Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Мили мамчета, някой купувал ли е от София заешко или пуешко месо? Преди имаше заешко в Била, обаче ни казаха, че отдавна вече не зареждат. Поне в тази на бул. България, в другите не съм питала, защото предполагам, че като са верига, имат едни и същи неща. Ще ми се да разнообразим менюто, защото караме основно на телешко и свинско. Пиле изобщо не смея да купувам. Ще бъдем много благодарни, аз и Лорка, ако някой ни светне Simple Smile

# 1
  • София
За месо ли говориш или за пюре със заешко и пуешко,че много не разбрах?

# 2
  • София
Месо, месо. Вече ни е под достойнството да ядем пюрета Simple Smile

# 3
  • Плевен - София - Перник
Не може да няма! В големите супермаркети!
А също така има много специализирани магазини за месо - там няма как да не намериш!
Защо те е страх да даваш пилешко?

# 4
  • София
И аз се интересувам. Понеже не успях да открия, купих пуйка на Хип, да захранвам с него. Че като се зачетох вкъщи - ми то вътре лук, сол, ориз, от всичките съставки пуйката беше най-малко ooooh! Да им знам прекрасните пюрета, да си ги ядат Crossing Arms

# 5
  • София
Пилешко давам само ако ми донесат домашна кокошка от село. Иначе купешкото и аз го избягвам, а на детето си няма да го дам в скоро време.

# 6
  • София, Младост 2
Пуйки стояха съвсем доскоро в ХИТ и Кауфланд - заек също в Кауфланд гледах за последно (преди 2-3 седмици беше, но съвсем не е единично явление). Младостките обекти на двете вериги имам предвид, но вероятно и в другите им магазини има.
Според мен пуйките от ферми се гледат с не по-малко антибиотици от бройлерите и също със специални фуражи... пък и със зайците е същата работата, иначе много измират като малки.

# 7
  • София
Според мен пуйките от ферми се гледат с не по-малко антибиотици от бройлерите и също със специални фуражи... пък и със зайците е същата работата, иначе много измират като малки.
Много ясно. Аз питам за месо, подходящо за бебета. Ето, например, пилета, отглеждани съгласно изискванията на екологичното земеделие и животновъдство, има в био-магазина на пл. Журналист. Едно момиче даже ми каза, че виждала такива и във Фанстастикото на околовръстен път. Обаче пуйка и заек - цъ Confused

# 8
  • София
Хедра, сигурно си права... Аз поне за зайците-байците съм чувала, че са по-претенциозни към храната и не можеш да ги натъпчеш с какво да е. Обаче за антибиотиците, кой знае какво им дават. Не може човек детето да си нахрани, ей, докъде се докарахме!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт