д-р Персенска

  • 34 141
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Април месец имам 4ас за д-р Персенска,много ми е притеснено ве4е 1,5г.неуспе6ни опити за бебе .Та искам да попитам някои знае ли как процедира тя,задължително ли е лапарото,или ако тя прецени.И имали мами на които е помогнала,ако някои ми разкаже малко за това какво ме 4ака много 6те съм благодарна!!!

# 1
не се притеснявай добър специалист е и след необходимите изследвания ще се преценява какво и как ще достигнете до успеха. не пристъпва директно към лапаро, а само в случай, че има проблем с тръбите. отиди на преглед, разкажи й за опитите си до тук и тя ще реши всичко. успех и късмет. Peace

# 2
  • Мнения: 116
Благодаря ти volleyball  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 875
emanuelaaa , нали знаеш, че д-р Персенска работи в екип с д-р Стаменов? В сигурни и можещи ръце си. Успех!

# 4
  • Мнения: 2 523
Забременях при нея без лапаро, с насрочен час за цветна снимка. Доктор Перси за мен е изключителен специалист и дори и забременяла ми следи бремеността до началото на деветия месец и ми препоръча гиниколог , при който да раждам , защото се водех нещо като паталогична бременост.

# 5
  • Мнения: 116
Моми4ета много ви благодаря,вдъхвате ми надежда Hug

# 6
  • Мнения: 1 732
здравей,емануела! аз също съм при д-р персенска от юни миналата година.мога само да ти кажа,че съм открила моя лекар.по-спокойна и по мила жена не съм срещала,приема ме без час дори,отговаря ми и на телефона.имам една неуспешна инсеминация,но пак продължавам с тях при нея.тя преценява какви изследвания да ти направи,на мен досега само хормони и имунологични,аз си отидах с готови изследвания от моя град.не се притеснявай въобще,всичко ще е наред!успех и стискам палци!

# 7
  • Мнения: 116
Благодаря ти миме,успех и даи боже   едно хубаво и здраво беб4е и на теб smile3504

# 8
# 9
  • Мнения: 392
Здравей Емануела, др. Персенска е страхотен човек, много мила, много добър специалист и много отзивчив човек аз преди 2 часа имах честа да го разбера, а инъче съм й пациент от септември миналата година и за мен тя е моят доктор. В сигурни ръце си, не се притеснявай, стархотен човек!!! Успех

# 10
  • Мнения: 116
Моми4ета много сте мили вси4ки,благодаря ви Hug

# 11
  • Мнения: 1 715
Аз мога да кажа същото за д-р Персенска.Тя и д-р Стаменов,са преди вси4ко Хора,много добри специалисти са и двамата! Довери им се и ще успееш! Peace Успех!

# 12
  • Мнения: 116
Даи боже вси4ки да успеем Praynig

# 13
  • Мнения: 126
здравеит на всички мн се радвам че е създадена тази тема  аз от октомври месец  съм при  д- пърсенска   и съм мн  доволна от нея и от  целия екип на клиниката като  отнушение  и   спецялисти така че emanuelaaa  не  се притестняви    срещах  се веднаш с д-р стаменов мн се притестних защото за пръв  път ходя при мъж гинеколог но  както и да е преодолях сръмът някак си  нали  целта   им е и нашата е да създадем нещо мн хубаво така че главите горе аз  се доверявам напълно  на тези лекари понеже  виждам мн щастливи случаи от техният труд успех на всучки  тази тема  е мн подходходяща да се подкрепяме една друга  успех на вси4ки и даи бойе скоро да се похвалим с  бебчета

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За Д-р. Персенска каквото и да напиша, ще е слабо за да изрази чувствата ми към нея.
Тя вярваше заедно с мен и се бореше за щастието ми.
Прекрасен лекар и човек си избрала Емануела!
Забременнях от 2-ро ИКСИ, тя селди и бременността ми.
Целият екип на "Надежда" за мен са несравиними.
Желая ти успех Hug

# 15
  • Мнения: 116
благодаря ти Diana ,дано стане 4удо,отзивите за д-р Персенска са направо за6еметява6ти Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 83
...отзивите за д-р Персенска са направо за6еметява6ти Hug Hug Hug

Така е! Simple Smile
И аз очаквам двете си малки съкровища благодарение на нейните златни ръце, а също и на всички останали в клиника "Надежда"!
Много добър специалист и диагностик!
Успех и от мен!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Присъединявам се към останалите момичета-д-р Стаменов и д-р Персенска са невероятни,както и целият екип с който работят.  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Присъединявам се към останалите момичета-д-р Стаменов и д-р Персенска са невероятни,както и целият екип с който работят.  bouquet  bouquet  bouquet

Няма две мнения по въпроса! Щом си в тази клиника, бъди спокойна, че си попаднала в най-добрите ръце!
Разбира се, това мое изказване не изключва и други специалисти в тази област!

