1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 18

  • 17 695
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Добро утро   bouquet
Браво за заглавието,така е по-добре,Звезди,че свършиха кърпичките в магазина Wink
Гласувах,че и Джансел има право на щастие!
Хайде щастлив ден и  на всички вас newsm44

# 16
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
добро утро,момичета  bouquet
галсувах,че и Джансел има право на щастие Peace

ама вчера пак сте се побъркали от писане,гледам Laughing

# 17
  • Мнения: 23
Звездичке  bouquet
И аз гласувах, че има право да бъде щастлива  Hug много ми дожалява на моменти как страда милата

# 18
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз съм за това..
"вярно е, че съгреши с Али Кемал, но и тя има право на щастие( да се омъжи за Яман)"

А песента на Халит е страхотна.

За Звездичка,  bouquet

# 19
  • Мнения: 425
Ее как съм на 2 страница не мога да повярвам.
Ха добро утро момичета!!! Grinning Stop
Ето какъв план имам за зарибявка Sunglasses-майка ми ще идва за 2 седмици на гости-ще и запиша филма да го гледа отначалото както си трябва,защото тя ходи на работа и го е гледала отук там.Какво гледане ще пада,отсега си го мисля -старите сери с нея,че и новите паралелно-ще лудна сигурно Crazy

Звезди,да те поздравя за заглавието-супер е! Peace
Аз отдавна си го мислех да го сменим че много сълзливо изглезжа отстрани за някой който иска да надникне в нашата тема и не е чувал за филма ThinkingТо верно че си пореваваме ,ама не е сълзлив в никакъв случай Naughty

# 20
  • Мнения: 184
И бебето, и аз сме впечатлени от изпълнението на Халит. Тя е саундтрак от другия му сериал? Hug
Момичета, мислех си, че в живота ролите им са разменени и заради това така хубаво играят, влизат си в положение. Халит е преживял много смърт, има болна сестра, благодетел е за много болни хора, а Берг е от богато театрално семейство, нали така? Усещам се, че вече не ми правят впечатление близките кадри, очите, а в началото на филма само това виждах. Много свикнах със сериала.
Ние скоро ще имаме АТВ, но в сайта им не видях ни Аси, ни снимка на Халит като лош мъж, май нямат хубави сериали там...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
Гласувах с опция 2 Peace

Записвам се да ви чета,че старата тема изчитене няма Crazy

# 22
  • Мнения: 1 180
Добро утро, сладки баклавички!
Предполагам, Онур го поделихме, разделихме, олигавихме и т.н. Днес какво ще правим? Незнам как да гласувам за Джансел - в началото си се държеше доста лековато, после й увря главата.
Мислех да се изкажа за Халит /не за Онур - той е муцка/, но ще предизвикам война, затова млъквам.

# 23
  • Мнения: 184
Е, пиши за Халит, де. Скрита зад анонимната маска на интернет Mr. Green.

# 24
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Моля придържайте се строго към правилата-оставете форума наистина да е място за мнения и коментари.Не го превръщайте в чат.

# 25
  • Мнения: 2
Добро утро,момичета! Heart Eyes
Гласувах Джансел и Яман да са заедно;наистина ситуацията е специфична,но след като на Яман не му пречи. Идвамата са добронамерени и биха се разбирали. А това,че Джансел е сгрешила с Али-Кемал-да вярно, но всеки може да е заслепен от любов и да повярва на един мухлю.

# 26
  • Мнения: 1 558
Добро утро и от мен!Явно Звездичка всеки ден ще пуска нова тема hahaha За Джансел гласувах,че има право на щастие. Тя до сега само лоши неща преживя:глупава майка,Али Кемал(олицетворение на безхарактерност) е време е вече и на нея да и се случи нещо хубаво Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 15 458
Здравейте момичета,
 забелязахте ли вчера коремчето на Фюсун? Тя нали е родила по време на снимките момченце.Сега се чудя как ще прикриват бременноста и, нали уж е оперирана.Снимка с бебето и.


Бели букви: Джансел се е омъжила май за шофьора?
Снимка към белите букви:Тук.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 09:43 от Тайна

# 28
  • sofia
  • Мнения: 56
doбро утро момичета , абе вие защо не спите

# 29
  • София
  • Мнения: 547

Ето какъв план имам за зарибявка Sunglasses-майка ми ще идва за 2 седмици на гости-ще и запиша филма да го гледа отначалото както си трябва,защото тя ходи на работа и го е гледала отук там.Какво гледане ще пада,отсега си го мисля -старите сери с нея,че и новите паралелно-ще лудна сигурно Crazy
и аз съм така от близо месец - на обед гледам сериала по тв, а вечер за майка специално тегля сериа от нета, но тя е по-назад - сега е на 28ма и такава каша ми е в главата - не знам вече кое след кое следваше newsm78

между другото, снощи ми направи впечатление, вижте каква тема има: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371685.0

Общи условия

Активация на акаунт