Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

момичета ангажирах пламен трушев за сватбата ни и не съм сигурна дали не сгреших моля помагайте
Цитирай

Предполагам си от Варна, погледни в някоя от темите на варненки или в  www.svatbata.org. Иначе го водят за един от най-добрите във Варна.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Оххх  Laughing Laughing Laughing
На 2 сватби, на които съм била диджействаше Пламен Smile Едната беше нашата. Crazy Нищо лошо няма да кажа за човека, напротив! Държеше се много професионало, въпреки, че беше доста изморен (а може би и леко почерпен) от предната сватба. Не си сбъркала в избора си, той е професионалист и нашата сватба, която по принцип имаше доста сладки гафове, се получи разкошно. Все още всички помнят, как изтанцувах първия си сватбен танц с единия от гостите (моят мъж беше излезнал за малко от ресторанта) и Пламен без малко да ни накара да се  целуваме  35 35 35
Такива са всъщност най-ценните моменти  Peace

П.П. Техниката му тогава (2007 година) не можеше да разчита папки в папки, тъй че ако ще си правите собствен диск с песни, е добре да се съобразите с това.  Peace
Цитирай

Варна

Въх, как така си танцувала първи танц не с мъжа ти? Аз ако ми беше изиграл тоя номер да хукне навън от ресторанта, щях да хукна да го гоня сигурно Crazy Ама да танцувам с друг...
Иначе за Пламен Трушев съм чувала хубави неща. Vladi80, защо мислиш, че си сгрешила?
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Стана леко объркване и Пламен не успя да види, че мъжа ми е извън ресторанта  Crazy Но се получи супер така или иначе Wink
И аз незнам защо авторката на темата мисли, че е сбъркала в избора си, но явно няма и да разберем  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.