Какво да правя?

  • 4 210
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Аз нямам проблем да кажа на мъжа си, че нещо не ми харесва и да го сменим Wink

# 16
  • Мнения: 2 388
palavata_monahinq, заповядай  Mr. Green

newsm50 newsm50 newsm50

Благодаря ти. Laughing

Меца може да си носиш подаръка и в гората, като ходиш за мед.

# 17
  • Мнения: 1 447
Тази която не е доволна от вчерашният подарък да ми пиши на ЛС да й дам координати къде да ми го изпрати.
Аз всичко харесвам. Mr. Green

# 18
И аз не разбирам защо се нахвърлихте така. Сякаш трябва да ѝ хареса...

Аз напълно разбирам авторката, защото и моят вкус е подобен на нейния. И определено не би ми се понравил такъв подарък. Най-вече заради идеята, че не е съобразен с моя вкус, дори донякъде може и да се обидя. Защото очаквам от човека до себе си да ме познава и да не се подвежда по разни модни течения, щото видиш ли, толкова жени сега носят нещо си... Или пък защото някоя продавачка е успяла да го убеди колко "актуално" е това в момента, колко се харесва и т.н. Та тази идея най-вече ще ме засегне, не толкова самата вещ. Говорим за случаи, в които не просто получаваш нещо по-различно, а направо противоположното на онова, което по принцип харесваш...

Аз бих си казала тактично, но директно, че оценявам жеста и желанието да ме зарадва, че бижуто не е лошо само по себе си, но не съвпада с моя стил, с образа, който имам за себе си. На всеки се случва да сгреши, тъй че не би следвало съпругът да го взима толкова навътре. А и нали се предполага, че най-голямото му желание е било да я зарадва, а не да я вижда точно с нещо такова. Иначе нещата отиват в друга посока - "еди-как си би ми харесвала повече"... Затова могат да си отделят някой съботен следобед, да излязат заедно и да го заменят с  нещо друго, което да се харесва и на двамата. И да прекарат приятно, хапвайки по парче торта междувременно, примерно.

Аз така бях получила неподходящи подаръци на 2-3 пъти. Ами казах си, заменихме ги и така. Вместо да подвеждам човека в грешна посока и следващия път да получа пак нещо подобно с идеята, че ще ми хареса... Обяснявам евентуално защо не ми харесва, защо не е за мен и всичко е наред. А и то си личи, когато някой искрено се е зарадвал и не може да се отдели от подаръка си и си търси поводи да си го носи, примерно, и когато си търси причини, за да не го носи.  Wink Мъжът трябва да е много тъп, за да не се усети.

# 19
  • Мнения: 2 161
Ами Меца,какво да те посъветвам...По-добре си трай,за да не получиш следващият път най-обикновена каишка.

# 20
  • Мнения: 842
Въпрос на преценка е дали да му кажеш за това или не, ако е умен няма да пита защо не го носиш всеки ден  Laughing. Аз съм замълчавала за парфюм на известна марка на име Poison  Laughing кавото е името така и миреше де  Laughing ама нали да не му секна на моя мерака. В същото време за много неща директно си казвам, след няколко дни ,  че не е точно моят стил. Няма да те убие сега, че не харесваш нещо ...


Някой съфорумки коментираха темата на момичето, че то видиш ли няма си друга работа, аз не мога да разбера тук само драми ли ще обсъждаме?? А пък те не видиш ли си нямат друга работа, та се разписват в такива теми....

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 14:27 от jalana

# 21
  • Мнения: 18


Аз бих си казала тактично, но директно, че оценявам жеста и желанието да ме зарадва, че бижуто не е лошо само по себе си, но не съвпада с моя стил, с образа, който имам за себе си. На всеки се случва да сгреши, тъй че не би следвало съпругът да го взима толкова навътре. А и нали се предполага, че най-голямото му желание е било да я зарадва, а не да я вижда точно с нещо такова. Иначе нещата отиват в друга посока - "еди-как си би ми харесвала повече"... Затова могат да си отделят някой съботен следобед, да излязат заедно и да го заменят с  нещо друго, което да се харесва и на двамата. И да прекарат приятно, хапвайки по парче торта междувременно, примерно.



Бла бла бла... ей, няма угодия на тези жени  Laughing
Все нещо не е както трябва... ценностната система определено ви куца  Wink

# 22
  • Мнения: 2 388
А пък те не видиш ли и те си нямат друга работа та се разписват в такива теми....


Нямам друга работа, а и отдавна е стигнато до извода, че редовно пишещите съфорОмки нямат живот, извън форОма. Затова пишат по всички теми.

# 23
  • Мнения: 842
А пък те не видиш ли и те си нямат друга работа та се разписват в такива теми....


Нямам друга работа, а и отдавна е стигнато до извода, че редовно пишещите съфорОмки нямат живот, извън форОма. Затова пишат по всички теми.


Ами тогава, всички трябва да се радваме, че има теми, по които да пишем.  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 757
метни се от терасата  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 740
Аз нямам проблем да кажа на мъжа си, че нещо не ми харесва и да го сменим Wink

и аз така.

# 26
  • Мнения: 3 371
нямаш проблем - подари ми го  Laughing
аз съм лелка, имам си и село  Hug
чакам. пиши къде да ти пратя адреса.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 19 245
Слагаш го 3-4 пъти над блуза с поло като излизаш от вкъщи. На работа го скриваш под блузата и така разреждаш.
Не се нахвърляйте на жената. Може да не може да се смени подаръкът или половинката да се обиди, или да не е харесвала предни подаръци и с този съвсем да прекали.
Една приятелка беше получила златни обеци и беше казала, че не ги харесва, но направо се развикала. На момчето толкова гадно му станало, че ги хвърлил в тоалетната. Абсолютна откачалка момичето.

# 28
  • Мнения: 7 723
Можеш да си го скриеш на дълбоко в чекмеджето под предлог,
че ти е много ценно и сигурно скъпо и те е страх да не го загубиш.
Освен това по улиците се разхождат кви ли не
и отде да знаеш дали някой да ти го отскубне барабар с част от епитела.

п.п....хич не им обръщай внимание на заядливите скучаещи съфорумки.
Завиждачки! ooooh!

# 29
  • Мнения: 289

върнете се в магазина и го разменете, няма да имат нищо против

Общи условия

Активация на акаунт