Рицарки на Бялото кантарче 12.02.2008 - ...

  • 12 275
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 642
Ехо, Теди доживяхме бе, боб фъргахме вече за тебе   bouquet

Щъки, тя и майка ми викаше, че докато постя ще надебелея ама свалих три кила и две задържах  Joy Има си достатъчно калории диетката, само дето е диета и това ме мъчи.

Зетке, ти какво против житото а  Thinking Добре дошла ни отново, пък в Милано да идеш лятоска ти пожелавам и с кеф да го разгледаш  Peace

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:04 от Червената Корса :)

# 31
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
След подходящо захранване и щадящ хранителен режим килограмите се запазват, независимо на каква диета си. А ако има и малко повече движение, нама начин да не се стегне човек.  Peace
Ако почне пак да се яде и да се търсят радостите от живота в хладилника, и след Дюкан, и след 90-т дневната, и след НВД-то и т.н. няма начин да не се върнат килограмите.


Зетката,  я си вземи едно голямооооооо гуш за добре дошла  Hug

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:55 от Мона Кокона

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДандулинаHug и от мен! Понякога и аз така - мразя силно. После ми е криво, ама и аз душа нося...

Тед ка, хамчи хади де, не боб, и ориз, и просо и всичките житни ги фърГахме hahaha...и за Мими, ма тя не ще Crossing Arms. Ша доди и тя, тука, у стадото Laughing...

Днес пак отчитам супер режимен ден - след малко ще хапна рибка във фолио и ще полягвам, че пак торотоправих и са *зморих...

# 33
  • Мнения: 4 116
Ми минах да ви нагледам, да не сте се съвсем стопили  Laughing
Как сте  Hug  

# 34
  • Мнения: 1 387
ЧНТ!
Литъл,мерси за труда! Hug
Дандулина,съболезнования! Cry  Hug

Днес съм -1килограм  Grinning!Включих и зеленчуци днес!
Отивам да потренирам малко,къпя се и лягаааам!С нетърпение чакам почивните дни,че да си отспя!
Корсе,браво за минуса! PeaceТи си ми пример!  bouquet
Приятна вечер и Лека нощ[/b]!

# 35
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Да взема да се запиша ли... що ли... не че имам време да ви чета или пък да пиша, ама де да знам, може да се появи отнякъде...  newsm78

Хубав ден, красавици!   bouquet

# 36
  • Мнения: 684
Привет!!!
не е честно, аз се записвам чак на 3-та страница, мислете му ако не сваля  Naughty
Много се радвам на новопоявилите се ама чакаме инфо къде се губиха толкоз време  Mr. Green
Ами аз май направих вече цял режимен месец, което си е личен рекорд, пожелавам си да продължавам все така сериозно и дано резултата да се вижда на кантара.

Да ви се похваля - купих си мини роза, оранжева, много си я харесвам. Миналата година като се разболях старата ми розичка загина, а и тя беше нападната от акари. Дано новата да няма такъв проблем, защото много обичам рози.


Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 22:11 от miracle

# 37
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Миракъл, за розичката - в един магазин ми казаха, че са няколко сорта, като има някакви кекави, дето мнооого трудно се гледат в домашни условия. И аз ще вземам цвете в саксия - учили са нещо за цветя по Домашен бит и техника.

Тедка, гледах аз в разни теми при хобитите познатите муцунки, ама докато ти се обадя за една фотосесия и на моите хлапаци, бабите се разфучаха и прибраха нещо сътворено с наличния материал.
.....

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 08:39 от jd

# 38
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам от другия край на света Simple Smile

# 39
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
и аз се записвам от другия край на света Simple Smile

добре пристигнала си у дома

# 40
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам от другия край на света Simple Smile

добре пристигнала си у дома


мерси Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 487

    Добро утро и добре пристигнали на всички , кой от където Hug

    Аз вчера :

    грапе
    ябълка
    кайсия
    доматен сок
    две бобени чорби
    3-4 глътки вино

   чай

   8 км

   Много ми е заето. Ей така съм   Stuck Out Tongue Winking Eye

   Днес ми е въглехидратен ден. Май с Росито вървим в крачка  newsm78

   Ако някоя познае , какво ще ям , ще я черпя едно жито  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 873
   Ако някоя познае , какво ще ям , ще я черпя едно жито  Mr. Green

Аз,аз! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вчера успешен 1-ви житен ден,днес продължавам. Hug

Кафе?


# 43
  • Мнения: 2 487
   Бравос , Ванче Hug

   Ша ти сипя две лъжици и от мойто  Laughing / повече не давам , че и без това малко ми се види  ooooh!/ Чорбаливо съм го направила  нещо Rolling Eyes , ама то нали и водата трябвало да се пие , та  2 в 1  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 873
О,аз малкото водичка дето остава я изхвърлям. Rolling Eyes

Ама я си го хапни житцето,мойто ми е достатъчно. Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт