Нашият отслабващ план начертан е от Дюкан - 156

  • 21 117
  • 619
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен!

Айнурче - честита месечинка! Успешна трета и да задържиш постигнатото завинаги! newsm51

Честит рожден ден на Дяволица  smile3525 и Качулска  newsm38! Бъдете здрави и щастливи!

На всички желая хубава седмица - минуси, задържане ( за 3-та фаза) и кой каквото желае - да му се сбъдне!

При мен нищо ново засега - реших да направя още една "врътка" 4П/3ПЗ и тази седмица и най-вероятно от 23.02. ще влизам в трета ( зависи и от кантарчето де). Но имам съвсем малко до целта - по-малко от кг.

Прегръдки на всички  Hug





# 31
# 32
  • Мнения: 1 575
Добро утро в новата тема  bye!

При мен нищо ново, само да се оплача, че вчера бях на пазар и си забравих очилата и съм си купила вместо телешко филе - телешки салам, даже помолих да ми го нарежат... hahahaСега го установих - на закуска, ама пени се, не пени се - друго няма!

Хубава седмица на всички, в тази тема да няма задържане и покачване, само свалени и поддържани(в 3та фаза)килограми  Hug!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро! Да се запиша и аз на трета страничка. Два дена не можах да ви чета и хоп нова темичка!
Вещи, благодаря ти!   bouquet
Мименсита, мерси за кафенцето. Грабвам го и се връщам да ви чета!

# 34
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Привет!
Да се запиша, а дано тази тема успея и да следя! Две пропуснах  Embarassed !
На 14.02 - прекалих с вино, танци и купон, направо си се огалих!
Сега - режимна третофазничка - даже мисля малко полувторофазничка - да поредувам 1/1 два - три пъти, че добре почетох св. Трифон и трапезите.
ТАЙНА, аз също съм с отстранена щитовидна жлеза - след операцията и до нагласяването на хормона - качих доста 20-ина кг (бях с 1 кг по-тежка от последния месец на бременността си), но успях да сваля. Сега съм със структурата от преди брака си! Ще успееш! Аз лично хормона си го пия сутрин като стана на гладно с 1 чаша вода, а закусвам след 1 час - час и половина, но когато съм вкъщи - закусвам половин час след приема на хапчето.
На всички с поводи - ЧЕСТИТО!
Хубав ден!

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 09:21 от * Боби *

# 35
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес кантара е добричък с мен и ми показа 88.1 килограма Sunglasses Сега вече няма да прекалявам с количествата Embarassed

До "kachulska/Качулска/" - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Gift

До "Дяволица" - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Gift

# 36
  • Мнения: 444
Тунинг, ти винаги казваш, че няма да прекаляваш с количествата...  newsm78 не ти вярвам вече  Thinking ейййй

# 37
  • Мнения: 451
До "labello" -  newsm43 smihesorry  tiptoe

# 38
  • Мнения: 3 202
Добро утро!

katyadjin, sanny3 bowuu
Дари 68, прочетох линкчето за яйцата и много ми допадна. Сложих го в сайта.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Вещи,ти кога спиш?Всъщност спиш ли въобще? Hug

Ми ... от 5 до 7  Embarassed Събота и неделя си отспивам. Миналата седмица бях в болнични и ми беше супер, но тази сутрин като трябваше да стана в 7 направо ми се плачеше.  Cry

# 40
  • Мнения: 35
За ден и половина ударен режим резултата е почти -3.Вероятно вода,иначе ми се вижда невъзможно.(не че се оплаквам)

Добро утро на всички и много свалени кг!

# 41
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
айде и аз на отчет
след последния ден ПЗ съм с 100г повече :/
ако утре не съм - поне с 300г ще се карам с кантара!
а пицата на, която направих вчера по рецепта на feelgood..страшна стана. не очаквах, че може да е така добре (не че е като истинска де, но все пак..). бая хапнах от нея към 12 и това ми беше закуско обяд, дори не ми се вечеряше, но малко салата и риба като да не е без хич сдъвках..

айде много минуси и разбирателство с кантара
та това са си едни важни взаимоотношения Simple Smile

# 42
  • Мнения: 850
отслабвам! БРАВО ПОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА!   bouquet

tuningmania и аз си помислих същото когатопрочетох поста ти ! Къде ли съм го чела това  newsm78 , внимавай да не ти изиграе лоша шега !  Thinking

 Мили Варненки , може ли да помоля срещата да е евентуално в събота за да можем и ние да се присъединим ! Благодаря !   Защото все пак на самия 8 март може да имаме ангажименти!     bouquet

Подкрепи Белоградчишките скали тук:
http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/?firstselect=5:268

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 09:56 от shushy80

# 43
  • Мнения: 541
baby_doll  и аз съм за Варненската среща март месец. Тъкмо смятах да предложа да се съберем, че след софийската мини среща на която присъствах миналата седмица, още ми държи и искам и с варненки да се видя Grinning

# 44
  • Мнения: 97
Записче и от мен.
Отчет:Вече съм 57,8...калкулатора ми показа 58.ПОчнах 3-та вече с 2 гала вечери CrazyВ тях имаше за гарнитура пържени картофки.Питането ми към опитните третофазнички е, може ли да си ги хапваме в галите./че едни огризения ме глождят/И още един въпрос към тях:Има ли смисъл да се помъча за 55-54 кг или да си се доверя на калкулатора?
Успех на всички,и повечко "-"-чета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт