Софиянки, искате ли да кърмим масово?

  • 4 199
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 460
Ще полудея,правят антиреклама на кърменето,съобщавайки за ромското кърмене.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 896
Ще полудея,правят антиреклама на кърменето,съобщавайки за ромското кърмене.
нали им били платили...

# 77
  • Мнения: 8 460
А нас изобщо ни няма!
(Ромските,необразовани жени кърмят-правете си изводите,дали да кърмите и да приличате на тях-явно това е извода!

# 78
  • Мнения: 8 460
Сега ще излезе,че и ние за пари сме излезли да си кърмим децата.
Ще застрелям някой журналист. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 79
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ама изобщо ли не ви дадоха по ТВ? Shocked

# 80
  • Мнения: 1 753
Не мога да повярвам.... тея от новините са за убиване. Кво ми дават мангасарките (с извинение) с мърлявите си деца, дето не ги били къпали по 1 месец... ЗАЩО НЕ ВИ ДАДОХА ВАС??????????????  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 81
  • Мнения: 3 926
Те предупредиха, че няма да могат да монтират за новините в 19.30. Обаче ако не ни дадат и в 22.00 часа тогава вече #2gunfire #2gunfire
Не разбрах обаче освен бТВ и кой друг снимаше, щото имаше още поне 2 камери newsm78
Обаче съм сигурна, че утре по вестниците ще ни има. Печатните медии винаги са били по-сигурния начин да популяризираш нещо. Въпреки, че гледката днес си струваше поне 1 минута новинарско време Grinning

# 82
  • непостоянно
  • Мнения: 981
 ooooh! АМАН вече и от медии и от чудо #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ха да видим кво ще дадат в 22ч. Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 4 242

Не разбрах обаче освен бТВ и кой друг снимаше, щото имаше още поне 2 камери newsm78

БТВ, канал 1 и ВТК (военен телевизионен канал)

# 84
  • Мнения: 3 861
Момичета, репортажа ще се излъчи по бТВ, току що го гледах, изгледах и всички кадри, които не са успели да вкарат в репортажа и искам да ви кажа, че сте страхотни. Моите поздравления за инициативата. Дано следващия път не съм на работа и имам възможността да дойда и да се запозная с вас Hug

Последна редакция: чт, 04 авг 2005, 22:27 от Lilly

# 85
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Хайде честито! Показаха ви! Поздравявам ви за смелостта и мъдростта ви! А какви сте ми хубавиииии! А пук бебоците - още по-хубави! Да са ви живи и здрави!

# 86
  • Мнения: 3 861
А коя е мамата която да де интервюто по бТВ? newsm78

# 87
  • Мнения: 8 460
А коя е мамата която да де интервюто по бТВ? newsm78
Хедра

# 88
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Лили ти да не работиш в БТВ  Laughing
Въпреки дъжда се събрахме достатъчно мами. Е някой не кърмихме Embarassed, но за подкрепа бяхме супер Wink

# 89
  • Мнения: 3 550
.............. изгледах и всички кадри, които не са успели да вкарат в репортажа ..............
А има ли начин да се сдобием с тях? За лично ползване и спомен, няма да ги продадем или излъчим никъде. Обещавам!

Общи условия

Активация на акаунт