Скорошни впечатление от "Приказка без край"?

  • 12 714
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Пуснах търсачка, но открих мноого бегла информация , затова ви моля да пишете , ако имате скорошни лични впечатления. Ходихме със Станиславче и направихме предварителна резервация, обаче още се чудя. Едвам успях да разбера какво ми говореше девойката, зашото имаше РД, а Станислав опищя света да играе с децата. В крайна сметка разбрах за обща цена от 250 лева, която включва гледането и забавляването на децата за точно 2 часа, детски менюта-твърде не запомних-и кетеринг с 4 плата за големите.
Миналата година бяхме в Тинки Уинки, ма нещо май тясно ни дойде. Та....споделете, моля.

# 1
  • Мнения: 8 999
Бяхме на рожден ден там преди месец. Вече има втора зала, която ми се стори много по-хубава от първата. И мястото за родителите е повече, и пространството за децата е по-голямо, а и някак по-луксозно ми се видя. Доколкото знам може да се доплати за допълнителен половин час, т.е. празникът да стане 2ч. и 30 мин., което е горе-долу добре. Два часа ми се вижда прекалено мизерно.

# 2
  • Мнения: 5 370
Бяхме на рожден ден там преди месец. Вече има втора зала, която ми се стори много по-хубава от първата. И мястото за родителите е повече, и пространството за децата е по-голямо, а и някак по-луксозно ми се видя. Доколкото знам може да се доплати за допълнителен половин час, т.е. празникът да стане 2ч. и 30 мин., което е горе-долу добре. Два часа ми се вижда прекалено мизерно.
Blagodaria ti za mnenieto, problemyt e, che nie rezervirahme za 18.30, prednia chas e ot 15.30. I veche togava ne mojelo da se udylji, che triabvalo da chistiat.
Az tochno vyv vtorata mai hodih, za po-malkite deca. I, da, mojeli da se syberat 20 vyzrastni.

P.S.Kirilicata izchezna i ot kompa mi, i Kredora i toi si otide. Shocked

# 3
  • Мнения: 429
Празнувахме преди три седмици - около 20 възрастни и 14 деца, в залата за по-малките деца. Към минималния пакет доплатих за две деца и поръчах още едно плато за възрастните, защото реших, че няма да стигне храната. Остана поне една трета, като всички си хапнаха добре. Отделно се плаща за напитките за възрастни, излезе към 45 лв. За децата поръчах отделно представление "Красавицата и звяръх". Дойде актриса, имаше костюми и кукли и децата се забавляваха много. Момичетата от клуба й помагаха, особено през времето за свободни игри. Останахме доволни.

# 4
  • Мнения: 5 370
Празнувахме преди три седмици - около 20 възрастни и 14 деца, в залата за по-малките деца. Към минималния пакет доплатих за две деца и поръчах още едно плато за възрастните, защото реших, че няма да стигне храната. Остана поне една трета, като всички си хапнаха добре. Отделно се плаща за напитките за възрастни, излезе към 45 лв. За децата поръчах отделно представление "Красавицата и звяръх". Дойде актриса, имаше костюми и кукли и децата се забавляваха много. Момичетата от клуба й помагаха, особено през времето за свободни игри. Останахме доволни.
Мишонка, супер, значи, цената за този т.нар. пакет "минимален" е 250? Ние няма да стигнем толкова деца, даже 10 не знам дали ще има, но аз казах, че си поемам остатъка.

Моля, ако може, припомни ми на ЛС -или тук-какво включваше детското меню и 4-те плата за възрастни.  bouquet

# 5
  • Мнения: 429
Мишонка, супер, значи, цената за този т.нар. пакет "минимален" е 250? Ние няма да стигнем толкова деца, даже 10 не знам дали ще има, но аз казах, че си поемам остатъка.

Моля, ако може, припомни ми на ЛС -или тук-какво включваше детското меню и 4-те плата за възрастни.  bouquet

250 е минималният пакет - до 12 деца и май 15 възрастни беше. За децата имаше сандвич, тип хамбургер с шунка, купа пуканки, купа зрънчо, солети, сок Капи. Има и втори вариант за детско меню, но не го помня  За възрастните - 4 плата - соленки тип бутерки, панирани сиренца и кашкавалчета, сандвичи-хапки. Платата са в големи чинии за сервиране. Вторият вариант за възрастни е "вълчо плато" - месни мезета. Към варианта със садвичите, който аз избрах, прибавих и едно вълчо плато допълнително. Струва 22 или 24 лв, вече не помня, но това е излишен разход. Възрастните бяхме повече от 15 и се бях притеснила, че няма да стигне храната.

# 6
  • Мнения: 5 370
Мишонка, ти си златна. И аз едно вълчо плато ще приготвя.
Много, много ти благодаря, успокоих се.  bouquet

# 7
  • Мнения: 429
Весел празник! Дано и твоите впечатления от клуба да бъдат положителни!  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 390
Приятно определено. Но не е много добре май да се поръчват топли неща, защото докато ги донесат изстиват. Ние имахме и пица, тя вървеше най-много, особено при възрастните Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Не знам дали мнението ми ще е от полза ,понеже детето ми е по-голямо.
Преди 2 месеца празнувахме там 11 РД на сина ми,в залата за големи.Това беше едно от много малкото места в София,които побират 20+ деца.Нито аз,нито той си падаме по така актуалните напоследък боулинг клубове.
В крайна сметка бяха 17 деца и около 15 родители.Наистина е много широко /в залата за по-големи/,доволна съм от кетъринга и най-важното детето беше щастливо и доволно на празника си.
Беше си поръчал пиратско парти или сървайвър /не си спомням вече/.Децата не са скучали въобще,а ние можахме на спокойствие да се видим с гостите си,но все пак става въпрос и за по-големи деца.
На наши приятели детето много е харесало РД там и заявило,че там ще го отпразнува и сега на 1.03 сме пак там на РД,но пак в залата за по-големи.
Ако искаш след РД мога пак да споделя отзиви.
Залата за по-малки деца ми се струва тясна за родители.Но ако ще бъдете до 10 родители,мисля,че няма да е проблем.
Успех!

# 10
  • Мнения: 5 370
Али/Мели, ще се радвам да споделиш пак. На мене ми казаха, че се побират до 20 родители. А в цената влизат 15 възрастни, все пак.
Абе ставам все по-оптимист. Днес и на 100 грама сладки звъних, пижото иска торта-локомотив. Е, могат да я направят, естествено, срещу добра цена. Heart Eyes
Ама да ми е жив.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Сигурно ще се поберат 20 родители,но вероятно ще им бъде по-тясно.Поне аз така си мисля понеже съм виждала помещението.Но Вие ще сте по-малко хора.
По спомени карам,наема за 2 часа на дете е 7 лева.Менюто с пица май беше 4.50 /това е минималнта цена за меню/.
Тортите са на Лагуна /не знам дали предлагат на други фирми/-3.50 парчето.Минимума май беше 10 парчета.
Вероятно в тази цена от 250 лева не се включва тематично парти.Но за разлика от други клубове мисля,че не те задължават да избираш парти.

# 12
  • Мнения: 5 370
Цената включва гледане на децата, менюта за малки и големи. Аз тортата я вземам само от 100 гр. сладки. А за възрастните....аз май бая възрастни имам. Близки на фамилията, които съм ДЛЪЖНА да уважа. Но ще видим .

# 13
  • Мнения: 429
В помещението за големите деца има сравнително голяма зала с маси за родителите, така че за тях там е по-просторно. В залата за малките - едно сепаре с четири маси, около които се събраха 20 човека /в нашия случай/. Тематичното парти не е задължително и не ти го предлагат настойчиво "уж по желание". Аз си избрах куклено представление, защото сред гостите имаше и по-големи деца и исках да им е интересно на всички. Струваше 90 лв, но не съжалявам, защото децата го харесаха.

# 14
  • Мнения: 480
Пъзел, онзи ден и аз направих резервация за там. Като допълнение на казаното от mi6onka - детските менюта включват и карнавални аксесоари (шапка, маска), по едно шоколадово яйце за всяко дете и сок. На мен четирите плата ми ги казаха като: 1 кг. панирани пилешки филенца, 1 кг. сиренца/кашкавалчета, 1 кг. соленки-панделки от бутер тесто и четвъртото можеш да избираш между вълчо плато и нещоси (не го разбрах). Торта можеш да си внесеш, което е чудесно (в другите клубове май не дават и ти слагат надценка на брой парче). Тези четирите плата според момичето стигали за до 12-15 възрастни (аз смятам да поръчам още едно, за всеки случай  newsm78).

# 15
  • Мнения: 5 370
Веси, особено приятно ми е да те видя в темичката, това малко офф.
Ясно, значи, ще вземем и 4-то плато.
Благодаря за подробната разбивка, както вече упоменах, губят ми се моменти, благодарение на бесния ми син.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 692
Ние бяхме около 15 родители+1-2.Бяхме с 4 или 5 плата и остана ядене,което ни го дадоха за в къщи.
Но беше ранен час 10.30 и съответно нямаше алкохол и все пак сутрин не се яде чак толкова.
Плато с панделки,палачинкови рулца,хапки като сандвичи и това се сещам.

# 17
  • Мнения: 429
Пъзел, в цената която си платила влизат 4-ри плата. Вълчото плато при нас беше 5-тото, допълнително поръчано от мен. Пилешките филенца явно съм пропуснала дори да забележа в лудницата  Simple Smile Наистина дават на всяко дете шапка, клоунска свирка и шоколадово яйце. Има едно неудобство в клуба - няма сервитьорка. Една значителна част от времето ми беше заета в това да снова между гостите и мокрия бар.

# 18
  • Мнения: 480
mi6onka, може още при посрещането и настаняването да им казваш, че бара е на тяхно разположение, да си вземат каквото искат да пият. Или импровизираш нещо от този род.  Grinning

# 19
  • Мнения: 429
И това е вариант.

# 20
  • Мнения: 1 098
Празнувах рожденият ден на сина ми там лятото. Много съм доволна. Клубчето ми харесва, и двете зали са хубави и съобразени с възрастта на децата.

# 21
  • Мнения: 5 370
Ето, включвам се с пресни впечатления. И аз се присъединявам към групата на МНОГО ДОВОЛНИТЕ!!!! Уютно, чисто, приятно, просторно, с хубава мебел в къта за възрастни, децата се набесняха, всичко останало от чиниите ми се опакова и поднесе. Евала. И най-малкото балонче и шапчица ми бяха връчени. Нямаше много деца, защото на 3 се наложи да отсъстват. Но и с 6- пак се получи страхотен купон!!!

А тортата ни....беше вълшебна.

Споделям ето това:

http://media.snimka.bg/2342/010938719.jpg
и това:

http://media.snimka.bg/2342/010938720.jpg

(да не се гледа от бременни, иде реч за торта   )

Споделям, че сърце ме болеше, когато трябваше да се нареже това уникално произведение на шоколадовото и захарно изкуство. Златни ръце има майсторката от "100 грама сладки", евала, ни една година не съм им изневерила. И един бесен и щастлив Станислав, който не даде да му пренесем ни една играчка от баба към дома

# 22
  • Мнения: 429
Радвам се, че мненията ни са се припокрили. Честит рожденик, да расте здраво, умно, будно и щастливо момче!  Hug

# 23
  • Мнения: 480
Тортата ви е страхотна! Радвам се, че сте доволни, най-вече малкия празнуващ. Да расте здрав и щастлив за гордост на близките си!  Hug

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Аз бях наскоро на рожден ден там и честно казано страшно ми хареса. Наистина е много приятно, просторно, кетъринга беше супер вкусен.  Peace За съжаление, ние вече си бяхме резервирали в района друг клуб, така че нашият рожден ден - след седмица, ще е на друго място. Надявам се всичко да е O.K., защото за сефте ще празнуваме там.
Имам обаче едно въпросче към Не тази вечер, Жозефина като най-прясно празнувала там. Понеже ни предстои още един рожден ден - на сина, но през август, и сериозно мисля да избера този клуб, та имам следната питанка: в тези 250 лв включва ли се тортата или тя е извън сумата. От темата разбрах, че влиза наем за зала, аниматор, детското меню, 4 плата за възрастните, парти-аксесоари. Пиенето е отделно. Но не ми стана ясно за тортата. Май и тя е отделно, но може и аз да не съм разбрала. newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 861
Здравейте, момичета! Изчетох ви с интерес, тъй като и на мен ми предстои РД скоро. Не разбрах обаче за коя "Приказка" говорите, за тази в Гео Милев ли? Мен ме вълнува най-вече "Приказка без край - Ресторанта", че ми е най-близо. Някой ще сподели ли впечатления?

# 26
  • Мнения: 5 370
Здравей, аз говоря за този в Гео Милев, на "Голаш 14".
НЕ знам ти за кой "Ресторанта "питаш? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 861
Говоря за "най-новата им зала" "Приказка без край" - "Ресторанта" в кв. "Манастирски ливади".... намерих го по нета...

# 28
  • Мнения: 480
M4, ние сме канени на рожден ден там следващата седмица и ако не ти е късно след това ще мога да ти напиша впечатления. Доколкото разбрах е за по-големи деца, в залата няма "джунгла", пързалка и т.н. Разчита се на допълнителната анимация (тематично парти, клоуни и подобни).

lulumba, в тези 250 лв. не влиза тортата. Нея можеш да я поръчаш чрез тях (работят с Лагуна и 100гр. сладки май) или да си я донесеш откъдето искаш.