# 19
  • Мнения: 556
Здравейте. И аз от януари тази година съм пациентка на д-р Персенска. За сега сме имали само 2 срещи. Все още се притеснявам и не мога да се отпусна и да се успокоя.
Но първите ми впечатления са добри.
След около 10 дни ще ми прави хистероскопия - понеже имам операция от преди 2 години.
Но вие много ми помагате това напрежение да намалее. Само хубави неща чета за д-р Персенска, което 100 на 100 означава, че съм в добри ръце.

# 20
mira_m66 , не се притеснявай за операцията. аз също много се страхувах, но вече от другата страна на монетата ти казвам, че няма да съжеляваш за нищо, че си избрала екипа на "Надежда". всичко минава перфектно и професионално. успех и пиши после. Peace

# 21
  • Мнения: 556
Здравейте отново! В четвъртък 26 февруари ще бъде моята диагностична хистероскопия при д-р Персенска. Стискайте палци вскичко да е наред. Ще пиша. От опита си знам с коремната ми операция, че сега притеснението ми е по-голямо от това, което ме очаква. Но се страхувам по-скоро за резултата, а не от самата процедура.
Ще пиша след хистероскопията!

# 22
mira_m66 , не се притеснявай от резултата, всичко ще е наред. успех и късмет на хистерото. ще чакаме добри новини. до скоро. Hug

# 23
  • Мнения: 1 715
Мира , Успех! Peace

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Мире, и аз ти желая успех Hug
Не се притеснявай, всичко ще е наред. В добри ръце си

# 25
  • Мнения: 556
Благодаря ви момичета! Сега вече съм смела! Искам по-бързо да идва четвъртък и да минава процедурата - след която ще знам с какво ще продължим с д-р Персенска. Дано да е с инсеминация. Това ще бъде най-добрия изход от ситуацията. А не с някоя оперативна хистероскопия.........не може да съм чак такъв кърък.

# 26
  • Мнения: 1 732
мира успех ти желая и стискам палци всичко да мине добре !

# 27
  • Мнения: 556
Здравейте момичета!
Аз съм жива и щастлива!
Хистероскопията мина. И както вие казахте - д-р Персенска е върхът!
Изтърпях всичко без упойка. Екипа е страхотен. Анестезиолога беше готов веднага да ми сложи упойка ако много ме боли! Упойката беше на абоката - трябваше само да я вкарат. Непрекъснато ме подкрепяха и ме държаха за ръка.
А най-важното е, че резултата е много добър. Няма лоши последствия от операцията - кухината на матката е добре възстановена и зашита. Лигавицата също е в добро състояние.
Вече имаме план с какво продължаваме. Абе въобще много съм доволна!

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Браво, Мире! Hug
Много се радвам, че всичко е минало успешно и резултата е прекрасен.
Чакам с нетърпение и други хубави новини  bouquet

# 29
  • Мнения: 556
Много съм доволна и вече спокойна!
Започваме лека стимулация в началото на следващия цикъл. И ще чакаме да си стане нормално - за сега без процедури. Явно според нея проблема е малък. Доста си поговори с мен и доста неща ми обясни този път. Вече съм повече от сигурна, че е прекрасен човек. Целия екип я боготвори. Явно е един невероятен талант.

# 30
Поздравления за положителните резултати и скоро да ни зарадваш и с по-добри новини. Hug

# 31
  • Мнения: 77
Здравейте моми4ета!Виждам 4е отдавна не сте писали в теми4ката.Искам да ви помоля да ми дадете телефон за връзка с д-р Персенска,за да си запиша 4ас при нея.Предварително ви благодаря   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 2 908
joroextremer трябва да се обадиш на секретарките за да си запишеш час а не на телефона на д-р Персенска.Успех.

# 33
  • Мнения: 77
става въпрос за телефона,който е оставен на страничката за клиниката ли?

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Да, този телефон.
Аз лично предпочитам на място да си запивам час.

# 35
  • Мнения: 77
Да и аз предпочитам на място,но не живея в София и май ще стане по телефона

# 36
  • Мнения: 556
Няма проблеми със записването по телефона. И аз не съм от София. Свързвам се безпроблемно и ми дават час.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте момичета
имам час за д-р Персенска за май месец  и много се радвам като чета такива отзиви за нея. Имам едно неуспешно Икси при Владимиров и сега се надявам с нея да успеем .Правя сравнение между двете клиники и от личен опит и от разговори с мои познати  които са минали по този път и тук във форума,  и ми се струва че определено е в полза на клиника Надежда.
Пожелавам на всички които опитват успех. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 556
Желая ти късмет и успех! И аз възлагам големи надежди на д-р Персенска. Дано да стане бебо по-скоро!

