как се чувствате в 9 месец

  • 9 085
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 919
Чувствах се огромна, беше ми трудно да ходя-исках да раждам вече.

# 31
  • Мнения: 592
Чувствах се добре, не исках бебето да излиза. Имах леки болки в краката и ръцето,но те си бяха от 8-ят месец. Ако тях ги нямаше можех и по-дълго да си бременея...

# 32
  • Мнения: 82
Чувствах се добре когато бях в движение, но за съжаление не можех да издържам дълго да ходя или да правя нещо без почивка.Спомням си, че даже вкъщи чистех на почивки  Laughing, а вечер не можех да си намеря място на дивана,през 5 минути сменях позата, добре, че прекарах само 2 седмици в 9-тия месец.

# 33
  • Мнения: 1 763
Чувствах се ужасно. Бях качила 25 кг, не можех да се движа нормално, да спя, дори да дишам като хората. По цяла нощ обикалях из апартамента, а по цял ден се опитвах да спя, но все се намираше някой да ме събужда. Беше студено, заледено, мъжът ми работеше постоянно, за да може да си вземе отпуска, когато се роди бебето и всички покупки, оставени за последния момент, бяха направени много на бързо. Нямах никакво желание да подреждам, нито да пера и гладя бебешки дрехи. На всичкото отгоре преносих 6 дена. Обаче пък родих  лесно, въпреки че бебето ми беше голямо.

# 34
  • Мнения: 2 013
Нямах търпение всичко да свърши и най-накрая да си гушкам бебето.
Чувствах се на предела на силите си.Корема и 30те килца страшно много ми тежаха Peace
И не на последно място страха от раждането,от болката,от това дали всичко с бебо ще е наред,дали раждането ще е леко....все такива неща!

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
нямах търпение да родя , всеки ден си мислех  , че ще родя , въобще чаках си бебката с голямо нетърпение.
Много ме болеше кръста и за капак на всичко в последните 2 седмици така ме заболяха ребрата , че се наложи да взимам специални лекарства за болката , защото дори не можех да спя.
Всичко си бях подготвила за бебето . Вече през последните 2 седмици постепенно изпрах , изгладих и подредих всичк дрешки и си чаках най-голямото събитие ...

# 36
  • Временно
  • Мнения: 788
При мен последните месеци бяха най-хубавите.Не съм се чувствала тежка ни най-малко,нямах отоци,движех се без проблем.Само ми беше трудно вечер да се завъртам в леглото. Laughing
Бях приготвила всичко за бебка и след като започнах да преносвам вече наистина нямах търпение за срещата си с нея! Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 641
Ужасно се чувствам.
Само ритничетата ме радват.
Всичко друго ми е ужасно.
Болки в кръста,повръщане...един ден нерви,на следващия-меланхолия.
Вече искам да се видим очи в очи с бебето.

# 38
  • Мнения: 405
И аз не съм мама в 9-ти месец / темата явно е отправена по-скоро за тях, а не за вече родилите Joy/, но да ти кажа честно чувствах се като един голям плондир...просто толкова ме боляха краката, толкова ми тежеше вече всичко, че само исках да минава и това е. Леко раждане ти желая  bouquet

# 39
  • Мнения: 494
Aз скоро родих, но в още ми е много прясно как беше в деветия месец. Чуствах се огромна и едва ходех. Бях изчистила къщата основно още осмия месец, деветия само изпрах всички дрешки, изгладих ги и окончателно приготвих стаята на бебчо и нямах търпение да се появи. Успех и леко раждане   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 674
Като изключим, че ми натежаваше корема се чувствах супер.
и аз така/и двата пъти/

# 41
  • Мнения: 645
като изключим киселините които ме тормозеха се чувствах добре

# 42
  • Мнения: 2 803
Ами пушка от всякъде бях. Като незнам какво ме чака. Излизах много и търчах с бързо темпо по задачи свързани с преместването ни, ремонти и такива ми ти работи.

# 43
  • Мнения: 249
Първият път може да се каже, че се чувствах що годе добре, но вече нямах търпение да родя.
Вторият път всичко ме болеше още от седмия месец, ритше ме доста силно и болезнено, че чак след раждането доста време си спомнях усещането даже някой път пак се сещам  та вече на края ми беше доста трудно исках да раждам по бързо, имах и ужасни киселини.

# 44
  • Мнения: 1 558
В деветия месец се чувствах....тежка.Без особени проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт