По повод една молба на Бу

  • 585
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Напоследък пак започват да се роят едни и същи теми, особено от скоро станалите майчета. Няма нищо лошо в това да питаш, нали все пак е форум.
Обаче се чудя, няма ли начин бъдещите майки от Форума, особено тези, които са решили, че искат да кърмят, да бъдат приканени да посещават от време на време и Кърмаческия форум, за да четат  newsm78
Така предварително ще са наясно с основните неща при кърменето.
Аз лично така правех едно време  Simple Smile

Не ме разбирайте погрешно, целта ми не е да предизвикам спорове.

# 1
  • Мнения: 3 550
Много разумно предложение! Аз например през цялата си бременност се шляех в "Майки бъдещи и настоящи" и в последните седмици ме осени мисълта, че не съм готова за кърменето. Е, добре, че ми бяха дали предварително "Книга за кърменето", но едно е да четеш книга, друго е да контактуваш почти в реално време с кърмачки вряли и кипяли.
Можем да посетим отчетните форуми на очакващите бебета и да ги подсетим. Аз бих го свършила тия дни. А дали не е по-авторитетно някой с повече звездички да ги посети? Джедай или Модератор?
Какво пък, нали тече Световната седмица на кърменето, дайте да популяризираме!

# 2
  • Мнения: 4 629
Кейси много готина идея   bouquet
Да имаше и мен кой да ме светне преди да родя   smile3555. Аз започнах да чета, когато ми започнаха проблемите с рагадите и съжалявах, че не съм чела предварително

# 3
  • Мнения: 636
Аз пък четях в доста от темите на форума и бях запозната с основните принципи на кърменето и ползата от него. За съжаление обаче не бях наясно какви храни трябва да избягва кърмачката, главно млечни, а това много щеше да ми помогне да предотвратя появилата се алергия. Така че човек не може всичко да знае и е хубаво   да бъде информиран, даа

# 4
  • Мнения: 4 244
Кейси както винаги на висота  newsm10
Според мен е редно да се разберат помежду си Бу с Ваче, Туфи и Годзила кой къде и как ще е добре да направи тая връзка и дали е добре в Отчетните или в Клюкарника
Ако трябва и Мамма да координира нещата Thinking

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Що пък да трябва, а ако не иска?

# 6
  • Мнения: 338
Аз четях в този форум преди да родя, но след като се сблъсках с няколко проблема наяве пак питах разни неща, така че няма гаранция че няма да се повтарят въпросите примерно......

# 7
  • Мнения: 3 379
Добра идея. Но въпреки това когато родиш и имаш проблем, най-лесно е да попиташ веднага, а не да се мъчиш да си спомниш, както и да ровиш в архива... Така че винаги ще има повтарящи се теми и аз лично не се дразня от това. Просто даваме линк към старата тема и да четат майчетата. Въпреки това всяка майка има индивидуален проблем, няма универсални такива, ето защо трябва да се обръща внимание.

Общи условия

Активация на акаунт