«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

ћнени€: 77
јприл месец имам 4ас за д-р ѕерсенска,много ми е притеснено ве4е 1,5г.неуспе6ни опити за бебе .“а искам да попитам н€кои знае ли как процедира т€,задължително ли е лапарото,или ако т€ прецени.» имали мами на които е помогнала,ако н€кои ми разкаже малко за това какво ме 4ака много 6те съм благодарна!!!
÷итирай
не се притесн€вай добър специалист е и след необходимите изследвани€ ще се прецен€ва какво и как ще достигнете до успеха. не пристъпва директно към лапаро, а само в случай, че има проблем с тръбите. отиди на преглед, разкажи й за опитите си до тук и т€ ще реши всичко. успех и късмет. Peace
÷итирай

Ѕлагодар€ ти volleyball  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 862
emanuelaaa , нали знаеш, че д-р ѕерсенска работи в екип с д-р —таменов? ¬ сигурни и можещи ръце си. ”спех!
÷итирай

ћнени€: 893
«абремен€х при не€ без лапаро, с насрочен час за цветна снимка. ƒоктор ѕерси за мен е изключителен специалист и дори и забремен€ла ми следи бремеността до началото на девети€ месец и ми препоръча гиниколог , при който да раждам , защото се водех нещо като паталогична бременост.
÷итирай

ћоми4ета много ви благодар€,вдъхвате ми надежда Hug
÷итирай

ћнени€: 1 705
здравей,емануела! аз също съм при д-р персенска от юни миналата година.мога само да ти кажа,че съм открила мо€ лекар.по-спокойна и по мила жена не съм срещала,приема ме без час дори,отговар€ ми и на телефона.имам една неуспешна инсеминаци€,но пак продължавам с т€х при не€.т€ прецен€ва какви изследвани€ да ти направи,на мен досега само хормони и имунологични,аз си отидах с готови изследвани€ от мо€ град.не се притесн€вай въобще,всичко ще е наред!успех и стискам палци!
÷итирай

Ѕлагодар€ ти миме,успех и даи боже   едно хубаво и здраво беб4е и на теб smile3504
÷итирай

ћнени€: 1 705
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
÷итирай

—офи€

ћнени€: 385
«дравей ≈мануела, др. ѕерсенска е страхотен човек, много мила, много добър специалист и много отзивчив човек аз преди 2 часа имах честа да го разбера, а инъче съм й пациент от септември миналата година и за мен т€ е мо€т доктор. ¬ сигурни ръце си, не се притесн€вай, стархотен човек!!! ”спех
÷итирай

ћоми4ета много сте мили вси4ки,благодар€ ви Hug
÷итирай

ћнени€: 1 715
јз мога да кажа същото за д-р ѕерсенска.“€ и д-р —таменов,са преди вси4ко ’ора,много добри специалисти са и двамата! ƒовери им се и ще успееш! Peace ”спех!
÷итирай

ƒаи боже вси4ки да успеем Praynig
÷итирай

ћнени€: 126
здравеит на всички мн се радвам че е създадена тази тема  аз от октомври месец  съм при  д- пърсенска   и съм мн  доволна от не€ и от  цели€ екип на клиниката като  отнушение  и   спец€листи така че emanuelaaa  не  се притестн€ви    срещах  се веднаш с д-р стаменов мн се притестних защото за пръв  път ход€ при мъж гинеколог но  както и да е преодол€х сръмът н€как си  нали  целта   им е и нашата е да създадем нещо мн хубаво така че главите горе аз  се довер€вам напълно  на тези лекари понеже  виждам мн щастливи случаи от техни€т труд успех на всучки  тази тема  е мн подходход€ща да се подкреп€ме една друга  успех на вси4ки и даи бойе скоро да се похвалим с  бебчета
÷итирай

—офи€, Ѕорово

ћнени€: 1 771
«а ƒ-р. ѕерсенска каквото и да напиша, ще е слабо за да изрази чувствата ми към не€.
“€ в€рваше заедно с мен и се бореше за щастието ми.
ѕрекрасен лекар и човек си избрала ≈мануела!
«абременн€х от 2-ро » —», т€ селди и бременността ми.
÷ели€т екип на "Ќадежда" за мен са несравиними.
∆ела€ ти успех Hug

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора