Колко тежат децата ви на 7-8г.

  • 29 016
  • 102
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Колко килограма (височина) са децата ви на 7-8г., защото аз вече се притеснявам за дъщеря ми тя е висока 130см но е 22кг.

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравей
имам син на 6,6г висок е 128см и тежи 26кг. но все пак момичетата трябва да са елегантни  Simple Smile
споко щом като е жизнена и здрава няма какво да се притесняваш. аз като бях малка бях толкова слаба , че ми се виждаха ребрата и отпред и отзад. спокойно можеше да се почетат. бях кожа и кости, абе подвижен скелет  Joy Joy Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Синът ми е на 9 и половина и е 24 кг. Изобщо не го мисля, важното е да е здрав.

Ако е здрава, храни се добре, не е апатична, винаги уморена или вяла не мисля, че имаш от какво да се притесняваш.

# 3
  • Мнения: 2 274
Синът ми на тази възраст беше 21-22 кила, но беше по-нисък - 125см. Сега на 10г. вече изглежда по-човешки - 27,500 е и 130см. Винаги е бил проблем храненето при него, но пък е здрав! Не се тревожи, като започне пубертета може дори да напълнее Simple Smile!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 535
Моята е почти на 9 години и е 25кг/135 см
Само кожа и кости, както казва баща й, ама и аз бях така като малка  Rolling Eyes
Нали е жизнено детето? По-добре ли е да е с наднормено тегло  Thinking

# 5
  • Мнения: 7 821
Вики е на 7 и малко и тежи 23кг.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 85
126 см - 25 кг

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Лятото сме го мерили и тегили за последно. Беше 125см - 28кг, но сега понапълня (направи бузки и крачета) и се поизточи.

# 8
  • Мнения: 93
Моята дъщеря също е много слаба- висока е 128см и тежи 21кг.Храненето никога не и е било проблем,даже на моменти ме е учудвала с количествата храна които изяжда,но за сметка на това е доста активна и за секунда не застава мирно и тихо.

# 9
  • Мнения: 2 960
Колко килограма (височина) са децата ви на 7-8г., защото аз вече се притеснявам за дъщеря ми тя е висока 130см но е 22кг.
Дъщеря ми беше някъде колкото твоята на 7 год.,че и повечко май Thinkingна височина Rolling Eyes
Сега е на 11 г.-висока е над 156 см. и е 33-34  кг.Манекенски размери..какво толкова.
Пъргава е ,жива е ,с несломима енергия,жилава е за двама Joy

# 10
  • Мнения: 2 110
Синът ми на тази възраст беше 21кг.  Сега  е на 9г. и половина и тежи 26кг.
Важното е да е здрав ,не ме притесняват килограмите.

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз бях на 8години 22кг - тапициран скелет.
Сега съм 180/55кг - не съм много слаба, просто кокалите ми са леки. Това също играе роля.
Дъщеря ми в първи клас беше към 30кг - не дебела, а пухкава, но е с масивен кокал.
Така че - ако детето е жизнено, здраво и игриво - никакви притеснения  Peace

# 12
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Детето ми е здраво и си похапва добре не мога да се оплача.

# 13
  • Мнения: 1 817
На 7 год. Висок около 123 см. тежи около 20 кг.  /това са ми спомените от началото на уч. година// Rolling Eyes Ама здрав да ни е! Много е подвижен и икономичен от към ядене Laughing
Не ги мисли тези кила, по-важното е да не е  тромав и с наднормено.

# 14
  • Мнения: 2 829
Мойта е мн слабичка--126см 21 кг

Общи условия

Активация на акаунт