На кафе се завръща...

  • 8 673
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 746
Все пак е първо предаване,да не забравяме Mr. Green,по-натам може да се укротят нещата.

# 31
  • Мнения: 2 960
И аз като ги видях така в "кокоша групичка"си помислих ,че е нещо в стил мацките "Сексът и градът"...увиииии беше страшна говорилня и едва ли някоя зрителка разбра какво искат да и кажат.Те дефакто се бяха събрали за да се надвикват .

Като проговори Пейо..имах чувството  че главата ми си отпочина ...НО за кратко ooooh!
А иначе бях/все още съм фен на Гала и старото и превадане...дано това се  доближи до моите очаквания Praynig

# 32
  • Мнения: 4 582
аз тъкмо се ядосвам че днес забравих да го пусна , но сега като чета ми стана  много мъчно че не е нямало духа на любимото на всички минало на''кафе''
дано да го оправят че да не вземе после да кажат че няма рейтинг , както когато  го спряха миналия път и пуснаха на негово място някакъв тъп сериал
тогава 3 дни бях като болна

# 33
  • София
  • Мнения: 2 801
Малко съм разочарована! Очаквах нещо повече! Thinking
Аз също, дано да се наредят нещата по- нататък, че нещо не е доизпипана работата...

# 34
  • Мнения: 1
Много съм разочарована,колкото и позитивно да погледнеш няма нищо впечетляващо в новото предаване.Преди нямаше други такива предавания и беше интересно,но сега не е така,а и както интересните филми-винаги втората серия е гола вода.Едва ли щом първото предаване е калпаво и още мебели да докарат  важното беше в началото да спечелят аудиторията,а не се получи.

# 35
  • Мнения: 4
[1124877485102][1] tia 6e se spravi otnovo!

# 36
  • Мнения: 2 722
Първото предаване беше пълен провал.До този приятелски разговор в стил сексът и града даже не стигнах защото много ми дотъпя.Освен всички други абсурди и дивана беше върха,каква дамаска само,нямам думи

# 37
  • Мнения: 81
определено не ми харесва новия формат на кафе .Очаквах по хубаво студио интересни рубрики .

# 38
Искам да кажа, че съм възмутена от 1-вото предаване. Кой е решил, че като събереш 4 кухи хралупи, които се изживяват все едно снимат секса и града, ще са също толкоз интересни, както и сериала. Ако на тях си им е забавно да се кикотят заедно, защо са решили, че и аз искам да си пиа кафето на фона на техния хилеж. Освен това както и предполагах на кафе 2 е също толкова безинтересно, колкото и когато пуснат втора част на някой хитов филм- пълна боза. А за Стилистката Кременка...за нея нямам думи, днес приличаше на селска застаряваща мома, незнам  няма ли кой да и каже, че това че мъжа ти има пари съвсем не означава че ставаш за стилистка, вечно с нейните цветя, вероятно е почерпила вдъхновение от селските ливади  по които е отраснала... няма смисъл да коментирам повече, днес сами видяхме.

# 39
  • Мнения: 7 416
  Изпуснах рубриката с четиритте приятелки....
 

# 40
  • София
  • Мнения: 746
  Изпуснах рубриката с четиритте приятелки....
 
и по-добре,направо ме заболя главата от тях Twisted Evil

# 41
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз пък си мисля, че сте твърде критични.Дайте шанс на предаването.

# 42
# 43
  • Мнения: 429
Предаването ми хареса. "Четирите приятелки" бяха по-шумни от поносимото, но това им е единственият дефект. Гала си върна предаването след години в изгнание и е нормално да е притеснена.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880
Предаването ми хареса. "Четирите приятелки" бяха по-шумни от поносимото, но това им е единственият дефект. Гала си върна предаването след години в изгнание и е нормално да е притеснена.

а защо е била "в изгнание"?

Общи условия

Активация на акаунт