Романтична тема , споделете

  • 2 498
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
В един бар се запознахме.

# 31
  • Мнения: 2 478
Никаква романтика нямаше,запознахме се в дискотека.

# 32
  • Мнения: 2 448
Никаква романтика нямаше,запознахме се в дискотека.

На дискотека, вие направо на еротиката сте преминали, романтиката сте я прескочили.  Crazy  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 478
Никаква романтика нямаше,запознахме се в дискотека.

На дискотека, вие направо на еротиката сте преминали, романтиката сте я прескочили.  Crazy  Laughing

Неее,аз бях важна и недостъпна .... Що за глупост от моя страна?Laughing

# 34
  • Мнения: X
Ако един негов приятел навремето не ме беше поканил на танц в любимия ни рок клуб, нямаше да се запозная с един друг негов приятел, който всъщност ни запозна. Още първия път, когато се видяхме, прескочиха някакви искри. Много е объркано за разказване, но в крайна сметка дълго време се харесвахме тайно един от друг, преди да извадим картите на масата.

# 35
  • Мнения: 2 161
Винаги има поне по един приятел.Много валеше и за да не си разваля фасона,влязох в бара на един приятел.А пък той отишъл да види същия този приятел след рейс.приятел на двама ни,но никога не бяхме се засичали до този момент.

# 36
  • Мнения: 6 992
В интернет, благодарение на една песен и на една катана...

# 37
  • Мнения: 2 478
Винаги има поне по един приятел.


Мдааа.Така е.
И аз бях на РД във въпросната дискотека,на един приятел на жена му.И той бил приятел на моят приятел Laughing

# 38
  • Мнения: 2 161
Ако не беше приятелят,аз никога не бих говорила с този надут пуяк,мъжът ми.

# 39
  • Мнения: 2 478
Ако не беше приятелят,аз никога не бих говорила с този надут пуяк,мъжът ми.

 Joy Joy Joy
Chanel ако мъжът ти не беше моряк,щях да реша ,че сме се обвързали с един и същ човек Laughing
Ако не беше моят приятел,щях много брутално да отрежа този самовлюбен човек,който ме гледаше с нескрито доволство и самочувствие.

# 40
  • Мнения: X
Моят пък беше толкова мълчалив, че веднага ми събуди интереса. Обичам мълчаливи мъже. Като говорят с мен да мълчат. Laughing

# 41
  • Мнения: 2 161
Обичам мълчаливи мъже. Като говорят с мен да мълчат. Laughing
Grinning

# 42
  • Мнения: 371
В един бар се запознахме.
Мъжът ми все казва "с нея се запознахме в един бар..."
Така си беше.

# 43
  • Мнения: 2 161
Ние не бихме имали шанса да се запознаем на друго място.

# 44
  • Мнения: 2 011
Аз съм разведена , но  с втория си мъж се запознах в интернет пространството, последваха срещи и вече повече от  година живеем заедно! Никога не съм мислила че в нета ще си  намеря мъж!!!  newsm53 newsm03 luvbed

Общи условия

Активация на акаунт