Накъсаната коса....

  • 25 866
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!От супрата и пресата косата ми стана накъсана още от горе близо го корените...
Ходих на фризьор да ме боядиса и подстриже,следователно ми намаза косата със някакъв балсам ли маска ли какво беше..и косата ми беше страхотна!Гладка,накъсаните косъмчета не си личаха понеже бяха някак си прилепнали без за стърчат все едно имам перушина...и изобщо не се забелязваха.А сега отново същата история от както си мия косата,пак същата перушина имам на главата си Sad
Кажете някакъв продукт който действа ама наистина да дейтва>.който да ми заглади косата и накъсаните косъмчета да не си личат Sad да не стърчат ,а да си стои равномерно със дължината на косата ми Sad.Следователно и да я изправят Sad.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 13 623
Аз бих искала да попитам какво е това супра, че не съм в час! Иначе ако косата е накъсана...подстригвай я, ползвай на всяко миене маски и ако може професионални! Пусни ако можеш снимка, че така не мога много да си представя положението какво е!

# 2
  • Мнения: 0
Супра и обезцветител,който обезцветява косата и я изрусава.Косата ми изглежда така http://www.impulse.bg/photos/by/8053828/view/10691541 само че е по накъсана още от горе,и стои като наелектрезирана..със какво да я мажа за да стоят насънате косъмчета прилепнали до косата?
Ако си ти на аватара имаш много запазена коса..какви маски и балсами ползваш за да изглежда толкова добре?

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 14:43 от Nikol__

# 3
  • Мнения: 408
Спри да ползваш супра,а си вземи боя за коса.Ще ти препоръчам BESS,подхранващата маска също е много добра!Аз също бях руса но не съм ползвала супра,освен за кичури както съм в момента.

# 4
  • Мнения: 13 623
Аз съм на аватара.  Ами боядисвам се с професионалните на Лореал и блондор на 3 седмици. Може би вече 4 години. Ползвам Shine Blonde шампоана на Лореал профешънъл, балсами не ползвам вече. Маска на всяко измиване (само Фруктис), понякога и на Лореал пак професионалните. Преди и на мене ми беше малко накъсан бретона, но се оправи. Никога не ползвам лак за коса! Имам усещането, че от него ми се късаше. И се подстригвам на 2 месеца!

# 5
  • Мнения: 0
Ами последно фризьорката ме боядиса миналия месец.
Сега косата ми има по приличен вид въпреки че цялата е накъсана,не си личи колкото преди.
Та мисълта ми беше,че тя ме намаза със нещо и косата ми изглеждаше точно така: http://www.ivis-bg.com/popup_image.php?pID=2579 толкова гладка запазена и без нито един стърчащт накъсан косъм Sad..вие знаете ли някакъв такъв продукт,сигурно ще е скъпичък.

# 6
  • Мнения: 0
Супер ти е косата,много запазена браво.Иначе някакви кристали или ампули слагаш ли?Или само маската

# 7
  • Мнения: 13 623
Лореал имат такива, но то няма да оправи косата, а просто ще я замаскира! Тя и ако ти е направила прическа ще изглежда по-гладка. Купи си маска на Лореал професионалните. Най-добре или Интенс Рипеър или Абсолют Рипеър и ампули!
http://zlatnaribka.com/  в този сайт имат почти всичко

# 8
  • Мнения: 13 623
Супер ти е косата,много запазена браво.Иначе някакви кристали или ампули слагаш ли?Или само маската
Нито кристали, нито ампули. Сега смятам да си взема на Лореал ампули да ги пробвам

# 9
  • Мнения: 595
Jaquie,
може би си казвала, но кой номер ти слагат от професионалните на Лореал?
Иначе от ампулите съм ползвала белите, розовите и анти ейдж, също и тези в малките опаковки като кремче за очи дето са на лис ултим. Най-доволна откъм изглаждане съм от лис ултим и белите - за боядисана коса, дори ги слагах на 2 пъти, защото не ми е много дълга косата. Лис ултим ухаят неземно, но са скъпички, те и другите де. Днес ми дойде и поръчката на крема за нощна грижа на лис ултим, лилавите, и ще я пробвам.

# 10
  • Мнения: 13 623
10 и 10.1 с малко шампоан

# 11
  • Мнения: 15
трябва да спрете с пресите за да се подобри,едни кристали няма да са излишни.нарушила се е структората на косъма от бойте и най вече от пресата.но русото не прощава.трябва много грижи.за уплатняване на косъма ви трябва нещо което има восък.или маски с мед и мляко или търсете слънцезащитни серии(те са на тази база)и са много хубави за руси коси.търсете Вела и Eugen Perma

# 12
  • Мнения: 62
и моята коса е накъсана от горе,какво помага  newsm78

# 13
  • Мнения: 408
Понеже вече няколко години не съм обикаляла по парфюмериите та нямам представа,въпроса ми е ,лореал трудно ли се намира или го има във всяка по -заредена парфюмерия.От две години все на фризьор ходя,но ми се иска да си пусна дългата коса,а фризьорката все намира да кръцне нещо и не мога.Мисля пак да върна русото,че ми писна тъмна.Бих си взела на бесс с удоволствие,но трудно се намира,в моя район няма,а с малко дете без кола не мода да обикалям с градския транспорт.Виждам ,че косата ти е добра и на цвят и на вид та за това си мисля да пробвам.Че преди си бях лепнала едно карамелено,та няма бутане  и все жълта си ходех Sick,това беше повода да се направя тъмна.

# 14
  • Мнения: 13 623
Loreal Professionnel ги има в много салони или на http://zlatnaribka.com/

Общи условия

Активация на акаунт