Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 фев. 2009, 18:08 ч.
  • Преглеждания  896  Мнения  4  Онлайн  1
Отговори
Здравейте мами, можете ли да ми препоръчате добра марка сокоизтисквачка?

Реклама
# 1
  • София/Света на Диска
Исках да взема тази Браун, която е с автоматично отделяне на пяната, но я нямаше в наличност:

Взех тази, която е много добра, много мощна, става за цели плодове и мисля, че ако сложа и камък и от него сок ще изтиска:

Много сме доволни. Сокът става мн фин. Цедила съм и много твърди и сухи плодове и зеленчуци, включително магданоз, червено цвекло и ряпа, дюли... 

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:32 от Estellia

# 2
  • Пловдив
Взех тази, която е много добра, много мощна става за цели плодове и мисля, че ако сложа и камък и от него сок ще изтиска:[/color]

Много сме доволни. Сокът става мн фин. Цедила съм и много твърди и сухи плодове и зеленчуци, включително магданоз, червено цвекло и ряпа, дюли... 

Имам тази от 5-6 месеца и съм много доволна... ползвам я всеки ден.

# 3
  • Където е сърцето
Исках да взема тази Браун, която е с автоматично отделяне на пяната, но я нямаше в наличност:

Само да уточня,че няма сокоизстисквачва с автоматично отделяне на пяната.Има каничка за сок с пеноотделител.По време на наливане на сока пянята остава в самата каничка.

# 4
  • София/Света на Диска

Само да уточня,че няма сокоизстисквачва с автоматично отделяне на пяната.Има каничка за сок с пеноотделител.По време на наливане на сока пянята остава в самата каничка.

Благодаря!  bouquet Не знаех как е точно. На надпис в магазина видях и може би съм запомнила неправилно. Вероятно съм си представила нещо друго. newsm78

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт