Лечебен глад от утре,3-ти август!

  • 773
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Здравейте,сладурани! От доста време отлагам да се стегна и си се тъпча ли тъпча докато се докарах 77 кила Embarassed Cry Напоследък започнах НВД,да св движа,да карам колело,да скачам на въже и за 3 седмици свалих само 2-3 кг #Cussing out #Cussing out #Cussing out Това естесвено ми скапа мотивацията и днес се натъпках пак като прасе SickПри мен решението за съжаление е само едно.Най-голям успех имам с лечебното гладуване и пускам темата,защото искам този път да си наложа контрол,даже ви моля вие да ми го наложите и да ви се изповядвам всеки ден.Само и само да не кръшкам повече,че съм ужасно прасе и не мога да се гледам #CrazyАко на някой му се гладува ще се радвам да се присъедини Peace

# 1
  • Мнения: 8 459
Извинявам се за невежеството,но утре лунната диета ли е? newsm78
Напоследък нещо не съм в час с датите.

# 2
  • Мнения: 8 459
Уф,сега видях,че се писала ОТ утре.
Всичко е ясно.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Успех Fresh4e чакаме резултати

# 4
  • Мнения: 46 492
Извинявам се за невежеството,но утре лунната диета ли е? newsm78
Напоследък нещо не съм в час с датите.

Тя май иска да гладува, не да прави лунната  newsm78

# 5
  • Мнения: 46 492
........ Напоследък започнах НВД,да св движа,да карам колело,да скачам на въже и за 3 седмици свалих само 2-3 кг #Cussing out #Cussing out #Cussing out ........

А какво ти беше менюто, защото аз с нея свалях по 3.5 кг. на седмица.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Леле
Ама как имаш енергия да тренираш като гладуваш така???
Аз това не го разбирам.Аз като съм на диета,съм като парцал.А доколкото разбирам тази диетка си е бая страшничка;)
Относно килограмите-перфектно е това значи на месец поне 4 кг.Отгоре на тези-не е хубаво за организма..

# 7
  • Мнения: 8 459
Извинявам се за невежеството,но утре лунната диета ли е? newsm78
Напоследък нещо не съм в час с датите.

Тя май иска да гладува, не да прави лунната newsm78
bowuu bowuuРазбрах аз,ама късно. Embarassed

# 8
И аз съм фен на тази диета. Спазвах я две седмици и отслабнах с 8кг. Малко се озорих де, но важно е крайния резултат. Успех!

# 9
Винаги съм имала проблеми с килограмите.пробвала сам много неща ,глад и разделно хранене.Нищо не ми помогна накрая си направих режим на хранене; три тъти на ден умерено хранене и само черен хляб/бонус/ и доколкото може без месо/много е калорично/ .Сега сам 53кг. и теглото ми е стабилно/вече 2год./ ,а преди отслабвах 2кг. качвах 5кг. Процеса е бавен но сигурен и с траен ефект,пробваи.

# 10
  • Мнения: 2 952
Трениране и гладуване ....накрая  губим  килограми ,но не мазнини , а изяждане на мускулната маса.То си е наука .....когато се  тренира , трябва да се  яде  правилно, защото искаме да сме  здрави , а не  слаби и меки ...не е важно колко кила сваляш, а колко мазнини  сваля6...наи-добре да превръщаме мазнините в мускули...как ? Като се тренира мускулите отватре под мазнините  нарастват и превръщат мазнините  в мускули , все  едно  ги изяждат.Иска се правилен режим , за да е по дълъг   ефекта ...по-бавно , но правилно Wink

# 11
  • Мнения: 429
Fresh4e , раз напълно те подкрепям .Според мен това е начина. Желая ти от все сърце воля и добри резултати . Не е трудно , свиква се . Аз без да имам нужда от отслабване , профилактично гладувам 5 дни в месеца и зная колко добре се чувствам след това .
Успех още веднъж , стиииискам палци !

# 12
  • Мнения: 1 290
благодаря на всички за мненията и подкрепата,но нещо съм се отчаяла от себе си Cry

# 13
Недеи да се отчаиваш.И аз съм качвала толкова килограми.Няма нищо фатално.Просто трябва да изкаш силно,да имаш търпение и всичко/килограмите/ще доидат на мястото си.Успех. smile3521 newsm44 newsm68Незабравяи че трябва и да спортуваш.

# 14
Zdravei fresh4e Party
Ne se otkazvai o6te v na4aloto, nikoga niama vednaga rezultat.
Ne znaem s kolko kg. iska6 da otslabne6,no tova si e taka:
Трениране и гладуване ....накрая губим килограми ,но не мазнини , а изяждане на мускулната маса.То си е наука .....когато се тренира , трябва да се яде правилно, защото искаме да сме здрави , а не слаби и меки ...не е важно колко кила сваляш, а колко мазнини сваля6...
Ako iska6 da ne hvane6 niakoia bolest s tozi glad, promeni malko dietata :peace:USPEH:)

Общи условия

Активация на акаунт