лекаря си!
Всъщност болките меже да са от разширяването и подготвянето на таза,за раждането или от тежестта на бебето.
Аз си имах такива болки още от 7ми месец!
Успех! Леко и бързо раждане,ти желая!   bouquet

# 8
  • Пловдив

Имах подобни болки от осмия месец.Това бяха и моите страхове-дали няма да родя рано рано.Влизайки в деветия тези болки станаха още по-силни, но с тях издържах почти до термин.

# 9
  • Софее
Нормално е, това са подготвителни контракции.

# 10
  • Варна,морето,сините вълни...
Нормално е,аз имах доста по-рано.

# 11
Щом докторът ти е казал, че е нормално, защо продължаваш да се притесняваш. Тук ще получиш отговори всякакви, някои от които могат сериозно да те подведат или разстроят.

# 12
  • София
Аз ги имах тези болки от средата на 7 месец.Когато споделих с лекарят ми той ми изписа магнезий и но-шпа.Не изчезнаха напълно, но намаляха драстично.

# 13
  • София
болки не съм имала,така,че беж на лекар

# 14
  • Русе
Имам такива болки вече седем месеца. И все били нормални. Сега докато лежах в болницата пак казах, пак било нормално.
Но това са моите болки.
Щом докторът ти е казал че е нормално, няма място за притеснение  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт