Изпитвате ли човека до себе си

  • 3 912
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44
Не виждам смисъл да изпитвам човека ,който знам ,че ме обича повече от себе си.Само мога да го обидя по този начин.Ако има ДОВЕРИЕ ,не е необходимо да се изпитваме.

# 76
  • Мнения: 2 757
Не виждам смисъл да изпитвам човека ,който знам ,че ме обича повече от себе си.Само мога да го обидя по този начин.Ако има ДОВЕРИЕ ,не е необходимо да се изпитваме.

Е да, ако си сигурна, че наистина те обича няма смисъл. Но като не си може да е полезно. Аз обичам да ги изпитвам мъжовете и одеве за пореден път изпитах моя и за пореден път не издържа теста. Извод: Когато се съмнявате в някой изпитайте го за да разкарате съмненията или за да ги потвърдите, все тая, важното е да има яснота по въпроса. Който обича да живее в заблуда нека си живее. Аз държа да знам кво ми крои ближния за да си спестя неприятни изненади в бъдеще  Peace
Много ме бива в изпити, блъфиране и всякакви подобни. Случвало ми се е така да се вживея в ролята, че после като си признах, че съм излъгала за го изпробвам той не ми повярва, че съм го излъгала тогата, реши че сега го лъжа  Joy

# 77
  • Мнения: 1 212
Тези изпити се водят свише ...
Всяка двойка минава през ситуации и етапи,
когато без да искаш ти или партньора ти бивате изпитвани .
Хич не обичам съмненията и гледам да не се съмнявам .
Когато нещо се пропука , цепнатината скоро става яма  ... така или иначе нещата излизат наяве .
Що трябва да се тровя превантивно и да се кахъря ?!

# 78
  • Мнения: 2 757
Тези изпити се водят свише ...
Всяка двойка минава през ситуации и етапи,
когато без да искаш ти или партньора ти бивате изпитвани .
Хич не обичам съмненията и гледам да не се съмнявам .
Когато нещо се пропука , цепнатината скоро става яма  ... така или иначе нещата излизат наяве .
Що трябва да се тровя превантивно и да се кахъря ?!


Така е. Но когато имаш основателна причина да подозираш нещо, дори и само от интуицията ти да идва, защо да не се увериш максимално скоро как стоят нещата. Иначе си е загуба на време и късане на нерви поради неизвестността. Аз поне до сега не си спомням да съм заподозряла нещо и да се е оказало, че  бъркам. Наистина не виждам защо да не си изясня нещата максимално бързо и да продължа напред  Peace На другото му викам наивност, да не кажа по силна дума

# 79
  • Мнения: 7 947
Когато си сигурен в човека до себе си - то е ясно, че няма какво да изпитваш, защото ако изпитваш все още - значи не си сигурен  Wink
сега като се замисля, по принцип съм си мнителна и не за изневери, а за всичко чопля и разузнавам, ако нещо ме притеснява, при мене "да си над нещата" никак не минава!

Общи условия

Активация на акаунт