# 29
  • Мнения: 5 370
мам обаче едно въпросче към Не тази вечер, Жозефина[/b] като най-прясно празнувала там. Понеже ни предстои още един рожден ден - на сина, но през август, и сериозно мисля да избера този клуб, та имам следната питанка: в тези 250 лв включва ли се тортата или тя е извън сумата. От темата разбрах, че влиза наем за зала, аниматор, детското меню, 4 плата за възрастните, парти-аксесоари. Пиенето е отделно. Но не ми стана ясно за тортата. Май и тя е отделно, но може и аз да не съм разбрала. newsm78
Ами те ми предложиха торта, но аз бях категорична, че си искам 100 грама сладки. 4-та година поръчвам при тях, просто са култови.Не, цената е БЕЗ тортата.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 861
M4, ние сме канени на рожден ден там следващата седмица и ако не ти е късно след това ще мога да ти напиша впечатления. Доколкото разбрах е за по-големи деца, .....
Ще съм ти много благодарна, ставяаме на 11 (голеееми сме вече) и хич не щем "бебешки" работи! Grinning Wink

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Чух от познати, че много са вдигнали цените. И са направили заплащането пакетно. С много малко храна за възрастните.

# 32
  • Мнения: 5 370
Никъде, където съм била на РД, храната за възрастните не е била МНООГо. Какво разбираш под малко? Знаеш ли, че аз се върнах с една камара храна в торбички?И заплащането е пакетно, да. Какво лошо има в това?

# 33
  • Мнения: 480
M4, ще пиша като отидем Peace

На мен също ми харесва, че цената е пакетна. И то добре са го преценили пакета, защото явно горе-долу по толкова деца и родители се канят в най-честия случай. За сравнение - проверих и в клуб Funny - там за същото нещо щеше да ми излезе 380 лв. без пиенето от бара...

# 34
  • Мнения: 5 370
А аз наскоро получих оферта , няма да кажа от кого, в която само анимацията беше над 300 лева. Рожденикът сам си подсигурявал кетъринга.

# 35
скоро търсих в Интернет детска градина и попаднах на Частна ДГ "Приказка без край" в Пловдив.Отидох на място да видя базата и съм много изненадана-приятно.Разполагат със собствена база, кухня, пералня, двор.Обзавеждането е модерно и комфортно.Намира се в Стария град.Моля, пишете ми, ако и вие имате някакви впечатления

# 36
  • Мнения: 5 370
Венъс, ние говорим за клубчето за празнуване на РД. Не за градина. Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 11 692
А аз наскоро получих оферта , няма да кажа от кого, в която само анимацията беше над 300 лева. Рожденикът сам си подсигурявал кетъринга.
Преди около 4 месеца и аз получих оферта с подобна цена само за анимация,кетъринга беше отделно.А-а-а да върха на сладоледа беше,че трябваше да си платя и наем за помещението около 50 лева /беше за пицария за голямото ми дете/.
После се обадиха да ме попитат дали ще потвърдя офертата и след като рабраха,че се отказвам ме попитаха дали не са ме засегнали нещо и затова да съм се отказала  Rolling Eyes.
Може би става въпрос за същите.
Сори,че оспамих темата,но не се въздържах...а бях забравила за този случай!

# 38
  • Мнения: 6
Здравейте,

Искам да изразя НЕ доброто си мнение по повод на организиран детски рожден ден в клуб "Приказка без край" в залата за деца над 5 години.
Избирайки най - скъпият клуб очаквах добро отношение и впечатляващ празник. Подлъгана от високата  цена на оферта и очакваща запомнящ празник подлъгах детето си, семейството и гостите. Да, празника остана запомнящ, но не в добрия смисъл.
Всичко започна с пристигането в клуба и негостоприемното посрещане от персонала, които дори не ни посрещнаха, не се поинтересуваха кой е домакина на партито, а за рожденика да не говорим. При интерес от наша страна да видим как изглежда тортата, която чакахме с нетърпение, бяхме изгледани доста НЕ дружелюбно и учудващо. Та, нима нямаме право да видим тортата, която сме си избрали и платили и която е най - същественият момент от специалния ден?
О.к това беше преглътнато, казах си "Момичетата са уморени, края на работния ден е". Следващият шок дойде от аниматора - Пипи дългото чорапче. Костюм - отличен, но език - отвратителен. Няма такова викане и крещене. Репликите бяха "достойни за подражание" - "гепи, дай 5 точки или 5 лв." А, обръщението "бе" остана запомнено в съзнанието на малките главички, поради това, че беше повтаряно  многократно. Реших, че това е нормално поведение от страна на Пипи и в къщи прелистих книгата с голям интерес да опровергая разочарованието си. Но, уви, отново бях подлъгана. Нямаше такива реплики. Примерът за децата в такава възраст, когато са подражатели и имитатори на поведението на възрастните и който показахте с ролята Пипи , беше достоен. Браво на вас, добър урок по лексика и граматика дадохте.
Понаучиха уроци децата и дойде ред на хапването. Оказа се, че рискуваме да остане без сандвич  едно от децата, което не беше планирано и, за което ни беше обещано: " няма проблеми, правим сандвич на място срещу 15 лв.",  Представяте ли си, защото готвачката си била тръгнала и трябва някой друг от персонала да прави сандвич. Бях ужасена  и им предложих аз да вляза в кухнята и да им свърша работата.
Децата поиграха, пийнаха , хапнаха малко пришпорени, но няма как. Уговорката е до 20, 30 ч. Няма компромис , няма разбиране, няма гъвкавост. Гостите продължаваха да поръчват напитки и консумират, но "вратата  беше хлопната" и всичко по масата беше събрано. Сметката от 600 лв. беше приготвена и чакаща да бъде прибрана в нечий джоб за "добре свършена работа" може би? Или сметчицата от  поредния излъган и  заблуден клиент? Собствениците  и обслужващия  персонал най-вероятно знаят отговора.
Отново нямахме избор и  решихме да си тръгнем с ревящата, разочарована рожденичка.
Както нямаше посрещане, така  нямаше  и изпращане. Но, ние все пак сме добри родители и трябва да даваме пример на децата си. Казахме "довиждане" и дори направихме подарък. Оставихме на "любезните какички" всички цветя, подарени на мама. Честно казано подаръкът не беше от сърце, а по принуда. След като бяха така учтиви да ми съдействат при съхранение на цветята , бяха така учтиви  и на тръгване да не ми ги върнат, толкова бяха заети с прогонването.............

Е, това беше незабравимия рожден ден на милото ми създание  и коментара на един от родителите "познай кога ще направя рождения ден на детето си тук"

# 39
  • София
  • Мнения: 8 275
Много лошо, че са ви провалили празника.
Скоро четох тема (преди 1-3 дни) за Приказка без край и то много положителни неща.
Даже се учудих, че има нова тема.

# 40
  • Мнения: 6 206
Само да напомня колко много доволни има точно от въпросния клуб - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372607.0
Всичко е в главите ни.
Ако бяхте отишли с положителна нагласа, нямаше да обърнете внимание нито на това, че не са ви посрещнали, нито за тортата, че не са показали, нищо... Но когато се взираш постоянно във всеки жест и дума, изпускаш празника на детето си.
Затова обичам работата си - защото хората идват в настроение и с добра нагласа. Има изключения обаче, за щастие много редки.
И за моя клуб съм чела глупост до глупост от хора, които нямат какво да правят. И нямат за какво друго да се захванат и си прекарват през своя си призма случките.
Имате право да не сте доволна, както имате право да го споделите.
За щастие има много повече доволни.

# 41
  • Мнения: 5 370
Ще си позволя да изкажа недоверие към въпросния постинг. Лошото е, че в случая оплюваните рядко имат възможност да се защитят. Откъде можем да сме сигурни, че пишещият/та не е представител на конкурентен клуб?

Лично влязох по грешка в съседния клуб първия път и въобще не останах с такива впечатления.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 692
Ще си позволя да изкажа недоверие към въпросния постинг. Лошото е, че в случая оплюваните рядко имат възможност да се защитят. Откъде можем да сме сигурни, че пишещият/та не е представител на конкурентен клуб?

Лично влязох по грешка в съседния клуб първия път и въобще не останах с такива впечатления.
Сигурна съм,че потърпевшите ще се защитят.

# 43
  • Мнения: 6
Не смятам, че трябва да се защитавам, аз просто изразих впечатление. Не съм от конкурентен клуб, дори мога да се нарека редовен посетител на този център, защото сме били на доста рождени дни там. За бебешката зала нямам възражение. Подлъгана от факта, че всичките ми приятелки направиха рожденните дни  на децата си  в  залата за големи и без да съм информирана за цени и впечатления реших да се "хвърля и аз". И ето какво стана. Цента от 600 лв. за 2 часа беше очаквана, не бях изненадана, изненадата беше за 600 лв. какво получихме. Това е проблема?
Естествено, че всеки прави избора си, по скоро исках да информирам майчетата, какви са цените и да дам обратна връзка на собствениците да обърнат внимание на обслужващия персонал.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 692
Явно погрешно съм разбрана!Очаквам собствениците на клуба да се включат и да разкажат тяхната версия.Обикновено така се случва,при отрицателни мнения.Не съм обвинила никого,че е от конкурентен клуб.
Мисля,че по-горе бях разказала за РД на сина ми там преди 3 месеца.Останахме доволни,детето също,а това май е най-важното.
Наше приятелско семейство по-точно детето им се "подлъга" по нашето и то държеше РД-то му да е там.Та преди 2 седмици бяхме пак там.Съществени недостатъци не ми направиха впечатление,нито като гост,нито като домакин.
Всъщност сещам се за една забележка,че на нашия РД персонала откъм сервиране много-много го нямаше т.е. за почти всяко кафе,кола и т.н. след първоначалните трябваше да ходя аз да поръчвам.Но като цяло бях доволна,те бяха любезни.
На РД,на който бяхме гости към края дъщеря ми падна от парзалката в залата за големи и се е ударила вурху гумираната повърхност.Порева,но нямаше човек долу.
Иначе и двете ми деца бяха доволни от този РД.
Не ми допада пакетната цена,макар ние винаги да плащаме повече,защото гостите на сина ми са около 20 деца и примерно 15 родители.
Цялата останала храна вкл. тортата ни пакетираха и дадоха за в къщи,вкл. и цветята,които не са храна де.Дори аз ги забравих,те ме подсетиха да си ги взема.
Никой не ни е пришпорвал да си ходим.Просто ние си знаехме часа и не сме го просрочвали с повече от 5 минути да речем.
И накрая съжалявам,че не сте останали доволни,защото наистина 600 лева не са малко.Трябвало е на следващия ден да се обърнеш към управителката.Говорила съм веднъж с нея по телефона и ми се стори любезна.

# 45
  • Мнения: 5 370
Значи, аз още на предварителните разговори бях уведомена, че НЕ СЕ СЕРВИРА. Тоест, напитките си ги поема домакинът като обслужване. Просто на моменти ставах, питах кой какво иска, вземах от хладилника, сервирах и толкоз. Тяхно решение е.
Била съм и в друг клуб в съшия квартал, където наистина количеството храна за възрастни беше минимално, та чак....срам ме хвана.И тази година се презастраховах.

# 46
  • Мнения: 429
Струва ми се, че в тази тема се намесиха търговски интереси. Няма никакъв смисъл да се нападаме/защитаваме за реда и офертата на едно частно предприятие, което не е наше, нали? Ако ще се питаме дали ни харесва или не и дали го препоръчваме - ОК? Но май поизчерпахме тази страна от темата отдавна.

# 47
  • Мнения: 5 370
Струва ми се, че в тази тема се намесиха търговски интереси. Няма никакъв смисъл да се нападаме/защитаваме за реда и офертата на едно частно предприятие, което не е наше, нали? Ако ще се питаме дали ни харесва или не и дали го препоръчваме - ОК? Но май поизчерпахме тази страна от темата отдавна.
Мишонче, точно това и аз казах-за търговските интереси.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 103
M4, ние сме канени на рожден ден там следващата седмица и ако не ти е късно след това ще мога да ти напиша впечатления. Доколкото разбрах е за по-големи деца, в залата няма "джунгла", пързалка и т.н. Разчита се на допълнителната анимация (тематично парти, клоуни и подобни).

И аз се интересувам от новата им зала за по-големи. Ако може и някакви снимки от там да публикуваш, за да придобия визуална представа,  ще ти бъда много благодарна   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 11 692
И аз чакам отзиви и снимки от новата им зала за големи.По-близо ни е от Гео Милев,а и детето и аз не си падаме по така актуалните напоследък боулинг клубове.

# 50
  • Мнения: 6
Скъпи майки, всички впечатления, които изразих по напред са за залата за големи. Моля, прочетете внимателно за каква пиша. Цените са пакетни, като моя пакет беше за 10 - 12 деца и 10 родитела  с 4 изстинали плата кетъринг. Тортата беше отделно 56 лв. + напитките на родителите и накрая тотала беше 600 лев. от 18,30 ч. до 20,30 ч. Предлагаха и по голям пакет, който беше 450 лв  с 5 плата. Не знам за какви пакети за вкъщи говорите, то за гостите не стигна.  В еуфорията дори и забравих да попитам останало ли е от тортата. Преди малко разбрах от една от поканените майки, нещо което ми е убегнало. Както ви казах , че ни пришпориха с тръгването се оказа, че и чинийките със сандвичите на ядящите деца също били из взети скоростно  , както беше прибрана и масата на гостите.  А, относно сервирането СЕ СЕРВИРА от една девойка, която постоянно виках за да обърне внимание на гостите и която отказа една кола след 20, 30 ч.
Това е, вече съм убедена, че ако попитам още някой ще изскочат още лоши впечатления

# 51
  • София
  • Мнения: 1 103
Скъпи майки, всички впечатления, които изразих по напред са за залата за големи. Моля, прочетете внимателно за каква пиша.

miraval, ти говориш явно за клуба за големи деца на ул. Голаш, там се намират два клуба Приказка без край - единия за деца до 5 г. , а втория за деца над 5 г.
А има трети клуб, който е за по-големи деца > 7-8 год., без пързалки и катерушки и който се намира някъде в кв.Манастирски ливади. Не съм ходила там и ми е интересно какъв е интериора и затова очаквам снимки.
Аз също не харесвам боулинг клубовете като алтернатива за РД.

# 52
  • Мнения: 6 206
А защо не приемете, че партито свършва в 20:30 часа?
И защо си мислите, че трябва да ви се даде кола след като партито е свършило.
Поразпитайте гостите още малко, самонавийте се и ще изкочат още смъртни грехове.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 360
Ако бяхте отишли с положителна нагласа, нямаше да обърнете внимание нито на това, че не са ви посрещнали, нито за тортата, че не са показали, нищо...

прощавай, но кой нормален човек, според теб, отива с отрицателна нагласа да празнува рождения ден на детето си? разбирам, че колегията трябва да се защитава, по принцип се изказваш много адекватно и на място, но в случая не звучиш така...

а жената описва твърде много последователни кофти случки, за да я обвиним във вторачване. най ми хареса предложението за сандвича срещу 15 лв. била съм веднъж в този прехвален клуб на рожден ден и не останах очарована също.
чакам някой да предположи, че и аз съм от конкуренцията...  Laughing




# 54
  • Мнения: 6 206
Цитат на: jam link=topic=372607.msg105[color=red
!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!![/color]2#msg105!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!!2 date=1236981342]
Ако бяхте отишли с положителна нагласа, нямаше да обърнете внимание нито на това, че не са ви посрещнали, нито за тортата, че не са показали, нищо...

прощавай, но кой нормален човек, според теб, отива с отрицателна нагласа да празнува рождения ден на детето си? разбирам, че колегията трябва да се защитава, по принцип се изказваш много адекватно и на място, но в случая не звучиш така...

Simple Smile
прощавай, позволи ми да съм видяла от всичко по много и достатъчно
има хора, които са решили, че дават прекалено много пари и не си заслужава и само търсят детайлчета да се самонавият.
Щом чак книжката на Пипи е разлиствала да види къде говори на бе, положението е сериозно, моите уважения. Разбира се, че никой аниматор не трябва да говори на бе и за това не е нужно да проверяваш книжката като се прибереш.
имам приятелка, която се жени скоро и се ядосва от сега на ресторанта. Казах й "не позволявай нищо да развали празника ти, защото тръгнеш ли издребняваш, си го разваляш сама". Колкото повече хора го осъзнаят, толкова по-добре
никаква колегия не защитавам, има колегия и колегия, те си имат глава на раменете да се оправят. Просто разпознах типа клиент.

Когато нещо е прехвалено, винаги е бумеранг - защото отиваш с големи очаквания.
 

# 55
  • Мнения: 6 206
Сигурна съм,че потърпевшите ще се защитят.
Аз пък мисля, че това няма да се случи.
Аз си пиша тук, защото съм една от вас и се чувствам, че мога да си кажа всичко. Затова.
Във форума където пише още преди отварянето на клуба момичето на което е Приказка без край, както аз пиша тук преди отварянето на моя, съм чела няколка уникални бисера и бих казала откровени лъжи за моя и то за празнества на които съм била открай до край. Никога няма да падна на нивото да се обяснявам за неща, които са пълна измислица. И то на място където не ме познават.
Просто съветвам да не се приемат напълно нито абсолютно положителните, нито абсолютно отрицателните мнения за някъде.
Парти което за някой е супер, за други е под всякаква критика.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 360
Просто разпознах типа клиент.

Каспър, това извън конкретната тема, но големите имена в бизнеса с услуги затова са големи - защото съумяват да удовлетворят всеки тип клиент. разпознаването на типа е първата стъпка, но оправдаването на неуспешното обслужване с "типа клиент" не е професионално и до траен успех не може да доведе.

# 57
  • Мнения: 6
Скъпа Каспър, мойте уважения за това, с което се занимаваш. Но, в случая не си познала "типа клиент". Нормално е да защитаваш колегите си, но е и нормално да приемеш моето впечатление, макар и негативно защото има и такова. Относно поисканата кола след 20, 30 ч. ме изненада доста!!! Нима ти, която развиваш такива услуги не правиш това за твоите клиенти. И си толкова ограничена и НЕ гъвкава и не би дала кола, поискана след този час. За какъв бизнес и подход говорим тогава. Аз също работя с клиенти и единствената ми цел е клиента да бъде удовлетворен особено сега  в момент на криза и голяма конкуренция.
Убедена съм, че в твоя клуб цените са по умерени и отговарят на предлагането, защото в Приказака без край,  в залата за големи, на Голаш (  пиша го ясно защото явно има и друг клуб със същото име)  НЕ Е ТАКА.
Мисля, че темата се изчерпа. Естествено винаги има две мения по въпроса. Жалкото е, разочрованието, което остана за мен и семейството ми. Но, скъпи собственици бизнес не се прави така.

Благодаря  за подкрепата на jam, тя ясно е разбрала за какво пиша. а, на теб Каспър ти пожелавам успех  и нито един недоволен клиент.

# 58
  • София
  • Мнения: 8 275
Виж не искам да защитавам никого, но когато съм ходила/правила РД  в клуб знам какъв е времевия интервал. Щом празник а е до 20:30 без опция удължаване знам че до толкова трябва да свърши. Никога не съм чакала до последно и д стане примерно 20:30 ч, че да почна да се пакетирам за тръгване или тепърва да си дохапвам допийвам.

Никога не са ме пришпорвали: "Не се притеснявайте, изпратете си гостите после ще оправим сметките". Задържали сме момичетата с 10-20 мин (за оправяне на сметката да си съберем подаръците, децата) като съответно ме им оставяли нещо тъй като съм ангажирала времето им а за това се плаща.


На последния РД се случи малък инцидент с едно дете. Попрекали с въртенето на един въртящ стол и после повърна върху майка си. Съответно на въпросите на майка му "Как/Защо?Какво е станало?" детето казало, че каката много го била въртяла. Естествено не обясни, че това се е случило, защото то е искало (а съм сигурна, че детето не го направи, за да натопи каката). И това го знам не от обяснения от каките, а защото аз ги видях как си играеха, а майката не.
Нямаше как да се впусна в обяснения и разяснения важното бе в този момент да изчистим майката и детето - в този случай майката сигурно е била недоволна, така че ето ти тук пример за 2 гледни точки.

# 59
  • Мнения: 346
Учудвам се от написаното... Бяхме на РД там преди два месеца, нямаме причина да не сме доволни. Да, беше на цени по-високи от повечето клубове, но не е имало нещо, което да не е в рамките на нормалното като обслужване...

# 60
  • Мнения: 429
Скъпи майки, всички впечатления, които изразих по напред са за залата за големи. Моля, прочетете внимателно за каква пиша. Цените са пакетни, като моя пакет беше за 10 - 12 деца и 10 родитела  с 4 изстинали плата кетъринг. Тортата беше отделно 56 лв. + напитките на родителите и накрая тотала беше 600 лев. Това е, вече съм убедена, че ако попитам още някой ще изскочат още лоши впечатления

Учудвам се от разликата в цените при нас и при вас. 15 възрастни, 14 деца, допълнително за куклено представление, допълнително месно плато, напитки за възрастните - вкл. алкохол - 450 лв. Без торта, ние я донесохме.

# 61
  • Мнения: 480
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". Снощи бяхме там на рожден ден.
Това, което мога да кажа е, че ако вече не бях запазила малката зала на Гулаш, щях да направя рождения ден там. Въпреки че е на другия край на света и това може би му е единствения недостатък. Трудно го намерихме, пък и в тази буря снощи сме пътували час и половина...  ooooh!

Всичко ми хареса - обстановката, персонала, аниматорите. Много е просторно и направено с много вкус. Кетъринга е същия като в малкия клуб. Залата за децата е много голяма, много добре направена, пълна е с големи меки форми от дунапрен, на едната стена прожектираха пиратски снимки, тъй като партито беше пиратско. В една друга странична зала стените са облечени с дунапрен и винил и представлява басейн, пълен с дунапренени парчета. Аниматора-пират през цялото време занимаваше децата така, че на нито едно не му беше скучно - организираше игри, състезания, заедно викаха тортата, завърза на всички деца пиратски кърпи на главите и пиратска препаска отоло кръста. Какичката му помагаше и активно се включваше в игрите. В залата за родителите имаше огромен плазмен телевизор, на който вървяха снимки на рожденичката.
Моята дъщеря се забавлява по свой си начин, тъй като я беше страх от пирата (но нея я е страх от всякакви такива облечени, какво да я правя, принцеса по душа  Mr. Green). Когато той влезе тя се скри под пързалката и седя там сума време. Какичката ходи да я вика, да я кани, но не и не. Затова пък самата рожденичка, която си беше избрала темата, беше много щастлива и доколкото видях всичко беше на ниво.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 861
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". ...
Весела, благодаря ти! Беше ми полезно и вероятно ще се възползвам.   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 103
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". ...
Весела, благодаря ти! Беше ми полезно и вероятно ще се възползвам.   bouquet

И аз благодаря за информациятя!   bouquet
А дали може поне една снимчица на интериора?  bouquet

# 64
  • Мнения: 480
Нямам нито една снимка, в суматохата съвсем забравих да снимам  Sad Обаче ако си намериш от някъде безплатния Инфо-гайд за родители (май така се казваше), вътре има статия със снимки. Там го бяха подредили в пушалнята и го видях.  Laughing

# 65
  • Мнения: 472
Така надявам се да ми позволите да се включа,като вече бивш персонал на това клубче.
Инфото ми е .....може да се каже малко по старичко,но така като гледам,май нещата са си същите  Peace
Аз бях от персонала в по-големия клуб  Peace
За сервирането: още в самото начало при запазване на дата за Р.Д. се предупреждава,че е на САМООБСЛУЖВАНЕ и ако знаете,колкооо пъти съм побеснявала от нерви,когато някой родител ми се развика,как така не идвам да питам гостите какво искат  #Crazy И аз ест. с усмивка и тактично казвам,че е на САМООБСЛУЖВАНЕ  и се почват едни фасони,едно чудо....Ами колко по-лесно би било при започване на празника,учтиво да ме помолят и аз ест. ще го направя  Crossing Arms Други родители директно казваха,моля обслужвайте гостите и накрая ще се разберем  Rolling Eyes Whistling Разбирайте парички,били то и 5лв.(никога не се били толкова поне 20лв.които делях с другите девойки,но това си беше моя личен избор)
За посрещането: Дори немога да си представя,как така .....някой не е посрещнал гостите и дори не били разбрали кой е рожденника  newsm78 Нали след това следва моето(нашто) уволнение  Shocked Винаги съм посрещала гостите,както и какичките,ест. знаеше се кой е Рожденника и на него беше отредено специално внимание,както и  на родителите.
За тортата:Никога не сме отказвали да се види тортата на рожденника и как бихме могли,като тя в 99% от случаите е била в хладилника с безалкохолни,който е отпред пред бара,на най-долния рафт  Naughty  Освен,ако не е била прекалено висока,сме е прибирали в другия хладилник.
За оставането след 20:30 Никой няма да ви пришпори на тъгъдък да се изнасяте,но все пак ......проблема е в това,че клубът има уговорка със съседите,да се приключва точно в 9 часа.

Ами ест. клуба има и минуси,но те са ....както във всеки клуб,но вече всичко си зависи и от новия персонал,аз немога да кажа за тях,но докато бяхме една сговорна дружинка беше весело и всички бяха доволни и не преувеличавам ....... Mr. Green Сега незная наистина кка стоят нещата,новото за мен са пакетните цени,което всъщност не  е никак лошо  Peace

Ако някой иска повечко инфо да пита  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 39
Включвам се и аз с питане към Данитка
понеже си бивш служител и сигурно си наясно.
Запазили сме час за април за рожден ден на сина ни /5г/ за малката зала. Планирам да включим и Пиратско парти защото той е луд фен на Карибски пирати. Доколкото разбрах аниматорите който идват в клуба са двама - мъж и жена. Когато ходих да рагледам клуба в голямата зала имаше рожден ден с парти Сървайвар. Беше ми любопитно и останах малко да погледам. Аниматорката беше жена облечена като туземка /образно казано/ и може би е тази от която една майка по-нагоре се оплака, защото доста викаше и езика беше доста жаргонен. По интересното беше като питах за Пиратското парти дали ще бъде мъж аниматора, а те ми казаха че зависело /един вид не се знае/   Shocked защото се редували. Все пак ми се струва, че е редно пирата да бъде мъж, а не жена  newsm78. И даже държа да бъде мъж. Та конкретно питането ми е - Имало ли е през времето на твоята работа в този клуб случаи когато Пиратското парти да се води от жена? И ако ще е жена предупреждават ли предварително или си остава неприятна изненада в деня на рожденния ден  newsm78. И какво точно прави, за да ги забавлява - съзтезания, игри? Облича ли ги в костюми, рисува ли ги? И как децата приемат Пиратското парти.
Надявам се да отговориш.
Благодаря ти предварително

# 67
  • Мнения: 472
Ами мога само да ти пожелая да се падне МЪЖЪТ,защото той наистина е уникален  Peace Забавлява малките,а и големите също,смели сме се с глас целия персонал всеки път ,независимо,че сме чували репертоара милион пъти ......Но просто,ако той е ангажиран пращат жената,тя също забавлява,но е на доста по слабо ниво.....да обличат ги и ги рисува,но обличането е силно казано.Пиратското парти е най-хубаво  Peace Има игри,състезания всичко
И да водила е ест. и жената и на мен никак не ми допадаше  Naughty Някак си не и отиваше,а и е доста по-слаб актьор

# 68
  • Мнения: 5 370
Данитка, прочетох те с интерес, смея да твърдя, че казаното от тебе съвпада с моите лични впечатления. Догодина определено ще повторим. Само да сме живи и здрави.  bouquet

# 69
  • Мнения: 39
Данитка пак към теб,
първо благодаря ти за бързия отговор   bouquet.
Имам още един въпрос /по скоро молба/. Чудехме дали да викнем аниматор - клоун за тържество в детската градина. Но после се замислих, че май вече са голями за клоуни или по-скоро, че повече би им харесало нещо различно /вече сме викали клоун/. По този повод се обадих в клуба да питам дали техните аниматори може да ги викнем за такова парти. Може разбира се, но с 25 % по скъпо отколкото ако правят парти в клуба. Иначе казано за тематично парти в клуба ще ни вземат 130 лв за 80 мин, а в градината 162 лв за 60 мин. Не че е някаква болка за умиране тази разлика даже може би има някаква логика в това да се слага надценка  newsm78. Но чудех се дали имаш координати на този мъж /или поне име/ и да му се обадя лично за парти извън клуба.   Надявам се да не мислиш тази информация за секретна. Масово има обяви за аниматори, но друго си е да ти препоръчат някой. Аз лично имам 3 телефона за аниматори, но всичките са клоуни.
Благодаря ти отново.

# 70
  • Мнения: 472
За съжаление нямам негови координати,но доколкото знам може да се ангажира само през клуба,но НЕ съм сигурна,а за име Чочо  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 11 692
Както и по-горе съм писала аз съм от доволните от този клуб /е винаги може да се желае повече  Wink,както беше написал и някой друг/.
Но когато направихме резервацията за РД на сина ми,не бяхме предупредени,че е на самообслужване.Съответно аз отивах да поръчвам.
На РД на друго детенце там след 2,5 месеца,имаше едно момиче,което минаваше и събираше празните чаши и на нея поръчвахме допълнителните напитки,не ни е отказала да приеме поръчката.

# 72
  • Мнения: 9
Доста добри мнения прочетох за клубчето, посетихме го със съпруга ми (залата за малките) и общо взето изглежда доста добре, така че вероятно там ще празнуваме втория рожден ден на дъщеря ни.

Интересува ме, ако някои има идея, какво представлява кукления театър. На място попитах и ми обясниха, че кукловодката изнася кратичък театър около 20 мин. като за толкова малки деца, после ги рисува, малко игри и след това поднасяне на тортата. Тази програма продължава около 90 мин. и струва 90 лв. Теоретично звучи доста добре, тъй като дечицата ще са между 2 и 6 години, но има ли някой конкретна представа от тази програма? И най-вече - за самата кукловодка. Simple Smile

Ще съм много благодарна за информация от първа ръка.

# 73
  • Мнения: 429
На нашия ЧРД децата бяха между 3 и 12 години, преобладаващата част - на 4. Надзървах в залата, не съм стояла с тях по време на цялото представление. Поръчах "Красавицата и Звяра". Имаше си малка сцена между два стола, кукли и тя самата, облечена като принцеса. Децата гледаха с интерес, нямаше движение вътре/вън по време на представлението и по това съдя, че се забавляваха. Кукловодката е жена на средна възраст с цветна коса, децата й викаха красавицата.  Mr. Green Тя имаше грижата да ги доведе за тортата, изпяха песничка, снимаха се с нея и после имаше танци, пак по нейна инициатива.

# 74
  • Мнения: 39
Ходих да оставя капаро за рождения ден на синя ми и се оказа, че Чочо вече не работи с този клуб. Чудя се защо ли  newsm78. Но както и да е решили сме де е там, така че се надявам новия аниматор да е поне наполовина толко добър колкото Чочо. Все пак важно е децата да се забавляват. Изрично казах, че искам пирата да е мъж, а не "жена пиратка". Не че не е имало жени пирати назад във време ама все пак  Laughing.
Ще пиша конкретни отзиви след като ни мине празника  Simple Smile

# 75
Zdraveite...pi6a na vsi4ki, koito imat namerenieto da praznuvat rojden den v "Prikazka bez krai"- Restoranta. Az li4no ne sum praznuvala tam, otidoh da razpitam kak stoqt ne6tata s organiziraneto na Rojden den. Momi4eto, koeto mi obqsnqva6e be6e mnogo lubezno, i naistina si svur6i rabotata, za koqto i pla6tat. Neka sobstvenicite na zavedenieto oburnat vnimanie na tova, koeto mi napravi lo6o vpe4atlenie. Purvo, cenite, koito mi bqha kazani sa mnogo visoki i nedeite se podlugva ot tezi paketni ceni..detskoto menio, koeto e predvideno za decata e pulen bokluk- 6apka,svirka, sok4e- ne6ta koito struvat stotinki, a ednoto "paket4ence" struvalo 15lv!!??? Vtoro, barmankata, ili pone momi4eto,  koeto be6e zastanalo zad bara be6e tolkova namru6tena, 4e dori i da imate jelanie da piete ne6to, ti se ot6tqva!!? Treto,(slava Bogu, 4e otidoh v dujdovno vreme,za da moga da go vidq) detskata zala, koqto predstavq6 li si trqbva da e mnogo hubava- e ujasna!!!Nqma nikakvi igra4ki, zalata s "dunapren4eta" ne se polzva, za6toto e napravena moje bi " s tolkova pari" , 4e kogato vali dujd, zalata te4e-vsu6tnost napravo te4e kato izvedro!!Da ne govorim, 4e dunaprenite sa tolkova mokri ve4e, 4e sigurno i sa muhlqsali!!Taka,4e.. ako iskate da dadete edna kamara pari, deteto vi da se razbolee ot nqkakva bolest i da si trugnete razo4orovani...otidete tam!!!

# 76
  • София
  • Мнения: 9 847
beb4ence ,сигурно е интересно това,което пишеш,но така написано на маймуница почти никой няма да го прочете. Peace

# 77
  • Мнения: 5 370
Хмммм, пак ли опит да дискредитиране? Mr. Green
разбирам да ги пишеш тези неща, ама сме ходили и видяли, та....пакети от 15 лева НЯМА.Нито има мухъл или недостиг на играчки.

# 78
  • Мнения: 480
Да ти кажа, beb4ence, аз се напънах да ти изчета маймуницата. Не съм била там когато вали дъжд, но бях там по време на последната ужасна виелица с обилен снеговалеж (края на м. март т.г.). Е - залата с дунапренчетата си се използваше по предназначение, нищо не беше мокро и нищо не миришеше на мухъл, да ти кажа... А относно детската зала - ако това нещо, което е хубаво и направено с пари и вкус, ти наричаш "...ujasna!!!" смятам, че за теб няма да се намери детски клуб, който да отговаря на високите ти изисквания...

