добър гастроентеролог в София

  • 562 466
  • 822
  •   3
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 2 220
Пробвайте на този телефон: +359 88 7754445. Аз си записах час като се обаждах във ВМА и там са ме насочили. На този телефон си потвърждавах часа. Може и да са отпуска. Бих опитвала на централата на ВМА и на този през някакъв интервал на ден-два. Успех.

# 811
  • софия
  • Мнения: 2 542
София Мед при доктор Татяна Мороховец. Без упоика миналата седмица, отне ми 3 часа чакане, а процедурата е по-малко от минута.

# 812
  • Мнения: 121
Пробвайте на този телефон: +359 88 7754445. Аз си записах час като се обаждах във ВМА и там са ме насочили. На този телефон си потвърждавах часа. Може и да са отпуска. Бих опитвала на централата на ВМА и на този през някакъв интервал на ден-два. Успех.
Супер много благодаря, ще опитам дано се получи.

# 813
  • В страната на бурите
  • Мнения: 958
mothersvet,  Д-р Медаин Кадиш.

Последна редакция: чт, 18 авг 2022, 07:14 от Wonder woman

# 814
  • Мнения: 8
Здравейте ,някой мнение за Проф. Росен Николов /Св.Иван Рилски/ и как се свързвате с него

# 815
  • София
  • Мнения: 1 244
Като човек минал през гастроскопия...не се отказвайте от 3-дневния престой в болница за манипулацията. Аз я правих без лежане в болница и мисля, че съжалявам. Първия ден са куп изследвания + манипулацията под упойка. Излизаш от упойката и в замаяно състояние те изкарват на един стол..стоиш и чакаш седнал 1-2 часа. На втория ден бях с ужасни болки вкъщи. Мина, обаче ако сега избирам, ще предпочета да лежа. Освен това ако си в болница, дават болничен, а аз да се правя на герой..не, ще ходя на работа. Е, не можах да отида така или иначе 3 дни.

# 816
  • Мнения: 8
Здравейте,моля за мнение за гастроентерологията в болница Доверие . Могат да ме вмъкнат там за преглед в четвъртък, но все още не знам при кой /Чуркев, Марков или Захариева/ Моля за някой ако има актуални отзиви. Ще съм много благодарна.

# 817
  • Мнения: 320
Здравейте! Може ли да ми препоръчате гастеровнтвролог от София за първичен преглед? Благодаря ви! Не държа да е по НЗОК, важно е да е специалист.

# 818
  • Мнения: 1 810
Здравейте,
Опитвам се да си запиша час при д-р Карагьозов в Аджибадем, но явно не работи вече там.
Моля, дайте информация при кого там бих могла да се запиша (препоръчайте ми някой доктор, моля)

# 819
  • София
  • Мнения: 19 094
Ами самата гастроскопия е 1-2 минути, най-дългите в живота ми (правили са ми 2 пъти без упойка) Но все пак при упойка си има изискване за престой в болницата. Не е шега работа и утре някой ще писне защо са го "изхвърлили"

# 820
  • Мнения: 1 810
Записах час в болница Здравето при д-р Николай Кацаров за началото на април. Явно лекарят е добър:)

# 821
  • Мнения: 35 873
Моля някой да пусне нова тема.

# 822

Общи условия

Активация на акаунт