Питане за болнични

  • 535
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 647
Бях в болнични от 5-ти до 31 януари, кога евентулно ще си получа парите от НОИ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 651
Зависи.Най-вероятно март!

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Зависи от фирмата кога плаща заплати и съответно кога ще внесе осигуровките за работниците за м. януари и съответно кога ще ти занесе болничния в НОИ.При това положение ако е при мен ще си получа болничния някъде към 12.02.2009.

# 3
  • Мнения: 164
Около средата на февруари, но зависи кога фирмата е платила осигуровките и кога е подадена информацията за болничните в НОИ. По принцип, ако няма проблем, превеждат до една седмица след това.

# 4
  • Мнения: 645
на мен ми е изплатен за целия януари даже като видях че имам превод толкова рано се очудих

# 5
  • Мнения: 9 814
В края на февруари, началото на март.

Около средата на февруари, но зависи кога фирмата е платила осигуровките и кога е подадена информацията за болничните в НОИ. По принцип, ако няма проблем, превеждат до една седмица след това.

 Peace

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
desisladka нормално е  да ти е изплатен и той ти е изплатен 3.02.

# 7
  • Мнения: 6 274
В края на февруари, началото на март.

Около средата на февруари, но зависи кога фирмата е платила осигуровките и кога е подадена информацията за болничните в НОИ. По принцип, ако няма проблем, превеждат до една седмица след това.

 Peace
До 15 работни дни след това....
Т.е. към края на Февруари, ако всичко е наред...

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
Около средата на февруари, но зависи кога фирмата е платила осигуровките и кога е подадена информацията за болничните в НОИ. По принцип, ако няма проблем, превеждат до една седмица след това.
и при нас е така, макар че още не ми е платен болничен от януари, но го чакам Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 153
Дано ги получиш навреме. Peace
 Моя първи болничен го изплатиха след 3 месеца, след като написах писмо до НОИ с оплакване.

# 10
  • Мнения: 647
Дано ги получиш навреме. Peace
 Моя първи болничен го изплатиха след 3 месеца, след като написах писмо до НОИ с оплакване.

Ами дано, преди като се плащаше от работодателя, нямах проблеми, но сега чух, че НОИ-Пловдив са ужасни..., а на мен от кое НОИ ще ми преведат парите, като съм назначена в софийска фирма?  newsm78

# 11
  • Мнения: 80
Дано ги получиш навреме. Peace
 Моя първи болничен го изплатиха след 3 месеца, след като написах писмо до НОИ с оплакване.
Peaceи аз бях така иначе кой знае колко щяха да ме бавят още Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт