Крем SKY FACE

  • 32 577
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Поморие
  • Мнения: 162
нещо не успявам да го поръчам- стигам до начин на доставки и оттам все ме връща на адрес

# 17
  • Мнения: 2
изчакай от 1ви ще го има има по аптеките 

# 18
  • Мнения: 140
super v momenta ne sum v Bg i nqma kak da go probvam no 6te 4akam otzivi da kajete dali e naistina tolkova efektiven

# 19
  • Мнения: 1 531
доколкото знам се продава и в германия. е, тук ще ти излезе по-евтино, но и в германия можеш да го намериш.

# 20
  • Мнения: 1 531
нещо не успявам да го поръчам- стигам до начин на доставки и оттам все ме връща на адрес


доби, напиши им мейл и ще ти го доставят.
поздрав

# 21
  • Мнения: 140
доколкото знам се продава и в германия. е, тук ще ти излезе по-евтино, но и в германия можеш да го намериш.
 
 
super blagodarq ti nepremenno 6te go potursq

# 22
  • София
  • Мнения: 1 642
Моята колежка направи поръчка за мен и за нея. Сега чакам да видим  Peace

Дано се появи из мрежата и да стигне до козметиците, които аз посещавам, че определено е продукт, който е интересен, поне за мен. Особено ако забавя израстването на косъма, че аз пък все нямам време да си обърна внимание  ooooh! Все съм в такива гимнастики, за да стигна до коло-маската, пък вкъщи сама като си правя още повече ме боли.

# 23
  • Мнения: 212
Записче.
Дали наистина космите спират да растат за 6-7 месеца?Съмнявам се,защото не съм виждала туркиня без косми.Ще го пробвам все пак,20 лева къде ли не съм дала..

# 24
  • Мнения: 1 531
хехе, и аз така  Laughing
да, ама туркините трябва да са като голи охлюви. едва ли биха заложили на нещо, дето не действа....

# 25
  • Мнения: 2
e не спират да растат 100%, забавя се растежа и спират да растат до 50% и изтъняват до 25% така четох някъде

# 26
  • Мнения: 93
Пак е нещо   ooooh!

# 27
  • Мнения: 431
И аз се записвам да следя темата.
Би било чудесно, ако е вярно  Hug и безвредно  Peace
Бтв, чела съм, че "забравих-къде-точно" мажели новородените с чисто ant egg oil, и така косъмчета не растяли изобщо  Shocked стори ми се абсурдно.
Подобна история четох веднъж в "ЕВА" -- в пубертета, индийките пък си мажели лицето с куркума... и това също спомагало срещу окосмяването.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 02:59 от Mea_Culpa

# 28
  • Мнения: 93
Като се разрових из Гугъла намерих статии, в които пише, че маслото от яйца на мравки наистина е доста ефикасно срещу окосмяването.  Crazy Мисля, че хората си купуват чисто масло от яйца на мравки и се мажат след епилация 4-5 дни. При следваща епилация пак така. 60-70% от космите изтънявали и падали. Става и за лице и за тяло.  bowuu Интересно ми е дали по аптеките или пък от друго място тук в България, може да се намери такова масло. Търсих в Гугъл, но не намерих. Ако някой има информация нека я сподели.  Flutter

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 222
А задължително ли е да се маже след коло-маска? Може ли след бръснене?

Общи условия

Активация на акаунт