The Unnecesarean - нужно ли беше секциото? Да поговорим.

  • 4 014
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 374
Оф не просто темата стана ужасна наистина,то се видя от първата страница де.

# 106
  • Мнения: 397
Интересно ми е, ако авторката въпреки препоръките на доктора бе родила нормално и в процеса на раждане бяха станали някакви усложнения, тогава кой би бил виновен и каква тема щеше да се пусне!?!?!?
Нали най-важното е, че всичко е минало нормално и се е родило живо и здраво дете!?
Всичко друго е ала-бала и чесане на езици...

# 107
  • Мнения: 2 374
Интересно ми е, ако авторката въпреки препоръките на доктора бе родила нормално и в процеса на раждане бяха станали някакви усложнения, тогава кой би бил виновен и каква тема щеше да се пусне!?!?!?
Нали най-важното е, че всичко е минало нормално и се е родило живо и здраво дете!?
Ами да де,нали това говорим през цялата тема,но авторката трябва сама да го осъзнае...сигурна съм,че след години това ще избледнее и за добро или за лошо всичко ще остане един спомен.

# 108
  • Мнения: 1 266
zozima, нали знаеш, че ни има, с теб сме и знаеш как да се свържеш с нас.
аз само това ще кажа...

и да ти е живо и здраво детенцето, имате цял живот занапред и всичко ще бъде добре, сигурна съм.
моята щерка (мисля, че си я виждала) е супер спокойно и нахилено дете, защото като изключим самото й раждане, в нищо друго не съм правила компромиси или отстъпки от разбиранията си. сега е важно времето, което прекарвате заедно и как го прекарвате.  

можеш да ми пишеш и на лични, винаги  Hug

http://estestveno.com/index.php?pageid=1&langid=0&itemid=-2&cid=7614

# 109
  • София
  • Мнения: 7 190
Абе, който си няма друга работа, да си седи и да се терзае за хипотетични неща, вместо да се радва на бебето си. Whistling

# 110
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Абе, който си няма друга работа, да си седи и да се терзае за хипотетични неща, вместо да се радва на бебето си. Whistling


Ами едното не изключва другото  Flutter

# 111
  • Мнения: 705
Мег, така е, всичко, което си написала е вярно и го съзнавам добре. Просто толкова много се борих последния месец, съпротивлявах се с всички сили и толкова мъничко не ми достигна...

Яна  Hug , мисля да заключа темата и да ползвам линка.

Пожелавам на всички очарователен празник!
 

# 112
  • Мнения: 2 374
Мег, така е, всичко, което си написала е вярно и го съзнавам добре. Просто толкова много се борих последния месец, съпротивлявах се с всички сили и толкова мъничко не ми достигна...

Яна  Hug , мисля да заключа темата и да ползвам линка.

Пожелавам на всички очарователен празник!
 
Ами сама малко трудно ще стане да я заключиш,помоли някой.

# 113
  • Мнения: 705
Бия, стига вече! Можеш да триумфираш! Престани! Отвратително се държиш, просто не съм очаквала толкова злост у един човек!

# 114
  • GYM
  • Мнения: 814
Що -злост? Когато човек откровено се изказва е злобен, така ли? Или не ти харесва, че има хора на мнение, противоположно на твоето?

# 115
  • София
  • Мнения: 39 759
Заключвам темата по молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт