КГБ = Клуб на Готините Баби - 62

  • 16 142
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4

Честит рожден ден на малката принцеса на Марси.
Да е най щастливото дете на света.

за Марси.
Шпунц много са красиви тоалетите на малката кукла.
Безпроблемно раждане на Оля.

# 436
  • Мнения: 7 384
                Ей,ме пак!  Laughing Баницата вече е изядена  Laughing сега правя опит да вляза в банята,ама не знам дали ще ме огрее , че все някой нещо иска.Пиша и се гмурвам,а след това ще се изтегна пред ТВ-то малко да си почина.Пак ми се събра тичане , ноооо ще надничам за да не изпусна новата темичка. Laughing

# 437
  • София
  • Мнения: 16 024
Пак съм тук.
Шпунц, много хубави неща - като за кукла. Искам и аз внуче вече.
Наобяд, тъкмо писах и се обади 1 от племето - женен за племенница на Пламен. Напоследък много се интересуват от вуйчо си, обаждат се да се видят, доскоро само клипваха на тел. като имаха нужда. Та - кани го да пият кафе в Бенковски. Отидох и аз с него - маахме с рейс и маршрутка. Акумулатора на колата се зарежда в къщи. Сладура си взема ново такси, но да не връща старото, че дал около 5 000 лизинг  - да правели коалиция с Пламен. С други думи да работи за него 2 дни, щото нали кака/аз/  има много пари, като се наложи нещо ще дава, пък ние после когато имаме ще връщаме. Мълчах си, гледах си с интерес филма Клюкарката по Нова. Накрая му обясних, че всичко мое е за дъщеря ми и за мене и само 1 около мене. Ако му се работи на П. - да му определи дневен наем и собственика да си поеме всички други разходи по колата. Но нашия не е много по работата, та въпроса остана висящ.
Използвачи такива - все гледат да се намесват и да мрънкат.

# 438
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша родата на Пламен , е като моята рода - виждат ни само като ходещи банкноти.  Laughing
Ма на всички съм им дала червени картони и мирна ми главица.  Peace

Дидка , саминка ли омете баницата?  Ламя такава. Mr. Green

Айде Фащам се да скалъпя новата тема , че има още десетина поста само да се изпишат.  Peace
След пет минути съм гАтова.  Crazy

# 439
  • Мнения: 7 384
                  Като видя на клона гости или скрити и ми се.......повръща! Нямат смелост да си влезат с неймовете Sick Една случка показа кой какъв е!  Mr. Green И в друга тема е коментиран "добрия тон" дето не трябва да се губи и това,че мод е изтрила някои постове.Не им прави чест на тия "читатели",които веднага тичат да наклюкарстват в друга тема пък се пишат много морални и доброжелателни! Ама тяхна си работа! Mr. GreenПък и "Прекалените светци и богу не са драги"! Laughing
                  Айша,рано ти е още за внучета!Въпреки,че не знаеш кога могат да те изненадат! Laughing За всичко си има ред!Ще дойде и твоя  Laughing

# 440
  • Мнения: 10
Здравейте сладурани!Изчетох ви,не,че схващам всичко-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,(явно повечето от вас се познават лично -но няма значение-все намирам с какво да се посмея при вас-действате ми тонизиращо  bouquet  bouquet  bouquet
Цитат
Свекърва по хайдушки

Това направо ме разби,така се смях,че още ме боли под лъжичката!
Благодаря на момичетата за съчувствието 1но си мисля ,че не е напразна приказката "Роди ме мамо с късмет,па ме хвърли на смет"
На малката рожденничка пожелавам здраве и звездни мигове.Да радва всички около себе си  и да бъде гордостта на мама и тате,баба и дядо!!! smile3525 smile3525 smile3525  ura Tada

# 441
  • Мнения: 10
Цитат
Айша родата на Пламен , е като моята рода - виждат ни само като ходещи банкноти. 
Лелееее,ЖАБКА ,АЗ СИ МИСЛЕХ,че само моите ме виждат като банкомат!!!Е,аз като ви казвам,че ми действате тонизиращо Hug

# 442
  • тук и там
  • Мнения: 312
Шпунц,без теб сме за никъде.Абе аз сутринта се сетих за Марси,ама щом не честитите,рекох си то рождения ден е утре.
Марси,да ти е жива и здрава сладката принцеса.Да расте умно,весело и безгрижно дете!

ЗА ТЕБ МАРСИ
Щпунц,много красиви дрешки за бебчо сте купили.
Айша,ще стане,ще стане и ти беб.дрешки ще купуваш,ама всичко по реда си.Ани е малка,а моят син е вече тамън  за женене,а аз още свеки не съм станала.Мечтая си вече за това.

# 443
  • Мнения: 7 384
                Аааааааа,Жабче, не съм я омела сама !  Heart Eyes Лакомийка,лакомийка ,ама с внуци  Laughing Занесох я нагоре по етажите и размирисах навсякъде,защото я занесох пареща.За нас с дедито остана една четвъртинка. Laughing
                Суууууупер е рецептата за "Свекърва по хайдушки" късно ми е да я овладявам ,ама ще я разпечетам на всички снахи,които познавам. Mr. Green При това съм безкрайно щастлива ,че не съм свекърва и че все още не си публикувала рецепта "Тъща на грил" например.  Mr. Green Пък може и по дюкански да е рецептата ,че зетьовете  понатежават по-бързо от снахите! Laughing
                Сега се сетих,че не става "Тъща на грил" Щото сме си печени от всЕкъде! Laughing

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 18:09 от Didia

# 444
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Марси,
Честит рожден ден, на сладката ти внучка.Баба много да я слушка и много,много да я гушка.  bouquet

Ренате,след следващата среща,ще ни опознаеш и на живо.Давай по бързо рецептата на снахата,може да има добър ефект.
Дидиа,не обръщай внимание на гостите.Казват,че не им е интересно,а обикалят newsm78.

Шпунц,ти си нашето съкровище  bouquet Hug,винати на влеме и винаги точна.Благодарим ти.

# 445
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , рецепти за тъщата аз нЕма да съчиня.  Mr. Green
НЕкоя от свекървите да взима лист и химикал и да почва "ТЪЩА ПО ХАЙДУШКИ".  Joy

Ренате , аз имам предвид родителите , не децата.  Peace

Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374330.0

# 446
  • Мнения: 10
Цитат
Ренате , аз имам предвид родителите , не децата. 


Аз пък имам предвид и мама ,и свеки,и свеко,И децата

Общи условия

Активация на акаунт