Какво да правя?

  • 4 211
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 370
Лелееееееееее колко злоба има в тоя форум,направо сте жалки.Като не ви е интересна темата,какво пък си правите труда да отговаряте,аааа да,ами нали трупате точки,навъртате километраж,за къде и вие не знаете newsm78

е, аз не се заяждам,нито пък злобея. Naughtyпросто си казвам мнението от ли4ен опит. Tiredно ако така го разбирате ,sorry.

# 61
  • Мнения: 592
Мисля, че както винаги трябва да има компромис, този подарък да го уважиш, но дадеш да се разбере, че не ти допада този стил за да избегнеш втори такъв. Мисля, че и половинката ти ще е доволен ако ти прави подаръци, които харесаш, но трябва само да знае.....

# 62
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Въобще не бих го направила на въпрос. Все ще намеря някаква дреха, на която да стои добре, и от време на време ще го слагам. Купено е с много желание и въобще не бих си и помисляла да развалям щастието на любимия за някаква такава дреболия.

# 63
Мила и аз като някой мацки ще отговоря... да ти имам проблема....... радвай се, че пак са ти купили подарък и че са се сети ли.......... По добре ли ще да си  #2gunfire #2gunfire #2gunfire замине на почивка и да не отрази въобще  #Crazy

# 64
  • Мнения: 194
Кофти е да получиш нещо,което не си очаквал-не знаеш как да реагираш,какво да кажеш и т.н.Поноси го известно време и после го смени за нещо по вкуса ти.Аз така бих направила.А аз получих блузка,ама по свой вкус,щото си я изпросих.Другия път,ти и мъжа ти,заедно по магазините-така ще избегните недоразумения и двамата ще сте доволни.

# 65
  • Мнения: 256
Лелееееееееее колко злоба има в тоя форум,направо сте жалки.Като не ви е интересна темата,какво пък си правите труда да отговаряте,аааа да,ами нали трупате точки,навъртате километраж,за къде и вие не знаете newsm78


каза незлобният гост, обиди всички на жалки и си би камшиците.

# 66
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Носи си го бе мацка! Човекът е искал да те зарадва....що така сега не харесваш подаръка ! Ами ще намериш дрешка дето да го вържеш и си го носиш . Аз така бих направила ...и никога ама никога няма да кажа , че не ми харесва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт