Из Магреба се разходете и приятели си намерете!9-а тема

  • 15 574
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 126


Честит Рожден Ден слънчева Белла   bouquet
Нека твоите желания се сбъднат и лошото остане зад гърба ти




Любовта прави човека
 

 ЗАДЪЛЖЕНИЕ без любов прави човека РАЗДРАЗНИТЕЛЕН.

  Дълг, изпълнен с любов, прави човека ЩАСТЛИВ.

 ОТГОВОРНОСТ без любов прави човека БЕЗЦЕРЕМОНЕН.

 Отговорност, носена с любов, прави човека ДЕЛИКАТЕН.

 СПРАВЕДЛИВОСТ без любов прави човека ЖЕСТОК.

 Справедливост, прилагана с любов, прави човека БЛАГ.

 ИСТИНА без любов прави човека КРИТИКАР.

 Истина, представена с любов, прави човека ДОБРОЖЕЛАТЕЛЕН.

 ВЪЗПИТАНИЕ без любов прави човека ПРОТИВОРЕЧИВ.

 Възпитание, провеждано с любов, прави човека ХАРМОНИЧЕН.
 УМ без любов прави човека ХИТЪР.
 Ум, прилаган с любов, прави човека ЧЕСТЕН.
 ЛЮБЕЗНОСТ без любов прави човека ЛИЦЕМЕРЕН.
 Любезност, изразена с любов, прави човека ОТКРОВЕН.
 РЕД без любов прави човека ДРЕБНАВ.
  Ред, оформен с любов, прави човека ВЕЛИКОДУШЕН.
 ПОЗНАНИЕ без любов прави човека НЕОТСТЪПЧИВ.
 Познание, приложено с любов, прави човека ТАКТИЧЕН.
 ВЛАСТ без любов прави човека НАСИЛНИК.
 Власт, упражнявана с любов, прави човека СПРАВЕДЛИВ.
 ЧЕСТ без любов прави човека ВИСОКОМЕРЕН.
 Чест, носена с любов, прави човека СКРОМЕН.
 БОГАТСТВО без любов прави човека АЛЧЕН.
 Богатство, управлявано с любов, прави човека ЩЕДЪР.
 ВЯРА без любов прави човека ФАНАТИК.
 Вяра, живяна с любов, прави човека ТОЛЕРАНТЕН



http://www.youtube.com/watch?v=ds05Cq0zEtg
Gipsy Kings - Un Amor

http://www.vbox7.com/play:ab3261ee
Nino - Amor, Amor

# 46
  • Мнения: 110
Добър ден!

С пожелание за много любов, всеки ден, защото именно любовта и разума ни правят хора.

Не запомних кой има рожден ден днес, но да е жив и здрав и със широко отворени очи за света и много сполука!

http://www.youtube.com/watch?v=Tt5nLKhWD78

http://www.youtube.com/watch?v=fpd7gw3uqBI

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:22 от akhyal_katya

# 47
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

4естит празник на влюбените сърца!
4естит рожден ден на белла

# 48
  • Мнения: 59
    Момичета Честит Свети Валентин на Всички Вас !!!
                                      Пожелавам ви повече усмивки на лицето
                                           повече парички в портмонето
                                              и много Любов в сърцето!!


Дтти Hug Благодаря ти, още през нощта първа си ме разконспирирала,ах ти    bouquet

Шаки ,Yellow Girl,Ra ,DELTA,Nawel,Dala ,Marsy    bouquet Hug  bouquet
На всички благодаря за хубавите и искрени пожелания и картички,толкова много ме зарадвахте и ви желая истинско семейно щастие на омъжените ,а на неомъжените по един честен и любящ арабски принц

Ето почерпете се за мое здраве,гушкам ви всички много


Дано на всички нас оттук нататък само хубави неща да ни се случват и лошото да остане зад гърба ни .

А за тези които празнуват Трифон Зарезан едно голямо Наздраве



Делта,щом си на кадем ,ако имам път натам ще дойда да те пипна та да тръгне само на хубаво  Hug   

И един поздрав за всички вас http://www.youtube.com/watch?v=igMMnZ-KXAY

Ра ,това е специално за теб че знам че сърчицето ти все към Египет те води ,предполагам харесваш и Тамер ,че на мен любимите ми певци повечето са от Ливан

http://www.youtube.com/watch?v=w8xe3toY5pY

Шаки,за теб нашият човек  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=XP4iAltK1sI&feature=related




# 49
  • Мнения: 110
Дами, честит Свети Валентин.
  Бъдете на света Някой, а за някой целият свят, обичайте и бъдете обичани.
      
  BeLLa11, Честит рожден ден, желая ти здраве и много любов.


  На всички, които са имали поводи за празнуване- ЧЕСТИТО и всичко най-...
 
  Аз успешно се 'завърнах', имах проблеми с компютъра, които се удължиха от пишман-разбирачи техници....днес-утре, днес-утре и..... минаха 20 дни. Но....всяко зло за добро, нали?! Тази пауза ми даде да разбера колко съм се срастнала с компютъра и каква зависимост съм развила. Ще се върна да прочета какво сте дискутирали, за да вляза в релси и да се включа адекватно.
  P.S.  Марси, първата снимка на 1-ва страница е от Константин, нали?  Peace

# 50
  • Мнения: 610
БЕЛЛА - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ! МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ !



Алба  wavey привет отново  Hug липсваше тук   bouquet  Heart Eyes

# 51
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
алба, то4но моста е до константин! страхотна гледка е, природата е навероятна там! Peace

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 11:54 от marsy

# 52
  • Мнения: 59
Alba,bliznacite ,мерси за пожеланията ,и на вас желая Честит Свети Валентин и нека животът ви да бъде като това разкошно легло от рози  Hug


# 53
  • Мнения: 110
   Добро утро,

  Днес интернет-кафенцето е от мен 
 
  Момичета, как изкарахте вчерашният ден? Имаше ли изненади?
  Bliznacite, Далка, Шеки и всички, които са се сещали за мен- една голяма  Hug
  BeLLa111, леглото е невероятно.  Peace
 Лека бременност на Дидонка, дано всичко мине възможно най-леко (не се познаваме с теб, понеже сме различни 'форумски генерации', но се надявам да наваксаме  Wink  ).
  Белбейче, как си ти? Бебо сигурно мира не ти дава?!
  Марси, незнам колко моста има в целият град, но са от красив по-красив. Величествено изглеждат кацнали върху скалите на огромна височина.....неискам и да си помислям как са ги строили. А точно този мост го имам на снимка домашно правена  Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 3 776
Алба, радвам се, че компютърните неволи са минали   bouquet Липсваше ни  Rolling Eyes
Аз прекарах вчерашния ден в сън и мързел, то така се качват килограмчета, трябва скоро да тръгна на спорт, най-добре на танци, че пролет иде, няма накъде
Близнаците, как са твоите малки сладури? Йоанка забрали ли гипса?

# 55
  • Мнения: 169
Добро утр, Дами
Честит Рожден ден Белла! Много щастливи мигове ти пожелавам И скоро да намериш истинския човек който е достоен да върви до теб!
Честит ви Св.Валенти - бъдете много обичани и много щастливи!
Извинения за това че ви честитя на патерица ,но както си е по закон на празници у нашта къща се чисти- та вчера едно чистене му падна миене на прозорци и т.н.Вече мога да се похваля че нашто местенце на другия етаж е почти готово- казвам почти, защото има още доста работи да се правят особено в кухнята( там има само терекот и боя), но пак може да си пиеш кафенцето там.Вярно ще трябва да се вземат някои неща от кухнята на долния етаж и все още там ще се готви- но се надявам скоро да сме тип топ. Иначе двете спални са боядисани само прозорци и врати да се лакират и може да се нанасяме там. Уфа направо си мечтая за това време да дойде  Praynig.
Далче честито ти нова къща, и много се радвам че Раян е добре   bouquet
Невенче къде се изгуби? Надявям се нищо лошо не е повода зо твоето отсъствие- Чакаме те!
Алба добре завърнала се   bouquet
Марси спря ли снеговалежа- да не си на ски  Simple Smile   bouquet как е Линда?
Близначкови нищо ново не казвате само честито и бягате!
Ра- пък ти направо ме хварли в размисли ква ли правя в алжете с тез твоите мъжове  Joy земе да ме вкараш в беля- тя Шаки от дълго време ни изкушава ама сега станахте две Ах виии Laughing
Хаиде лек ден от мен пък по- късно дано да се включа пак

# 56
  • Мнения: 90
Алби радвам се Че поднасяш кафето по стара традиция   bouquet

Белбей по леко с Чистенето ,Че си накрая ,повеЧе поЧивка сега ,Че после с бебето Ще ти трябва ,а няма да има  Hug

# 57
  • Мнения: 110
   Шеки, Белбей, Жълтурче, и всички останали- благодаря ви още веднъж.   Hug  Hug  Hug
 
  И тъй като е време за следобедна раздумка, слагам кафенце и бонбонки с надежда И да компенсирам липсата си.      
   Далка, много се радвам за апартамента. Дано наистина го почувстваш свой дом и намериш спокойствието и удобството, от което имаш нужда.   Peace
   Белбейче, и стол и чаша да имаш само пак ще ти е сладко кафенцето, като знаеш, че си е твое мястото и тепърва ще го обзавеждате. Лека- полека, не се преумрявай, остави мъжа ти да действа, а ти само нареждай  Heart Eyes
   Жълтурче и аз се надявам да са приключили историите около нета, че се бях изнервила доста, но не от липсата му, а от безхаберното отношение на мъже в зряла възраст, които не считат за необходимо дори да те осведомят, че напр. няма да дойдат, а какво остава да си държат на думата. Накрая пак сама си свърших работата, но трябваше да преди това да ми изпробват търпението.
 А за мързела......аз често имам такива дни и ги използвам мaх, докато ''нямам ни дети, ни коти'' - както казваше баба.   Grinning
   Шеки, подари ли на свеки бутилчица винце за Трифон Зарезан?   Joy

# 58
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за кафето има ли  кандидати!?
алба, ти наистина си била търпелива много с тези майстори!
много вкусни4ки неща си предложила, мерси!  bowuu  bouquet
далка, какво 4еститим, я се похвали!  newsm78 Thinking  bouquet
невенка, дай сигнал,4е си ок с едно пост4е съдържателно и обемно разказано последните новости при тебе! Hug Peace
шаки, делта, мерси за  пилатес, ще го търся да го изтегля, тука такива екстри освен малко стре4инг и аеробика или малкооооооооооо тае бо (само елементи) за разгрявка, друго няма! останалото е мускуласион! на мене  ми е забранено подскоци и тежести, та ще го мисля още 15 дни и се емвам!поне диетата да  по4на сериозно а не до събота и от понеделник!

# 59
  • Мнения: 610
Привет  wavey

Алба с много вкусни сладкиши ни черпиш ти , мерси, аз без сладко не мога да живея  Crazy даже и в момента си кусам от едно борканче с течен шоколад  Simple Smile Моля те сложи снимка на моста от Алжир в албумчето да я видим .
Белбейче  Hug нищо ново покрай нас, тук тази седмица е голям студ и почти не сме излизали и естествено малките полудяха, омръзна ми тази зима и да се навличаме като мечки  Whistling искам вече да е топличко. А ти се пази, не се преуморявай с ремонта .
Жълто момиче  Hug добре са малките, лудуват тук, забравихме го вече гипса  Simple Smile
Шакира как е твоето бонбонче Лина ?  Heart Eyes
Дала много хубава новина за новият апартамент   bouquet дано намерите и точни и свестни наематели за дядовата ръкавичка  Peace
Марси а нашата приятелка Линда как е  Hug ходи ли на детска ?
Музиката на Буда бар е страхотна Рали   bouquet а клипчето ти за България е невероятно , Благодаря ти   bouquet и аз разпознах твои снимки в него, от така любимият ми Пловдив  Heart Eyes и от морската ти почивка  Wink И аз много искам да ходя на Бейли денс  Flutter обаче как ще стане с малките незнам  newsm78 може би през март, като тръгнат на градина, предполагам че има часове и на обяд  Rolling Eyes знаеш ли Рали ?

Гледам напълнили сте края на миналата тема с мъжове  Sunglasses
Аз харесвам много този - http://www.foto.bg/data/500/medium/067_2_.jpg
Харесват ми мъже тип - престъпник  Mr. Green а ако има и някой белег , екстра  Crazy  Joy

Невена сигурно е заета с ремонта  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт