Аквалия термал на Виши

  • 2 516
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Някой ползва ли новия крем на виши- Аквалия? Имате ли отзиви? Купих си го мин. месец, но да ви кажа, очакванията ми бяха по- големи. Взех си лайт, защото е по- лек и кожата ми е още млада. Пише че е подходящ при чувствителна кожа, а около носа ме щипе, иначе имам хубава кожа, гладка, без пъпки, с раверн тен и нямам големи претенции за крем, но този определено не оправда очакванията ми.

# 1
  • Мнения: 1 243
Бях пробвала мостра, не беше лош крема, но и нищо особено. То от 2 пъти нанасяне какво ли може да се разбере, но...не ме "нави" да си го купя! Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Ползвам го само че  рич крема ,серума и околоочния-много съм доволна Peace

# 3
  • Мнения: 3 830
И аз си взех мостра да го пробвам по препоръки тук в друга тема. Не ме впечатли. След обилно нанасяне кожата ми си остана суха. Стори ми се твърде лек, а моята кожата е много суха и чувствителна. Трябва ми нещо по-мазничко. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 595
Имам го, но също не съм впечатлена. Говоря за лайт варианта. Омекотява, остава гладичко след него, но като цяло съм ползвала и много по-добри.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз си взех мостра да го пробвам по препоръки тук в друга тема. Не ме впечатли. След обилно нанасяне кожата ми си остана суха. Стори ми се твърде лек, а моята кожата е много суха и чувствителна. Трябва ми нещо по-мазничко. Rolling Eyes


Трябва ти рич крема,той е за по-суха кожа PeaceАз слагам серума и отгоре рич крема и ми става супер PeaceИ  моята кожа е суха и чувствителна

Общи условия

Активация на акаунт