Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте  Smile! Искам да попитам някой знае ли дали има възможност да се смени личен лекар, освен през декември и юни? И ако да - каква е процедурата по смяната? Никак не съм доволна от моята лична лекарка, през декември нямах възможност да я сменя, а не ми се чака до месец юни за това. Ще се радвам ако някой е по - добре запознат от мен. Предварително благодаря   bouquet!
Цитирай

София

Доколкото съм запозната - не, през другото време не може да смениш. Стискам палци да нямаш нужда от лекар до м. юни.
 Hug
Цитирай

София

И аз мисля че не можеш.
Цитирай

Не, за съжаление не можеш по-рано от месец юни.  Naughty
Цитирай

Можеш само ако смениш местожителството си, т.е. избереш лека от друго населено място.
Иначе както са ти казали трябва да изчакаш до юни.
Цитирай

Варна

За съжаление ще трябва да изчакам до месец юни, тъй като няма да сменям местожителството си. Ще се надявам дотогава да не ми се налага често да посещавам сегашната си лична лекарка. Благодаря ви за отговорите   bouquet!
Цитирай

София

За съжаление ще трябва да изчакам до месец юни, тъй като няма да сменям местожителството си. Ще се надявам дотогава да не ми се налага често да посещавам сегашната си лична лекарка. Благодаря ви за отговорите   bouquet!
Ами да,иначе другия вариант е да си платиш някъде на частно,ако ти се наложи.
Цитирай
Можеш!!!

Но трябва да попълниш молба до директора на НЗОК в която да опоменеш причините за исканата смяна.
За повече информация:

http://sofia.nhif.bg/bg/contacts.phtml

Информац. център и услуги  в ЦУ на НЗОК:   - 965-91-59

- 0800-14-800 с национ. избиране

http://www.nhif.bg/bg/dostap_pacient.phtml
Цитирай

Варна

punchita, благодаря за информацията  bouquet!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.