д-р Котов- УНГ-Сливен

  • 36 291
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
здравейте моето дете е на 5 години и диша затруднено това му е само признака за наличие на трета сливица която я откри п-р павлов но се колибая къде да отида да я махнат .Друг въпрос възможно ли е да се извади сливицата при наличие на трудно дишане или първо се лекува сливицата и после се изважда и може ли да я извадим пред август месец има ли значение че е лято моля ви отговорете ми

# 16
  • Мнения: 735
здравейте моето дете е на 5 години и диша затруднено това му е само признака за наличие на трета сливица която я откри п-р павлов но се колибая къде да отида да я махнат .Друг въпрос възможно ли е да се извади сливицата при наличие на трудно дишане или първо се лекува сливицата и после се изважда и може ли да я извадим пред август месец има ли значение че е лято моля ви отговорете ми

Здравей.Аз предлагам да отидеш на преглед при Д-р Котов.Той преглежда в ДКЦ1 от 14.00 до 16.00 всеки ден.Поне така беше допреди да стане шеф на Окръжна болница.Знам,че прави операции всяка сряда.Но отиди при него да прегледа детето и ще ти каже дали е възможно сега да се направи.Ако ще се маха само трета сливица,то процедурата не е никак сложна и сигурно ще може да стане август.По принцип тия операции се правят пролет или есен.Но се преценя според състоянието на пациента.Котов е много внимателен и кадърен лекар и съм сигурна ,че ще останеш доволна.Стискам палци скоро да се оправи детенцето! Peace

# 17
Може ли дадете някакви телефони за връзка с д-р Котов

# 18
  • Мнения: 735
Може ли дадете някакви телефони за връзка с д-р Котов

Той сега е шеф на Окръжна.Предполагам,че ако звъннете на Централата на болницата- 611 700- и поискате да ви свържат,ще го направят.Или вземете телефона на ДКЦ1-регистратура (услуги трябва да го имат) и поискайте да ви кажат номера на кабинета му.Иначе личен телефон негов не зная.Simple SmileУспех!

# 19
  • Мнения: 16
Ами от моето ходене при най-различни доктори знам, че операциите се извършват пролет или есен. Например на моята дъщеря операциите и бяха на пролет (месец Май) и всичко е наред. А до въпроса за подготвянето на сливицата преди операция при нас не беше нужно не зная как е при другите. Но според мен едва ли ще има проблем да се извади сливицата дори и детето да не диша както трябва (т.е сливицата да подпушва каналите на носа). Хайде успех ви пожелавам Simple Smile  Hug

# 20
аз съм много доволна от д-р котов на 28 октомври  оперираха  дъщерями тя е на 5 години и трити сливици и махнаха защото двете сливици и бяха сраснали а третата беше огромна и за капак имаме алергичен ларингит тел.на д-р котов за записване на час 044638078 това е вчасния му кабинет може и с направление ето и личния 0896748054

Общи условия

Активация на акаунт