Софиянки, искате ли да кърмим масово?

  • 4 189
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 242
И при нас заваля и гърми здраво. Силно се надявам да се извали небенцето, все пак има на разположение 4-5 часа още Praynig

Мами дано не ни спрат нета заради гръмотевиците. Ако го закъсам ще държа връзка с Хедра по телефона

# 61
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Вчера говорих с една Детска сестра и тя ми каза: "Знаеш ли че се организира кърмене на народния театър". Аз : "Ха , та аз съм от организаторите"Simple Smile))Попитах от къде е научила и тя каза че някъде по другите форуми- значи????Ще има доста народ:))) Тадатада тадатада YES.

# 62
  • Мнения: 1 753
Момичета - пожелавам ви да не ви завали дъжд и да пожънете ГОЛЯЯЯЯМ успех, ТВ слава за вас е бебоците  Laughing Laughing Laughing

Аз не съм кърмеща и няма да идвам, но ще гледам новините с голям интерес  Grinning

# 63
  • Мнения: 8 450
И свекърва ми се нави да дойде да ни помогне-За морална подкрепа.
Ще има публика! Party

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ясно е, че масовост ще има Grinning
Дано повече от вас съберат смелост да кърмят. Praynig
Ще ви гледам довечера и ще се фукам пред всички, че сте ми приятелки. Hug Heart Eyes

Стискам ви палци за хубаво време, че чак пръстите ме заболяха Wink

# 65
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ако е гладна ще се кърмим  Laughing имаме ли избор  Crazy

# 66
  • Мнения: 4 242
Наш тати ще дойде!
Поканих още две мами за подкрепа- и те са на линия Hug
Разпечатах колкото можах брошури да раздаваме.
Стягам се и тръгваме след малко! Laughing

# 67
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ние също барабар с татито ще дойдем - да има кой да мъкне тениските Laughing,пък и публика няма да е излишна Grinning

# 68
  • Мнения: 590
Стискаме ви палци Grinning

# 69
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте момичета Grinning

Още вчера като видях темата много ми допадна идеята Heart Eyes и твърдо реших да дойда Wink За съжаление преди малко се оказа, че нашият тати няма да успее да ни докара и съответно няма как да се придвижим Sad Много сме мънички, иначе дори и с маршрутка бих дошла Crazy
Е, това е положението. Другият път!
Поздрави на всички  Hug и с нетърпение ще очаквам репортажа по новините Wink

# 70
  • Мнения: 404
Поздравление за инициативата!  smile3501
Може би и ние ще дойдем, но едва ли ще се кърмим пред толкова много хора и медии. Пък и каквато е любопитка едва ли ще успея да я накарам да яде като ще има толкова интересни неща за гледане. Стискам палци времето да не провали мероприятието.  newsm17

# 71
  • Мнения: 3 926
Ха, аз се прибрах първа и се включвам с новини. Въпреки времето имаше доволно количество мами Grinning Ние папахме културно докато ни снимаха от всички страни и се държахме мнооого прилично Grinning Дано и масовите снимки да са станали Heart Eyes Другите ще качат снимки, защото аз с целия си акъл забравих фотоапарата.
Но поне показахме как се кърмят деца на различна възраст. Мисля имаше смисъл, но Хедра ще каже, че тя ни е масовият говорител. Нея ще гледате, пък и аз, че докато тя говореше ние вече доволно папахме Mr. Green

# 72
  • Мнения: 8 450
Беше една приятна суматоха.
Хареса ми!

# 73
  • Мнения: 4 242
Получи се страхотно! Laughing
Таткото качва снимките след малко, ще свирна като са готови.

# 74
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета,гордея се,че ви познавам  newsm10 newsm51 smile3525
Беше шарено,шумно,весело и невероятно готино - толкова много мами и бебета,обединени от нещо толкова хубаво - чудесно беше,жалко само,че излелия се дъжд попречи да задълбочим познанствата и да му спретнем едно още по-задушевно бърборене Grinning Но благодарности и на небето - като по поръчка дъжда изчака да свършим - специално за случая Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт