Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

От някоя от добрите кулинарки във форума съм си копирала рецепта за картофи- соте, но не си спомням от кого. Въпросът ми е: картофите се варят с обелки, а после преди да се запържат с чесъна обелват ли се, защото в едно заведение съм яла картофите с обелки и май се казваха"картофи по селски". Чакам, че картофите завряха... Smile Laughing
Цитирай

София

Картофите соте се белят и се нарязват на кубчета и чак след това се слагат да се варят.
Цитирай

Варна

И аз първо ги беля, с обелки ги приготвям само когато са пресни.
Цитирай

Варна

Белят се като се сварят . Гледай да не са преварени, за да не станат на каша като ги обелиш.
Цитирай

Белят се като се сварят . Гледай да не са преварени, за да не станат на каша като ги обелиш.
Благодаря Ви много! Така и ще направя.  bouquet
Цитирай

София

От някоя от добрите кулинарки във форума съм си копирала рецепта за картофи- соте, но не си спомням от кого. Въпросът ми е: картофите се варят с обелки, а после преди да се запържат с чесъна обелват ли се, защото в едно заведение съм яла картофите с обелки и май се казваха"картофи по селски". Чакам, че картофите завряха... Smile Laughing
Да,обелват се като ще се запържват.Онези "по селски" се правят от млади картофи и затова са с обелките... Hug

п.п. И аз съм давала рецепта за картофи соте,та не знам коя рецепта точно гледаш....
Цитирай

Да,обелват се като ще се запържват.Онези "по селски" се правят от млади картофи и затова са с обелките... Hug

п.п. И аз съм давала рецепта за картофи соте,та не знам коя рецепта точно гледаш...
Може би, не си спомням. Може ли линк за твоите картофи?
Цитирай

София

Заповядай!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282781.msg7550626#msg7550626
Цитирай

Да, това е рецептата! Laughing
Цитирай

С помощта на всички ви картофите станаха чудесни! Модераторите могат да изтрият темата. Smile
Цитирай
Благодаря и аз, картофките са чудесни!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.