# 79
Пообиколих доста детски клубчета и чесно да си кажа почти всички са направени отлично, и отговарят изцяло " на високите ми изисквания".  А що се отнася до детската зала, вече тези " дунапренчета" не се смятат за лукс и ги има във всеки клуб. А това, че сте били там по време на виелици и бури- ок, но аз лично видях как залата капе, даже попитах защо тече и момичето ми отговори че може би нещо се е пукнала и ще уведоми собствениците.

# 80
  • Мнения: 39
Най-накрая се включвам с лични впечатления.
На 22-ри ни беше празника в Приказка без край на Голаш в малката зала.
Всичко беше страхотно. Бяхме си поръчали Пиратско парти и ако сте чели постинга ми по-нагоре държах да е мъж пират, а не жена пиратка  Laughing.
Е, мъж беше. Един сладур Олег. Много добре забавлява децата, всички много се веселяха и смяха, че даже и ние майките  Wink.
От момичетата в клуба също нямам оплаквания. Бяха любезни и отзивчиви. Ние си бяхме донесли сладкиши от вън и те най-старателно ги подредиха в чиниики. А накрая каквото беше останало ни го опаковаха за вкъщи.
Единственото нещо като недостатък мога да отбележа, е че освен аниматора /пират/ в залата имаше само още 1 кака. Което в нашия случай не беше кой знае какъв проблем, защото повечето деца бяха на 5 години и са забавляваха с пирата. Но като има освен тях и още 2-3 дечица на по 1-2 годинки тя просто няма как да ги гледа и трябва и някой от родителите да е вътре. Аз за целта бях ангажирала майка ми, защото освен рожденника имам и още 1 момченце на 1 годинка. И така тя вървеше след него пък аз можех да обърна внимание на гостите  Embarassed. Но, ДА ако имаше още 1 кака щеше да е по-добре
Но като цяло всичко беше супер и гостите останаха доволни

# 81
  • Мнения: 319
А дали някой е празнувал скоро РД на малко дете там?
Моето момче ще става на 1г. и имам желание да отпразнуваме в детски клуб и чувам и чета добри отзиви за "Приказка без край".
Все още не съм ходила до клуба, но скоро ще стане и това.
Ще се радвам ако някой сподели впечатления как протича празника при по-малките Simple Smile

# 82
  • Мнения: 22 751
Била съм на рожден ден там с малки деца:беше истински ужас,всички бяха бебешоци,ревяха,крещаха,скубеха се и се бутаха.Майките през цялото време бяха при дребусите.Какичките ги гледаха,но като са повече бебета на едно място е трудно.Иначе от клуба нямам забележки,били сме там многократно,а и миналия рожден ден на детето бе там,но в голямата зала.Децата изкараха чудесно.

# 83
  • София
  • Мнения: 11 692
Повдигам пак тази тема за да попитам за отзиви за новия клуб на Приказка без край-Ресторанта.Дали някой е празнувал скоро там и дали е подходящо за 4 годишно дете?
По-назад прочетох едно положително мнение,дали ще има още такива?

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 23:46 от Ali&Meli

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да подходящо е бяхме там на рожден ден точно на 4 годишно дете.

# 85
  • Мнения: 6 031
Аз го посетих наскоро/Ресторанта/ с цел да празнуваме там, но чесно казано не ми хареса.

# 86
  • Мнения: 319
Искам да споделя моето положително впечатление от този клуб.
Вчера празнувахме там РД на моето дете (на 1г.) - беше чудесно. Бяхме поръчали т. нар. икономичен пакет, който включваше 5 плата за възрастните (едното беше допълнително, иначе са 4 бр.), цената е към 230 лв - храна, наем на зала. Останалото бяха напитки, които гостите си избираха и се плащат отделно.
За малките (всичките около година) бяхме взели малко бебешки бисквитки (но май не бяха много вървежни Wink
Децата бяха 9 бр. - повечето време прекараха в залата за игра с 2 какички. Мина чудесно. Имаше по някое разплакано детенце на 2-3 пъти, но като цяло децата се забавляваха. Имаше и родители при тях, разбира се, но всички успяха да изпият по бира или сок и да хапнат по нещо.
Та така...Горещо препоръчвам клуба - персонала е на ниво, обстановката - много приятна, кетъринга също е добър.
Става дори и за най-малките деца (нещо, за което не бях убедена докрай). Може би е удачно да вметна и, че всички дечица се виждат често в близкия парк, нямам идея доколко се помнят едно друго, но може би има нещо такова и може би затова бяха горе-долу спокойни.
П.С. Тортите се поръчват от "100 грама сладки", самия клуб също има набор от торти, но не сме ги пробвали.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 17:04 от mishche

# 87
  • Мнения: 5 370
Хей, Мишче, все едно чета моят постинг.
Мнгоо се радвам, че и на вас ви е допаднало.  bouquet

# 88
  • Мнения: 319
Хахаах, ами... доказателство, че клуба си го бива  Laughing
Аз още съм малко в еуфория от вчерашния празник Heart Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 537
Да кажа и аз - вчера празнувахме там третия РД на сина ми, с 9 деца, повечето на около 3г, само две малки дами на по 1г 8м. Беше много приятно, чисто, средата е обезопасена. Имаше една какичка в залата и винаги и по някой родител, но според мен на тази възраст няма как да няма родители в залата, просто все някое детенце ще си иска мама. Аз поне си прекарах повечето време при децата, защото исках да ги снимам. Когато имаше нужда, все помагах на някого да се качи, слезе на люлка, спусне по пързалката... Беше много забавно, организацията беше добра, пакетът за 10-12 деца включваше достатъчно храна за родителите, тортата от Лагуна беше много вкусна, сандвичи никой не яде, но всичко, което остана, ни го опаковаха за в къщи. Много сме доволни и благодарим!

# 90
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм доволна от клуба и "Пиратското парти", което направиха на сина ми.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте  Hug

Позволявам си да подновя темата с молба към мами, които скоро са организирали рожден ден в Приказка без край - Ресторанта, да споделят впечатления и цени  Hug Ако можете да ми дадете и линк към снимки на клуба ще съм много благодарна, тъй като не намирам  newsm78

Обмислям варианта да организирам там 2-рия рожден ден на Кари, дали помещението и игрите са подходящи за деца на тази възраст?

Благодаря ви   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 11 692
Реших да го огледам за РД на дъщеря ми,понеже ми е наблизо.Това беше през май,клубът беше наскоро открит.Ако трябва да съм откровена не ми допадна.Все едно не е трети клуб от една и съща верига.
Помещението е притъмнено,някак липсва уют,с две думи не ми хареса,така както клубовете в Гео Милев.Това разбира се е лично мнение.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт