Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

It

Здравейте. Моля Ви, който знае къде в София се намира този прословут магазин за обувки Бианко Неро да каже. В целия нет не намерих нито адрес нито какво производство са. ooooh!
Цитирай

It

Rolling Eyes
Цитирай

Right Next Door To Hell

какво е бианко неро ? и кой е сайта ?
Цитирай

It

Доколкото разбрах някаква фирма за обувки, която е благоевградска и имат магазин някъде в София. Bianco & Nero.
Цитирай

Перник

Магазин имат в началото на Пиротска, на един ъгъл се пада. Незнам дали са български, но впечатленията ми от тая фирма не са добри - имах сандали и се разпаднаха на 4-то обуване, а една колежка си беше взела ботуши, които миришеха отвратително и нищо не помогна и тя ги хвърли. на външен вид го докарват, даже са ОК, ама откъм качество  Naughty
Цитирай

София

магазин със същото име има и в Скай Сити (до завод Електроника). Викаме му 'евтиния магазин' в този мол, продават облекло и обувки, правят страшни намаления. Но обувки не бих си взела от там (само да видите на какви цени са, та затова не смея  Rolling Eyes).
Стоките определено не ми се виждат български, а китайски. (иначе бианко е неро = бяло и черно от италиански  Crazy )
Цитирай

It

Благодаря Ви за отговорите. Smile Бях останала с впечатлението, че са хубави обувки.Поне от написаното по форумите, но  може да е подвеждаща информация все пак са 5-6 мнения.
Цитирай

Иман магазин малко след ъгъла на Витошка и Алабин - този от към съдебната палата. Не мисля, че са български. Имат и хубави неща но повечето са мъжки и по рядко дамски. Дамските обувки са тип еднодневки.
Цитирай
stambuliiski 32
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.