Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 760 отговора
А може ли да ми дадете координати на клиниката в Тутракан?
Цитирай

Това е тел. 086660560.
Цитирай

Това е тел. 086660560.

много благодаря bouquet А колко струва платения прием, може и на ЛС Hug
Цитирай

Здравейте! За прегледа първо се записва 3 месеца предварително, защото няма часове, а струва 40лв., но може и с направление, но ще трябва да чакаш още повече, когато се обадиш на този телефон, който е посочен по-горе от вики мики, най-точно ще ти обяснят всичко. За цветната снимка тя е валидна поне за 1 година, но не повече от 2 години. При д-р Бойчев ЦС е 130лв при Б. Бойчев и 150лв при Л.Бойчев, но се прави с пълна упойка, което е доста по комфортно. Ако някой има други въпроси питайте.
Цитирай

Много ви благодаря за изчерпателната информация bouquet

Надявам се да имаме успех Praynig. И на всички вас от сърце ви пожелавам "две чертички" baby_neutral
Цитирай

Здравейте, утре ми предстои цветна снимка при д-р Любомир Бойчев. Някой може ли да ми опише по - подробно каква точно е процедурата ( аз съм малко от страхливите) . Правили са ми преди тук в Русе - но беше без упойка.
Цитирай

Здравейте, утре ми предстои цветна снимка при д-р Любомир Бойчев. Някой може ли да ми опише по - подробно каква точно е процедурата ( аз съм малко от страхливите) . Правили са ми преди тук в Русе - но беше без упойка.

Не се притеснявай,няма да усетиш нищо,защото там ЦС ги правят с упойка,може само да те наболява леко след снимката и да имаш леко кървене.
Цитирай

Първо да кажа, че съм много благодарна на др. Л. Бойчев за качествата му като специалист, а също така и като човек. Няма да споря с никого и да убеждавам, че е добър в сферата на репродуктивната медицина, всеки има право на мнение.
Искам да ви попитам дали знаете нещо повече за ражданията в Тутракан - при Л.Бойчев.
Аз за сега ходя и при него, и при Шишкова (при нея съм на ЖК, а при Бойчев - на ФМ и по-сериозните прегледи) и искам да знам как стоят нещата в Тутракан, като междувременно следя мненията и за АГ-то и Ескулап Русе
Цитирай

Здравейте момичета,
Записана съм за 29.06.2009 за лапароскопия в Тутракан. Има ли още някой за тогава , да обменим малко информация затова което ни предстои. Засега съм информирана какво трябва да си нося , малко съм стресната , а съпругът ми два пъти повече. Ман ме е страх , обаче него - два пъти повече ( нищо че не си признава , но миналата година една седмица преди сватбата си счупи крака  и като знам колко беше уплашен в болницата.........).
Цитирай

zori7404 - пожелавам ти късмет с операцията, лапароскопията на д-р Бойчев и д-р Бойчев  Smile е професионална рутинна работа - преди 1.5год. и аз минах от там - ревах първия ден целия, беше ме страх, бях сама, но казаха че може да взема 1 валерианче за успокояване. не е трябвало изобщо да се притеснявам, защото и двамата доктори направили максималното, за да ми махнат 10 см киста на левия яйчник. оперираха ме в 12 ч. и в 18 ч. се събудих от упойката (не яж нищо предния ден и вода даже избягвай). на другия ден ме вдигнаха на крака и се разхождах - а на втория ден след операцията слизах за кафе до автомата на 1я етаж  Very Happy. изписаха ме на 5 ден и шофирах. останаха ми 3 малки белега от пробивите за инструментите, което изобщо не е проблем- с времето даже се изличиха. на контролния преглед всичко си беше супер - благодарение на д-р Бойчев. този лекар има въображение и е излизал от толкова много "трудни" ситуации. довери му се - няма място за притеснение - сама ще се убедиш на другия ден след операцията. желая ти късмет. вземи си книга да се занимаваш с нещо приятно докато си там.
Цитирай

Здравейте и от мен!
Казвам се Радослава и съм от Русе. Искам да отговоря на La Belle за раждането в Тутракан. Ако все още не родила.
Аз родих там на 25.04.2009 г. За целия ми престой там от 2 седмици получих от всички (двамата братя Бойчеви и целия акушерски и санитарен персонал) ИЗКЛЮЧИТЕЛНО внимание и грижи. Ако някой се интересува в подробности мога да му разкажа пресни впечатления.
Цитирай

Здравейте, писала съм и на други места в сайта по темата за клиника Тутракан!
Искам да има повече такива лекари, мед. сестри и санитарки навсякъде!Би било прекрасно и нещастията биха се намалили поне малко!
След месец и половина ходене по мъките - бременна ли съм и къде е бебето, при много големите специалисти в Русе, накрая се принудих да си назнача сама изследванията, да си поставя сама диагноза и да се обадя спешно в клиниката. Нямаха свободни часове за 3 месеца напред. Обясних н ажената, че най-вероятно съм с извънматочна 6 седмица, която никой не вижда незнайно за6то и тя ме записа. Приеха ме по спешност!Направиха ми лапароскопия със салпингентомия, което е по-добрият вариант от това да съм на 2метра под земята и през цялото време се чувствах добре. Всички бяха изключително, ама наистина много мили, любезни и въобще страхотни!Въпреки, че болницата е страра е много чисто и се чисти по няколко пъти на ден!Д-р Бойчев се учуди като му казах, че си знам диагнозата и още повече, когато се оказах права!Двамата Бойчеви ме оперираха. Възстанових се изключително бързо и даже от месец пак опитваме за бебе SmileПопитах го специално кога можем да започнем пак, той ми каза 2 месеца, а не 6 както повечето казват.
Ако някой от тази клиника чете тук искам да изкажа за пореден път специални благодарности на целия екип на АГ Тутракан!На целия екип на Интензивно отделение, на д-р Димова, на д-р Преславски - анестезиолози, на всички от сектор Патологична бременност!И естествено не на последно място на д-р Л.Бойчев и д-р Б. Бойчев, които наистина дават максимума даже и повече от себе сеи за пациентите си!И условието за това не е финансово, за разлика от многото, при които ходих!
Обичам ги понякакъв начин тези хора, просто за мен това беше тежък период, като за много други момичета и жени, а там ми показах, че не е толкова страшно, че може и така да се живее, че има смисъл да продължавам да се боря!
Поздравявам всички отново и им пожелавам здраве, каквото те ми дадоха на мен Smileи много късмет!

Боряна  Hug Hug

Цитирай

Аз също имам записан час за преглед при д-р Бойчев.Звъннах  края на февруари, записаха ме за  29.05.Е, не ми е спешен прегледа и мога да изчакам.Като се върна ще пиша впечетления.Действително в Русе няма при кого да се иде освен при обичайните заподозряни.
Цитирай

Впечатленията ще са повече от добри, гарантирам ти! Днес бях на преглед при него.
Не знам как така Бойчев като ме гледа на видеозона вижда толкова много неща, а Шишкова (иначе приятна и дружелюбна) но почти нищо не ми казва  newsm78
Цитирай

Да и аз това се чудя newsm78Много мила и вниммателна, ама не вижда нищо ... На мен ми каза, че имам фоликул, да съм си щастлива, а то се оказа извънматочна бременност на месец и нещо  #Cussing out #Crazy SickЕ, как да отида пак при нея, като не може да направи разлика между тези неща? newsm78 Naughty
Цитирай

30-44 от 760 отговора