За русите мацки във форума-2

  • 17 931
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
  bouquet явно не съм само аз.
Готин цвят ми се получава само при фризьорката

# 16
  • Мнения: 1
Ехо и аз се включвам в тази група smile3501

# 17
  • Мнения: 41
Аз пьк реших да пробвам с професионална Лонда,мисля че 12-1 беше сивее, и явно за това но корените ми пак не се получиха Cry иначе стана доста с сивкьв отенак,но на мен са ми проблем корените..

# 18
  • Мнения: 121
Днеска съм решила да си изправям косата, че от доста време не съм го правила. Ще пусна снимка да видите един персийски килим.   Joy   В корените един цвят, където съм обезцветена цвета който искам и на долу чернилката, която трябва да изрязвам.

# 19
  • велико търново
  • Мнения: 584
и аз да се цопна при вас нали съм блондинка.от дълги години си боядисвам косата руса,но от скоро не се получава.сменях боите пак не оспях да постигна резултат.приемам съвети всякакви.благодаря ви

# 20
  • Мнения: 4
pebuls4090, абсолютно същата работа  Thinking Ти ако откриеш оригиналния, моля те сподели.
И аз си помислих, че е по-скоро от оксиданта и двата пъти държах да ми дадат Рилкен, но нямали. А си я купувам от магазин за професионални бои, към който има и фризьорски салон. Такова чудо като при последното боядисване не ми се е случвало никога, вече 3 пъти се опитвам да си тонирам косата с матиращ шампоан и балсам и не хваща, стои си жълта в корените и това си е #Cussing out
Ще го търся в магазинчето на ул."Алабин",когато имам път към София.Иначе го намирам само по руските online магазини.Ето това трябва да е: http://www.azaro.ru/timex.files/katalog/image009.jpg
 

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 15:17 от pebuls4090

# 21
  • Мнения: 78
Няма ли някоя блондинка да се похвали,
че в домашни условия постига перфектния пепелив нюанс,
който не е твърде сив, но и не жълтее много аааа и равномерен -
от корена до краищата един цвят  Crazy

# 22
  • Мнения: 13 623
Не вярвам да има....много съм скептична, че в домашни условия става перфектния цвят...но все пак може да има и изключения

# 23
  • Мнения: 3
Русото е специфичен цвят и не е толкова лесно да се потстигне цвета без смесване на цветове и оксиданти Simple Smile

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1
да ви кажа какво се случи след като се боядисах с palette deluxe 218(silver blond)цвета стана супер ,но толкова много ме щипеше,че Shockedи после ми се появиха ранички по главата явно оксиданта е доста силен Thinking

# 27
  • Мнения: 3
Най-вероятно оксиданта е бил 12 %,ако косата ти не е черна или много тъмна може и да ти е било по- силен от колкото трябва Simple Smile

# 28
  • Мнения: 41
да ви кажа какво се случи след като се боядисах с palette deluxe 218(silver blond)цвета стана супер ,но толкова много ме щипеше,че Shockedи после ми се появиха ранички по главата явно оксиданта е доста силен Thinking
О, при мен винаги се получава с боите на Палет!!!

# 29
  • Мнения: 121
да ви кажа какво се случи след като се боядисах с palette deluxe 218(silver blond)цвета стана супер ,но толкова много ме щипеше,че Shockedи после ми се появиха ранички по главата явно оксиданта е доста силен Thinking
И мен така ми стана само, че с Palette XXL.

Общи условия

Активация на акаунт