Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Пазаруване от чуждестранни сайтове
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 460 отговора

София

Victoria's secret

Срокове и цени за доставка:

При пускане на поръчката ще ви потвърдят срок за доставка - 1 месец, но обикновено той е около 2 седмици.
Цената за доставка зависи от цената на поръчката ви - за стоки на стойност до $75 цената за доставка е $27.99. Точните цифри можете да видите тук

Поръчката се обработва в рамките на 2-5 работни дни, след което ще получите писмо - Shipment Confirmation. Там ВС винаги пише по какъв начин изпраща поръчката ви: Overseas или BWW (обикновена поща) или UPS Air.  Можете да проследявате само пратки, изпратени по UPS.

Мита:

Пратки  до 50 евро не се облагат с мито и ДДС.

Пратки от 50 до 150 евро  - не се облагат с мито и ДДС, обаче все пак трябва да се разходите до Митница, като предварително заплатите за цесия 12 лева. Там трябва да платите за попълване на митническа декларация (15 лева за 1 артикул и по 6 лв за всеки следващ), да изчакате на опашка за физически лица за да Ви освободят пратката. В тези 150 евро според митничаря не влиза цената на транспорта, обаче според UPS влиза.

За пратки над  150 евро  се дължи 12% мито, 20% ДДС. За обувките мито е 7%, също така ще ви начислят и антидъмпингово мито в размер на 16,5%, ако са произведени в Китай. Плюс ще имате горепосочените разходи за попълване на митническа  декларация и цесия.

Ако ВС ви изпрати пратката по UPS, ще се наложи да се разходите до Митницата, понеже UPS включва цената на транспорта в тези необлагаеми 50 евро. Ако изпрати по обикновена поща би трябвало да си спестите ходенето и нервите за пратки до 150 евро.

Кодове за намаления:

Много често кодовете важат само за територия на САЩ и Канада, обаче време от време може да се намери онзи код, който наистина ще ви намали цената. Един от многото сайтове за проверка е RetailMeNot или ги потърсете в Google по Victoria's Secret Coupon Codes. Внимание! Няма работещ код за безплатна доставка до България!

Размерите на VS:
Размери на дрехи

Размери на сутиени:
32B = 70Б    34B=75Б    36B=80Б    38B=85Б
32С = 70С    34С=75С    36С=80С    38С=85С и т.н.

Размери на обувки:
36 отговаря на 6, 37 на 7, 38 на 8 и т.н.

Понеже в темата е забранено да се публикуват обяви, неуспешните си покупки можете да пуснете тук:
НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: vsecret

Предишните ни теми:
Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5
« Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 19:14 от FairyTale »
Цитирай

Belgium

Явно ще съм първа  Very Happy

FairyTale мерси за новата темичка   bouquet

Поръчах си едни дънки, да видим дали ще съм доволна като дойдат  Laughing
Цитирай

Over The Rainbow

Хоп и аз в новата темичка  Mr. Green
Цитирай

DC

Party
Цитирай

София

Благодаря за темата!   bouquet
Цитирай

Малко градче на края на света

запис   bouquet
Цитирай

И аз да се запиша за да не изпусна нещо LoveКога ще се реша да поръчам? Rolling Eyes
Цитирай

София

и аз се записвам тук Smile миналата седмица направих поръчка и днес е пристигнала в UPS чакам куриера и после ще пиша като взема нещата  Hug поръчката ми беше над 150 $ и ползвах код BUYVS (намали ми 30$) този код в момента е заменен с GETVS и за поръчки над 150$ намалява 30$ за поръчки над 100$ намалява 15$ а за над 250$ намалява 75$ Smile
« Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 12:34 от marinari »
Цитирай

София

и аз се записвам тук Smile миналата седмица направих поръчка и днес е пристигнала в UPS чакам куриера и после ще пиша като взема нещата  Hug поръчката ми беше над 150 $ и ползвах код BUYVS (намали ми 30$) този код в момента е заменен с GETVS и за поръчки над 150$ намалява 30$ за поръчки над 100$ намалява 15$ а за над 250$ намалява 75$ Smile
А в банково извлечение каква сума се изписва? Този код важи само за САЩ (поне така пише) и понякога те дърпат цялата сума без да те предупреждават, ако си използвала код, който не е за теб.
Цитирай

София

Запис и от мен.  Crazy
Цитирай

гр. София

marinari   ще трябва ли да ходиш в митница след като поръчката ти е дошла с UPS? Аз в момнта си пълня кошницата. това ще ми бъде първа поръчка и искам да я наглася да е до 150 евро за да не плащам ДДС и мита, а ако може да не се разхождам и до митницата ще е още по-добре.а освен това като първа поръчка искам да видя как ще ми паснат размерите Smile
Цитирай

София

Hug
Цитирай

Както писах и в предната тема, от ВС се оказаха много коректни. От двете проблемни поръчки са ми пуснали едната, а втората ги помолих да я канселират и днес са ми я канселирали. Остава да ги има същите неща, че да поръчам отново.
Цитирай

Малко градче на края на света

Както писах и в предната тема, от ВС се оказаха много коректни. От двете проблемни поръчки са ми пуснали едната, а втората ги помолих да я канселират и днес са ми я канселирали. Остава да ги има същите неща, че да поръчам отново.

Браво, Даниела, радвам се, че са се оправили нещата при теб!  Hug А какво ли стана с чантата на шоколадче  newsm78
Цитирай

София, в планината

хоп и аз тук, и да започна да се  оглеждам за нови поръчки  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 460 отговора