Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Здравейте дами, бих искала да ми споделите  коя личност ви впечатлява или на кого искате да приличате, като начин на живот, стил на обличане и т.н. (в БГ или световен мащаб)?
Примерно: http://www.horoskop4e.com/2008/08/31-rania-al-abdullah1970.html
С любопитство очаквам мненията ви Rolling Eyes
Цитирай

Белгия/София

Много интересен линк  Rolling Eyes Ти на нея ли искаш да приличаш?  Smile
Аз като че ли прескочих тази възраст...  Laughing
Цитирай
 Smile Здравейте, тази тема ме кара  да се замисля, че почти няма бг личност на която да ми се иска да приличам, като поведение, интелект и изобщо като цяло; не се сещам за такава бг дама, която да съчетава всички прекрасни качества в себе си.
Немога да отрека, че Кремена Халваджиян ми харесва като стил на обличане, както и Албена Александрова (Рошавата Гарга)
Като женствено излъчване и като поведение в медийното пространство- Илияна Раева. Това са първите имена, които изплуват  в ума ми  Wink
Цитирай

Много интересен линк  Rolling Eyes Ти на нея ли искаш да приличаш?  Smile
Аз като че ли прескочих тази възраст...  Laughing

И аз скъпа отдавна прескочих тази възраст, не искам аз да приличам на нея, но искам все повече жени да се доближават до нейния образ, като интелект и нестихваща жажда за развитие. Нормално е да се стремим към този образ, а не да искаме да прилияаме на Софи Маринова, макар, че и тя има своите качества вероятно. Smile Именно за това създадох темата, за да разберем, кои на кого иска да подръжава или кого харесва Smile
Цитирай

Не знам Луната в кой дом е и Юпитер дали е ретрограден, обаче темите напоследък са едни такива много тийн подмладяващи  Flutter

Аз искам да приличам на Ева.

Публична личност си е - всички са слушали историята, макар че не всички са чели книгата.

Водила е много "зелен" лайфстайл, аз ги уважавам такива хора. Сигурно е имала изваяни прасци от ходенето навсякъде пеша,  а и бас държа, че е похапвала сирене без палмови екстракти. Бистра водица от потока, ягодка тук, червейче там (за протеини), само онази диета "секс и ябълки" хич нещо не й се получила. Да си беше останала само със секса.

Не е работила - по цял ден е събирала тен из райските градини, най-важното: безплатно и  без досадните разлики - стилът й на обличане го изисква просто.

Не е имала свекърва да й образува бръчки, а най-близкото до нея генетически същество е било горилата Есмералда от горната махала, така че бюти слийп-ът й не бил смущаван от тревоги за конкуренцията. ( Освен онзи път, когато намерила косъм от мустак на горила по лозовото листо на Адам, но това било точно след издънката със змията и решила да не нажежава излишно обстановката).

Абе живот си е живеела мацката, видяла е и 2 и 200, посъбрала е житейски опит и мъдрост. Сигурно през живота си е била обичана - такава, каквато е - от мъжа до себе си, нищо, че после заради този пуст имидж на оръдие на греха сума ти закалимявчени мъже са я недолюбвали. ( а може би вечер тайно са си я представяли).

Едно е сигурно - още от библейски времена there's no such  thing as bad publicity. Истинските, сложните, силните  жени, които правят грешки, изправят се и продължават, се помнят. И Мириад иска да прилича на тях.
Когато порасне.
« Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 04:14 от Myriad Canaan »
Цитирай

Поздравления мила, искрено ме разсмя Laughing, просто страхотно казано...
Цитирай

Plovdiv

От българските звезди много харесвам стила на Петя Стаевска, винаги елегантна, чаровна, стойна, в крак с модата и времето.
Други, които харесвам са : Наталия Гуркова, Оля Лечева, Юлияна Дончева.
Цитирай

София

Като личност - на мен самата искам да си приличам.
Като външност - тази на аватара ми. Много ми харесва как я правят в сериала - дрехи, прическа, грим, аксесоари, всичко.
Цитирай

Белгия/София

Наталия като хубавата и естествена Наталия или сегашната обезобразена Наталия, уж копие на Анджелина   Rolling Eyes

Цитирай

Пловдив

Може би на Анджелина Джоли донякъде, по излъчването. Thinking
Цитирай

Наталия като хубавата и естествена Наталия или сегашната обезобразена Наталия, уж копие на Анджелина   Rolling Eyes
Тази хубава преди жена наистина се е обезобразила тотално.
Цитирай

Наталия Гуркова и Венета Харизанова Smile
Цитирай
Момичета, да не изместваме темата, все пак не обсъждаме пластичните операции за звездите- сполучливи или не. Факт е, че доста от звездите се обезобразиха в старанието си да избият комплексите си. Кажете кои са вашите идоли, аз примерно ще съм любопитна не само коя дама ви харесва, а  и защо тези жени ви впечатляват? Cool
Цитирай

Харесвам Калина Сакскобурготска,те такава искам да стана. Twisted Evil
Интелигентно-откачена е,винаги се забелязва. Smile

Цитирай

Аз искам да приличам на Ева.

bowuu  Very Happy

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора