Какво може да означава?

  • 2 337
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Миналата вечер сънувах ужасен кошмар,май по-гадно от това не може.Сънувах,че синът ми е умрял,а аз подреждам моливчетата в несесера му,плача и казвам на майка ми-"Сега няма кой да рисува с тях".Няма нужда да Ви казвам в какъв ужас се събудих...Чудя се какво ли значи този сън.На лошо ли е,на добро ли,някакъв писък на съвестта ми,че не обръщам достатъчно внимание на децата ли,не зная,но цял ден се чувствам ужасно зле....Вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 7 474
Мисля, че е било просто сън и няма какво да го мислиш толкова.
Всички сънуват кошмари.

# 2
  • Мнения: 1 447
Това,че е умрял човек значи,че му е умряло злото,но за моливите не знам.Най-добре провери в някой съновник.Има толкова много. Wink

# 3
  • Мнения: 923
И аз така съм чувала - умряло му е злото . Peace

# 4
  • Мнения: 2 388
На хубаво е.

# 5
  • Мнения: 6 682
Аз в сънища не вярвам, но май беше на добро такъв сън.
Между другото твоята тема ми припомни нещо смешно.
В гимназията, час по литература, правим анализ на стихотворението на Яворов "Хайдушки песни". Последният куплет е
"сън сънувах, сън прокоба -
сънувах си гроба..."
Учителят пита какво мислим и една съученичка става и съвсем сериозно заявява:
- Това е много хубав сън. Литературния герой го очакват само прекрасни неща - ще победи всяко зло.
Класът пада от смях, а учителят гледа, мига на парцали и не знае как да реагира на този литературен анализ.


# 6
  • Мнения: 4 668
Аз съм сънувала , че синът ми са го отвлекли  Sad ... такъв ужас , едвам се съвзех , когато се събудих .
При всички случаи това е просто кошмар и не означава , че ще се случи нещо лошо с детето .

# 7
  • Мнения: 212
Аз не вярвам на сънища,не си падам по тълкувания,но този ме накара да се замисля за живота и най-свидното за мен- децата.В забързаното си ежедневие пропускам толкова много дребни,но много мили и ценни моменти.Сутринта спрях за миг да ги погледна,ей така,без причина,просто ги гледах-караха се,дърпаха се,а после се прегръщаха...Стана ми и мило и мъчно-колко малко време съм до тях,а ми се иска да можеше някак по различен да бъде животът ни...

# 8
  • София
  • Мнения: 71
Аз не вярвам на сънища,не си падам по тълкувания,но този ме накара да се замисля за живота и най-свидното за мен- децата.В забързаното си ежедневие пропускам толкова много дребни,но много мили и ценни моменти.Сутринта спрях за миг да ги погледна,ей така,без причина,просто ги гледах-караха се,дърпаха се,а после се прегръщаха...Стана ми и мило и мъчно-колко малко време съм до тях,а ми се иска да можеше някак по различен да бъде животът ни...
Ето, имало е полза! Peace

# 9
  • Мнения: 958
Преди около седмица, имах такива кошмари няколко нощи. Три ако трябва да съм точна. Първите две, двама колеги, които умират.
На третата сънувах как погребвам дъщеричката ми.
Сутринта се събудих много зле, сякаш си плакал цяла нощ, не можеш да си поемеш въздух.
Четох по съновниците, не пишеше нищо конкретно, и го позабравих. Надявам се да не сънувам повече таквиа сънища.

# 10
  • Мнения: 721
не се притеснявай мила,за хубаво е.старите хора ще кажат,,умряло му злото,,а може и наистина да е подсъзнателен писък на съвестта ти който те е накарал да се замислиш-което пак е за хубаво.пожелавам ти да не сънуваш повече подобно нещо

# 11
  • Мнения: 165
чувала съм, че когато човек плаче на сън, ще му се случи нещо хубаво.

 Peace

# 12
  • Мнения: 2 603
И аз съм имала подобни сънища за близки хора, сутринта се събуждах изцедена... казват, че е на добро, но според мен сънищата са по-скоро резултат от страховете и желанията ни, които изплуват от подсъзнанието.

# 13
  • Мнения: 483
Аз сънувах скоро как убивам синът ми. Стисках го с голи ръце за гърлото. Когато се събудих бях съсипана.
А той е като гербова марка залепен за мен. От както се е родил май няколко пъти съм била на пазар без него.
Мисля, че е просто напрежение, страхове, стрес....кой знае.

# 14
  • Мнения: 348
Аз не вярвам на сънища,не си падам по тълкувания,но този ме накара да се замисля за живота и най-свидното за мен- децата.В забързаното си ежедневие пропускам толкова много дребни,но много мили и ценни моменти.Сутринта спрях за миг да ги погледна,ей така,без причина,просто ги гледах-караха се,дърпаха се,а после се прегръщаха...Стана ми и мило и мъчно-колко малко време съм до тях,а ми се иска да можеше някак по различен да бъде животът ни...

Tова е и точното тълкувание. И защо пък да не може да е по-различен животът ви? Освен количествено, времето може да се измерва и като качествено споделено с някого.

Когато по време на сънуване ни е обзел страх ( парадоксално това може да е и когато сънуваме обикновени неща, а може при реално страшен сън да се чувстваме спокойни)..., това означава, че сънят е от значение и трябва да се запомни и разтълкува.

Не вярвайте на разните тълковници, попитайте сърцето си и то ще ви каже, .........освен ако не искате да го заглушите.

Общи условия

Активация на акаунт