Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 60 969
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 836
Ужасно ме нерви една реклама за "сочно пиле". Не помня какво рекламират - някаква подправка, май. Толкова е досадно това облъчване  с многократното повтаряне на думата "сочно"! Не се притесняват да ни покажат, че ни мислят за полуидиоти, на които много лесно и просто може да се набие в главата поредната мисъл за "правилната покупка".

# 31
  • София
  • Мнения: 15 457
Казва Irresistible(неустоимо) - на френски обаче с такива произношение че все едно говори на иврит  Laughing ама айде, нали е детенце
Всъщност изобщо не го казва детето, а е взето от предишна френска реклама на данет.

# 32
  • Мнения: 1 367
Напоследък у нас са хит рекламите с бебета и животни.Например на пюретата ХИП,шампоана "Джонсън",различните видове памперси...Синът ми много се кефи на рекламата с костенурката Вихър и на една,в момента изключих за какво беше,с животинчето,което кани на гости други животинчета и казва "Хубаво е да си у дома".Някакъв ароматизатор беше,ама сега като ми изхвръкна от главата.... newsm78

# 33
  • Мнения: 168
много ми харесва тая реклама на Хип бебето е голям сладур

# 34
  • Мнения: X
Напоследък ме дразни много новата реклама на Сенсодин за чувствтелни зъби, където Мадлен Алгафари разговаря с една заболекарка надъъълго и  нашироко за проблемите с венците и избелването на зъбите  Sick

# 35
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235

И на мен тази с детенцето много ми харесва.
Дали я има някъде,откъдето мога да я дръпна?
Рових в youtube,vbox и я няма.

И аз бая се порових, ама не можах да я намеря. Някой да знае дали и къде я има?

# 36
  • Мнения: 39
мене много ме кефи рекламата на БТК с лапетата, особенно това русичкото е много сладко

# 37
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
За мен ,най- тъпа е на Данет -;знам твойта тайна newsm78,свързана с една наша добра спортистка ,на която отказвам да и запомня името ,точно заради тази тъпотия #Cussing out

# 38
  • Мнения: 740
Идеята за клипа е приятна, но тя играе ужасно дразнещо. И на мен ми е неприятна тази реклама

# 39
  • Мнения: 1 558
Уринал????? Sick Sick Sick УЖАС

# 40
  • Мнения: 1 983

И на мен тази с детенцето много ми харесва.
Дали я има някъде,откъдето мога да я дръпна?
Рових в youtube,vbox и я няма.

И аз бая се порових, ама не можах да я намеря. Някой да знае дали и къде я има?
Има я във vbox, открих я там, обаче от там не може да се сваля. Sad

# 41
  • София
  • Мнения: 1 355
Във всеки случай досега не съм виждала реклама на Мерцедес или Лаваца, например. Защо ли? newsm78

# 42
  • Банкя
  • Мнения: 823
Във всеки случай досега не съм виждала реклама на Мерцедес или Лаваца, например. Защо ли? newsm78
Тази я въртяха преди няколко месеца доста често и даже я обсъждахме в предната тема. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 735
А какво ще кажете за онази: "Какво слагате в каймата?" Много ми е смешно онова бабе с малката главица и големите очила.
Мен също много ме кефи бабето,тя не участваше ли и преди това в тяхна реклама?
Иначе фаворит ни е рекламата на бонбони Бос-с беби винаги удряме един блус.

# 44
  • Банкя
  • Мнения: 823
А гледахте ли новата за някакво олио (май беше БИСЕР) ooooh! - танцуващи бройлери и пеещи картофи. Crazy
Как им идват тези идеи на някои хора. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт