Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте отново.Един път писах и сега се престраших да го направя пак.Преди няколко години ми правиха операция-бях направила перитонит.Възможно ли е тази операция да е причината бебето да не става.Ще ви бъда много благодарна ако изкажете мнението си!!! Hug
Цитирай

Някъде там...

Асцендентен път – от гениталиите – гонококов и пневмококов перитонит;
Това е един от начина на проникване на микроорганизмите в коремната кухина..Ако това е бил твоя начин да заболееш най-добре се посъветвай с гинеколог.
След прекаран перитонит се препоръчва да се провери проходимостта на маточните тръби, тъй като това е едно възможно усложнение, което би попречило на репродуктивните функции. В зависимост от причинителя на перитонита е възможно да се обсъждат и други диагностични процедури (примерно хистероскопия), за да се прецени има или няма поражения върху репродуктивните органи на жената. И стандартните предконцепционни изследвания, разбира се.
Eто от тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=printpage;topic=24714.0
Успех   bouquet
Цитирай

Здравей!
Аз ще споделя моят опит и силно се надявам да не минаваш по моя път.
Аз също имам операция от перитонит - 1998 г. Следствие на огромното закъснение на лекарите да остановят какво всъщност ми има се наложи операция по спешност след едномесечно чакане. Резултат - махната лява тръба и дясна нагъната и с множество сраствания. Е това го разбрах доста по-късно. Бонус си имам хидросалпингс в дясно.
Сега след три неуспешни инвитро опита ще ми се наложи и опративна лапароскопия, за да се премахне и дясната тръба. При два от опитите имаше начална бременост, но според лекаря причината за неуспех е точно този хидросалпинг.
Имаш ли направена цветна снимка след операцията, за да се види дали тръбите ти са проходими?  
Цитирай
 cry Съжалявам за случилото се!!!Моята операция също беше по спешност,,,но на втория ден ми отвориха корема !Лекарите до последно незнаеха какво се случва,на един път се влошиха нещата и ми отвориха корема да търсят причината.На слеващият ден ми казаха,че съм късметлиика и че на косъм ме е разминало най-лошото.Имам снимка и уж всичко е наред,но един лекар ми каза,че съм склонна към образуване на сраствания.Правила съм си изследвания-няма нищо тревожно,,но постоянно изпитвам една режеща болка.Съпругът ми също си направи пълни изследвания-ок е.,но толкова време вече бебето нестава....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.