Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 фев. 2009, 11:22 ч.

Рибена чорба в Варна...къде?

• 3 503
  • 13
  •   1
Отговори
 GrinningЯ кажете  в кое заведение в варна може да се хапнехубава рибена чорба?

# 1
  • Варна
На крайбрежната алея, не знам коя буна се води (така и не ги научих номерата на тези буни), но е в началото още като се слиза от Почивка, ресторантът се казва "Буната". Там има хубава риба и рибена чорба.

# 2
  • При гларусите
GrinningЯ кажете  в кое заведение в варна може да се хапнехубава рибена чорба?
Във Варна не знам но в Шабла е номер едно.
Страхотна я правят в едно от капанчетата до морето но нямам идея как се казва.
Чувала съм че там са ходили големи хора само заради чорбата!!! Peace Peace Peace

# 3
  • Варна
В Немо http://www.nemobg.com/
В сайта мисля не пише за новият им ресторант. Намира се на мястото на бившия Жар, срещу Икономическия техникум. Там е на самообслужване, тип бързо хранене.

# 4
  • При гларусите
В Немо http://www.nemobg.com/
В сайта мисля не пише за новият им ресторант. Намира се на мястото на бившия Жар, срещу Икономическия техникум. Там е на самообслужване, тип бързо хранене.
То пак си е Жар само че рибен и с име Немо.
Даже сервитьорките са същите.... Wink Sunglasses Wink
Бива но си е закусвалничка все пак..... Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Варна
Еми за чорба идеше реч, не за хубав ресторант  Grinning
Като искате хубав - във Вила Буров също е добра.
Иначе при Ванкото от Траката е най-добрата, ама не е ресторант  Mr. Green

# 6
  • Варна,морето,сините вълни...
Дива,кьде е това на Траката?

Мен ми хареса рибената чорба на БМ-рибния ресторант.Ядох на този който е на Дружба,но предполагам,че и на другите ще е хубава.

# 7
  • Варна
В "Библиотеката" - страшно вкусна я правят там.

# 8
  • Варна
Кое е това? Не съм го чувала-може ли малко повече подробности? Мерси!

# 9
  • Варна
Майтап беше това. Не е заведение, а наш приятел, потомствен рибар. Голям майстор!  Grinning

# 10
  • Германия
Кое е това? Не съм го чувала-може ли малко повече подробности? Мерси!

Намира се на улицата, където са такситата на Севастопол, ако дойдеШ от посока ВИНСа, се пада в дясно преди кръстовиЩето което е преди булеварда (как обясних само  ooooh! ). Влиzа се в един двор, на 2 етажа е, приятно zаведение е, но определено преz лятото е по хубаво когато може да се полzва и терасата.

# 11
  • Варна
Tatjana, мерси, малко трудно в първия момент, но се сетих. Минавала съм много пъти оттам, но не съм влизала. Не знаех, че готвят такива неща, изглеждаше ми на бистро по-скоро.

# 12
  • Германия
Ами да, не е гурме ресторант  Wink Аz последно съм ходила там преди.... newsm78....4, 5години  Embarassed но тогава не беШе лоШо. Даже водихме приятели от 4ужбина там и много йм харесваха ястията´. Но рибена 4орба не съм яла там  Laughing

# 13
  • Варна,морето,сините вълни...
Майтап беше това. Не е заведение, а наш приятел, потомствен рибар. Голям майстор!  Grinning
Embarassed Joy
Ми и аз се изненадох,защото живях там доста години.Знам всички заведения(те се броят на прьсти де),та викам да не би наистина да има такова Embarassed

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт