Гардероб с плъзгащи се врати

  • 32 346
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
Зависи колко ти е голяма спалнята и къде ти е гардеробът.На моят също две от вратите му са огледални , но леглото не се отразява в него.Пък някой може и да търси точно такъв ефект , да се вижда , докато прави .........  Mr. Green ....... следобедна дрямка !   Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 355
Имаме такъв гардероб и вратите се плъзгат много лесно - предполагам механизмът е добър - широки метални релси. Като ги видях хич не ми харесаха, но се оказаха добри. На родителите ми при такива гардероби механизмът почти не се забелязва, но вратите се плъзгат ужасно трудно и понякога имам чувството, че могат даже да се извадят.

А за скриването на най-горните рафтове - има толкова кравиви кутии по книжарниците и в магазините за мебели, чудесно решение  Peace

# 17
  • Мнения: 1 174
Нашите гардероби (в дрешника) са високи 240см., като надстройката е от 1.20м. до горе. За да не се виждат механизмите на плъзгащите се врати, а и не само, пред последния рафт е сложена бленда, декоративна, широка 10см (може и 12 да бяха - не помня точно). Там, на високо, Wink аз качвам неща като...украса за Коледа и други такива джунджурийки, които не ми трябват всеки ден. Държа ги в едни кутии, които се продават в разгънат вид, в пакет, с капси и дръжки са - много удобни да събират точно такива, по-леки вещи.
Вратите на гаредеробите са от ПДЧ, сравнително леки (няма друг начин при такава височина и цяла врата). Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 143
Здравейте,момичета!Аз съм в процес на обзавеждане на апартамент и съм открила една фирма,която прави такива гардероби-тип дрешници.Името и е "Негова".Мисля,че някои питаше за фирма.Малко са скъпи,но ако някои има от тяхните,ще се радвам да сподели за качеството.

# 19
  • Мнения: 488
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336076&pid=10294931 това е моя гардероб.

От скоро го използвам, но см много доволна. Плъзгащи са вратите и за направени с много добър механизъм, който се блъска с един пръст. Размерите са дължина 2,60 , височина 2.20 и дълбочина 67 см.
Според мен е хубаво да минеш по магазините , за да си избереш механизъм на блъскане, но и друго да те успокоя, вече няма някой да прави тежки врати и трудно подвижни механизми. Конкуренцията е толкова голяма, че всеки се бори за нещо съвършено.
За надстройката е най добре да бъде отделно от основния гардероб и пак да бъде с плъзгащ механизъм.
Успех ти пожелавам.   bouquet

# 20
  • софия
  • Мнения: 9 590
нашият е 2.60 и вратите се плъзгат с един пръст. от дебела плоскост са 18мм. бях писала преди в друга тема за фирмата- балбук. много съм доволна. обади им се ще ти измислят удобен за теб вариант. а иначе и аз мисля че с декоративните кутии решаваш въпроса с нещата за криене. поне според мен е по-хубаво от пода до тавана врати, надстройките ми се виждат малко ретро. има готови много красиви гардероби в айко, и по евтини, цял гардероб огромен- към 1700лв мисля. на мен само вратите ми излезнаха 1300лв, 4 броя по 80см, но поне са точно по размер. затворих си цяла стена.http://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01475.jpg

# 21
  • софия
  • Мнения: 9 590
ето и още една снимка, още не съм подредила Embarassedhttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01489.jpg

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 841
В момента сглобяват моя гардероб в коридора.....дано се получи добре  Praynig

# 23
  • Мнения: 120
Нямам такъв  гардероб, но видях мостра на такъв в Практикер. Имаше и огледални. Механизмите наистина много лесно се движеха.
 Дано и аз имам някога такъв.

# 24
  • Мнения: 931
И ние си харесахме гардероб с 2 плъзгащи и една обикновена вратичка и мн се чудехме да ли да го купимименно заради плъзгащите механизми. Но сле дпрочетение мнения май ще си го вземем.

# 25
  • Мнения: 3 294
Нашият гардероб е с плъзгащи вратички - 3 на брой , но не са по цялата височина на гардероба , ползваме си го вече две години и всичко му е ок , следващия ми гардеров отново ще е с плъзгащи механизми  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
В спалнята гардеробът е 2.30м. с плъзгащи врати, изцяло в огледала. На килограми вратите не са леки, със сигурност. Simple Smile Плъзгат се нормално. Има 2 типа механизми - вградени и другите... не ги знам как се казват, но релсите на вратите са над самия гардероб. Много зависи от механизмите, но по принцип тези с вградените се плъзгат по-лесно...И другото важно - да не са прекалено големи самите крила на вратите, за ширини над 1.80м. в повечето случаи ги правят с 3 врати...Зависи и от материала, има олекотени алуминиеви конструкции, които се плъзгат с 1 пръстче...

# 27
  • Мнения: 8 999
Имаме два гардероба с огледални плъзгащи се врати. Не са до тавана, самите гардероби са високи 2.2 м. Единият дори беше в детската стая и никой не го изпотроши. Огледалните врати дават оптически простор на помещението, а и вършат работа като огледало /не се налага да монтираш някъде другаде и да отделяш специално място/.
На мен много ми харесваха и страшно ме е яд, че не можахме да си ги пренесем в новото жилище.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашият гардероб е така - почти до тавана е.
Доволна съм, много лесно се плъзгат вратите, три са.
Средната врата е изцяло от огредало и като цяло мисля, че това беше лошо решение предвид малкото дете вкъщи - постоянно си играе плъзгайки вратите и много ме е страх.
По-напред някой беше дали идея за нещо като огледало, но нечупливо - това е много добро решение според мен.

# 29
  • Мнения: 58
Ние имаме гардероб с плъзгащи връти /испански/ от 4 год. Честно казано до 2 год.работеше без проблем.
Но сега механизмът на едната врата не работи нормално. Затруднява ни при всяко отваряне. От голямо
значение е маханизмът да е много-добър за да няма проблем. Сега сме поръчали нов, но без плъзгащи врати.
На двете врати ще поставим огледала, но от вътрешната страна, за да не ни стряска през ноща.
Вътрешността на двете крила ще бъдат на два етажа - първият най-горе за по-дългите дрехи, а вторият етаж
за по-къси дрехи /поли, блузи, сака/.

Общи условия

Активация на акаунт