мнения за мас и сол

  • 2 904
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Категорично против,особено за солта! Naughty
Не си прави експерименти с детето,може много да му навредиш.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Последиците от осоляването

За маста - има много хубава бебешка козметика и не е нужно мазането с мас.

# 17
  • Мнения: 1 554
е стига вече де ooooh!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Против използването им съм.

# 19
  • Мнения: 262
в кой век живеем? Не се връщай с 50,100 год назад, вече за всичко си има преработени продукти.Та това са новородени. Да нямаме 100 мишки да експериментираме в/у тях. Твърдо против

# 20
  • България
  • Мнения: 457
Пак ли същата тема Crazy Crazy Crazy
Против тези глупости съм Naughty

# 21
  • Мнения: 1 795
Като чуя двете думички и получавам позив за повръщане, моля не си гответе децата Naughty

# 22
  • Мнения: 434
Защо преди да пуснете поредната тема първо не ползвате търсачката, това е обсъждано поне милион пъти и едва ли има потребител, който да не е изразил мнението си по въпроса.

# 23
  • Мнения: 1 155
Тази тема е обсъждана неколкократно тук. Моля Ви бъдещи мами живеем 21 век , а не през средновековието. Никога не си осолявайте децата и не ги мажете с мас. Има козметика, има педиатри, има интернет.......достатъчно много места от които да прочетете и да се научите. НИКОГА през ум не ми е минало да сложа на детето си сол във водата..."защото щяло да му мерише потта" Shocked Shocked Shocked.............както пот бе хора това е най-прекрасната кожичка може ли тя да мерише лошо????????????? Thinkingа за маста има бебешка козметика и във всяка аптека. Peace

# 24
  • Мнения: 4 433
Кво мисля,че имаше такава тема и продължи доста дълго Crazy
Не съм слагала сол Simple Smile

# 25
  • Мнения: 349
Като чуя двете думички и получавам позив за повръщане, моля не си гответе децата Naughty

 Joy

Не  Naughty

# 26
  • Мнения: 1 629
каква сол, каква мас, какви 5 лева Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 558
Твърдо против  Naughty

# 28
  • Мнения: 2 960
 Naughtyни сол,ни мас  hahahaни газ Whistling

# 29
  • Мнения: 3 092
Не ми допада като идея .
Солта във водата ми е леко излишна , а мазането с мас доста остаряло да го наречем .
Има си бебешка козметика  която е доказано безвредна , така че я предпочитам .

Общи условия

Активация на акаунт