Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 фев. 2009, 21:51 ч.

Какво столче за кола използвате за бебето си над 9кг

• 1 256
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,

Предстои ни покупка на столче за кола, разгледах доста и наистина съм доста объркана. Какви столчета за кола използвате и какво бихте ми препоръчали? Пътуваме доста и ми се иска някое по-удобно, колата ми е малка с 2 врати. Досега ползвахме столче на chicco и бебчо се чувстваше много добре, спеше си вътре, а и ставаше на рамката на количката. Много ми беше удобно.

Благодаря на всички за съветите предварително  bouquet

# 1
  • София
Ползвала съм Макси Кози Прайори, СПС система, преди има-няма седмица го продадох, щото вече е голям за него, и взехме РОДИ. Пак на МК.

# 2
В момента сме със столче Maxi Cosi Priori XP.
Много е удобно за дълги пътувания и спане в колата, тъй като има 4 позиции на наклона, като най-легналата е почти като на кошницата за новородено.

# 3
  • where I want to..
В момента сме със столче Maxi Cosi Priori XP.
Много е удобно за дълги пътувания и спане в колата, тъй като има 4 позиции на наклона, като най-легналата е почти като на кошницата за новородено.

Peace

# 4
  • SW
Ние ползваме  на Чико някакво за около 220 лв май си го взехме / 9 до 18 кг ,  с пет положения на гръбчето/

На дребният му е удобно, дори заспива в него, единствения проблем е че запарва през лятото.

Незнам защо столчетата не  ги правят от естествени материи, за да не запарват така като е горещо. МОже би има някаква причина, знам ли.

# 5
  • София
За 8 месечно бебе - стол 0-18 кг
След годинка може 9-18 кг...но твоето дете е малко още.

# 6
  • София
За 8 месечно бебе - стол 0-18 кг
След годинка може 9-18 кг...но твоето дете е малко още.

Изобщо не е малко на размери, вече минахме 10 кг и е 75 см, седи  стабилно от доста време, а май скоро и ще проходи Wink. Време ни е за ново столче Peace

Благодаря за всички отговори, май клоня към Maxi Cosi Priori, сега ще ходим да го разгледаме на живо

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт