dj пламен трушев

  • 2 942
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
момичета ангажирах пламен трушев за сватбата ни и не съм сигурна дали не сгреших моля помагайте

# 1
  • Мнения: 1 558
Предполагам си от Варна, погледни в някоя от темите на варненки или в  www.svatbata.org. Иначе го водят за един от най-добрите във Варна.

# 2
  • Мнения: 2 100
Оххх  Laughing Laughing Laughing
На 2 сватби, на които съм била диджействаше Пламен Simple Smile Едната беше нашата. Crazy Нищо лошо няма да кажа за човека, напротив! Държеше се много професионало, въпреки, че беше доста изморен (а може би и леко почерпен) от предната сватба. Не си сбъркала в избора си, той е професионалист и нашата сватба, която по принцип имаше доста сладки гафове, се получи разкошно. Все още всички помнят, как изтанцувах първия си сватбен танц с единия от гостите (моят мъж беше излезнал за малко от ресторанта) и Пламен без малко да ни накара да се  целуваме  Joy Joy Joy
Такива са всъщност най-ценните моменти  Peace

П.П. Техниката му тогава (2007 година) не можеше да разчита папки в папки, тъй че ако ще си правите собствен диск с песни, е добре да се съобразите с това.  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Въх, как така си танцувала първи танц не с мъжа ти? Аз ако ми беше изиграл тоя номер да хукне навън от ресторанта, щях да хукна да го гоня сигурно Crazy Ама да танцувам с друг...
Иначе за Пламен Трушев съм чувала хубави неща. Vladi80, защо мислиш, че си сгрешила?

# 4
  • Мнения: 2 100
Стана леко объркване и Пламен не успя да види, че мъжа ми е извън ресторанта  Crazy Но се получи супер така или иначе Wink
И аз незнам защо авторката на темата мисли, че е сбъркала в избора си, но явно няма и да разберем  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт