Моля помогнете! Искам да изтрия акаунта си , но не намирам как?

  • 27 617
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Извинявам се на модераторите и администраторите на този сайт за безпокойството, но моля ви, кажете ми как да изтрия профила си. Не намерих такав линк или възможност, въпреки, че изчетох доста. Благодаря предварително!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ти неможеш да се самоизтриеш. Пкъ ако наистина си изчела доста както твърдиш...значи е трябвало да го разбереш Crazy

# 2
  • Мнения: 17
Ти неможеш да се самоизтриеш. Пкъ ако наистина си изчела доста както твърдиш...значи е трябвало да го разбереш Crazy
Страхотно отношение, благодаря! Точно това имах предвид, че не мога да се самоизтрия, което между другото считам за нередно, за това се обърнах към модератор или администратор! Така, че ако обичате, изтрийте акаунта ми.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ти неможеш да се самоизтриеш. Пкъ ако наистина си изчела доста както твърдиш...значи е трябвало да го разбереш Crazy
Страхотно отношение, благодаря! Точно това имах предвид, че не мога да се самоизтрия, което между другото считам за нередно, за това се обърнах към модератор или администратор! Така, че ако обичате, изтрийте акаунта ми.
За да затвърдя мнението ти за мен ще ти отговоря по същия начин - администраторите ще решат дали да го изтрият. Какво считаш ти за редно в случая няма значение.

# 4
  • Мнения: 17
Ти неможеш да се самоизтриеш. Пкъ ако наистина си изчела доста както твърдиш...значи е трябвало да го разбереш Crazy
Страхотно отношение, благодаря! Точно това имах предвид, че не мога да се самоизтрия, което между другото считам за нередно, за това се обърнах към модератор или администратор! Така, че ако обичате, изтрийте акаунта ми.
За да затвърдя мнението ти за мен ще ти отговоря по същия начин - администраторите ще решат дали да го изтрият. Какво считаш ти за редно в случая няма значение.


Мнение за Вас не съм изразила, въпреки, че вече имам такова. Остава да почакам някой по-високо стоящ от Вас да вземе решение относно акаунта ми, а до тогава мисля, че е безмислено и безпредметно да продължавате да пишете по темата след като нямате властта и правомощията Вие да вземете решение. Приятен ден!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Не мисля, че безпредметно пиша в темата. Ако не бях писала още щеше да си стоиш в невидение и да търсиш ли търсиш начини да се самоизтриеш Laughing
Ами успех от мен.

# 6
  • Мнения: 17
Не мисля, че безпредметно пиша в темата. Ако не бях писала още щеше да си стоиш в невидение и да търсиш ли търсиш начини да се самоизтриеш Laughing
Ами успех от мен.

Благодаря! Но пак се връщаме към първоначално поставения въпрос, какъв е пътят към изтриване на акаунт. Мисля, че е безсмислено да се заяждаме, това няма до доведе до положителни емоции нито за Вас нито за мен /освен ако това не ви забавлява/. Ако това е моето желание като потребител в този сайт, а пък Ваша работа е да уведомите администратор за моето желание, ще съм Ви благодарна ако го сторите.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами продължаваме тогава. Администраторите на сайта / ако наистина сте чели както твърдите трябваше да знаете ама не би/ са Мамма, Татти и Т3-М4....пишете на тях. Аз не съм вестоносец Laughing

# 8
  • Мнения: 17
Ами продължаваме тогава. Администраторите на сайта / ако наистина сте чели както твърдите трябваше да знаете ама не би/ са Мамма, Татти и Т3-М4....пишете на тях. Аз не съм вестоносец Laughing

Мерси!

# 9
  • Мнения: 17
Настройки, които обикновено може да направи всеки в своя профил
Докато страницата с Обобщение, както и описаните по-горе линкове Покажи публикации и Покажи статистики са еднакви както за собствения, така и за чуждите профили, то в собствения профил имате инструменти, чрез които да го редактирате:
Потребителски настройки
•   Настройки към акаунта, които позволяват да промените екранното си име (Вашето потребителско име, с което се идентифицирате при вход не може да бъде промено), email-а и паролата си.
•   В страницата Профилможе да добавите допълнителни персонални детайли като пол, рождена дата, местожителство, website, icq, yahoo и msn данни. Също така има полета, в които може да въведете личен текст и подпис, да изберете аватар (лична картинка) от списъка или да посочите адрес на друга картинка.
•   Настройки изглед и подредба ви позволява да изберете часова зона, формат на датата и други настройки за изгледа.
•   Известия и E-mail ви позволява да редактирате настройките за известията (email съобщения за нови теми/отговори) и показва списък на известията, за които сте се абонирали.
•   Настройки лични съобщения ви позволява да направите списък на игнориране (черен списък) за личните съобщения, да изискате известия за нови лични съобщения по email и да съхранявате копия на изходящите лични съобщения.
Действия
•   Изтрий този профил - това като че ли казва всичко!



Информация за профила
Обобщение
Покажи статистики
Покажи публикации

Промени профила
Потребителски настройки
Профил
Настройки изглед и подредба
Известия и E-mail
Настройка лични съобщения

Действия
Изтрий този профил


Това е публикувано в меню ПОМОЩ на вашия сайт с тази разлика, че няма опция изтрий този профил. Как да се свържа с администратор. Такава опция също не открих, колкото и да се ровя?


# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Чудя се дали да пиша...или пак ще бъда обявена за пишеща просто ей така.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=7 - профила на администратора Татти...пише се ЛС /лично съобщение/ най-отдолу на профила му ще видиш такава опция. Използвай я.
За жалост не си е оставил номера на мобилния телефон...така щеше да е най-лесно Simple Smile

# 11
  • Мнения: 17
Чудя се дали да пиша...или пак ще бъда обявена за пишеща просто ей така.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=7 - профила на администратора Татти...пише се ЛС /лично съобщение/ най-отдолу на профила му ще видиш такава опция. Използвай я.
За жалост не си е оставил номера на мобилния телефон...така щеше да е най-лесно Simple Smile

Хера, не се сърдете, не съм искала да ви обява за пищеша просто ей така. Всъщност тона ви в началото ми се стори неприязнен, това е всичко. Все пак благодаря за помощта.

Общи условия

Активация на акаунт