# 39
  • Мнения: 126
здравете,
искам да попитам,току що си записах час за д-р Персенска, но той е чак след година и нещо за март 2011. Дали ако се освободи час по-рано, ще ми се обадят, за да ме приеме по-рано? На някой да му се е случвало това?
Благодаря за отговора и успех на всички Hug

# 40
  • Мнения: 4 589
kimbi надали някой ще ти се обади, за да ти преместят часа по напред, за съжаление там има по 100 жени на ден и няма как да се следи кой за кога е.

Ако някой случайно ти отстъпи час, може и да стане, но това са редки случаи.

 aelita2000 тя е прекрасен лекар, както и целия екип на клиниката. Аз лично съм там от 2007 година, след като година бях при Владимиров. Ще си допаднете, всичко ще е наред. Само имай вяра в себе си и в тях.

# 41
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
aelita2000, съжалявам за неуспешния опит и се надявам да разбираш, че тези неща се слуват независимо при кой лекар си Hug
Аз лично съм от хората,които боготворят Д-р. Персенска! Благодарение на нея, Д-р.Стаменов и екипа на клиниката имам своят син, който пък донесе след себе си още едно чудо.
Желая ти успех от сърце и дано скоро споделиш благата вест  bouquet

# 42
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Да споделя и аз мнението си да д-р Пресенска  Grinning
Аз се бях записала в началото за д-р Стаменов, но досега той ме е преглеждал 3 пъти.
За д-р Пресенска мога да кажа само добри думи.
Винаги е усмихта, мила и любезна  Grinning

# 43
  • Мнения: 85
здравейте,искам да попитам моми4етата от София,клиника Малинов близо ли е до ж.к Борово?

# 44
  • София
  • Мнения: 23 164
здравейте,искам да попитам моми4етата от София,клиника Малинов близо ли е до ж.к Борово?
Да.

# 45
  • Мнения: 588
Два съседни квартала са Peace

# 46
  • Мнения: 85
бамбарадамбара,plana мерси

# 47
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Д-р Персенска е изключителен специалист и много мила и внимателна. Няма да сбъркаш!

# 48
  • Мнения: 704
Здравейте ! Не зная как точно става записване за първоначален преглед? Аз смятам тя да бъде моя следващ лекар ,но първо трябва  да смена клиниката което можеби ще в началото на април(при получаване на заповед)  и сигурно ще започне голямото чакане за час , а от фонда отпускат до 6 мец да стартираш процидура . Моля за съвет благодаря ви предварително!

# 49
  • Мнения: 240
rab  звъниш в клиниката тел е 02/9655741  или на място при секретарките записваш час за първичен преглед.В края на януари записах час за първичен преглед за една приятелка и ми дадоха час за д-р Персенска за края на януари 2011г.Чака се много, но си заслужава.

# 50
  • Мнения: 115
Здравеите и от мен.Наистина чакането за първичен преглед е повечко ,но определено си заслужава.Аз по принцип имам панически страх от лекари,но там се чувствам като у дома си.Всеки път доктор Персенска ме кара да се чувствам специална.Страхотен човек и специалист.Чудя се как успява да е толкова спокойна и мила винаги. Обяснява всичко и одговаря много мило и подробно на всички зададени и въпроси.

# 51
  • Мнения: 262
Аз също съм пациентка на д-р Персенска.

На 05/02/2010 ми беше часа след 1 година чакане, но досега сме направили 3 прегледа и 1 цветна снимка

# 52
# 53
  • Мнения: 1
Здравейте, моля ви помогнеете и на мен като ми дадете някакжи координати на Др Персенска.От 5 години ме мъчат ж Лондон, минах през жсички изследжания и оператижни намеси. Крайната диагноза е кистозни яйчници. Сега се прибирам в България. Искам и там да си пробвам късмета, моля жи помогнете ми

# 54
  • Мнения: 4
Аз също съм страшно доволна от д-р Персенска. Тя може би е единствения доктор там , който те изслушва и ти обеснява..........

# 55
  • Мнения: 852
д-р Персенска е страхотен лекар и преди всичко човек.

# 56
  • Мнения: 170
Здравейте! Как мога да си запазя час при д-р Персенска? Звънях в Надежда и те ми казаха да попълня онлайн формуляр и да изчакам да се свържат с мен. Но не се знае дали ще ми се падне тя или някой друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт