Клиника в Тутракан

  • 145 298
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 702
Не се притеснявай, те работят заедно, така че каквото и да е ще се консултират един с друг. Да и той е добър.

# 61
  • Свищов
  • Мнения: 209
Не се притеснявай, те работят заедно, така че каквото и да е ще се консултират един с друг. Да и той е добър.
Напъло подкрепям vagabond . Peace Успех mimi198.

# 62
  • Мнения: 170
Д-р Богомил Бойчев е страхотен лекар и невероятен човек! Изобщо не се притеснявай, ще останеш много доволна. Лекувала съм се при него, свърши си работата перфектно, а за отношението нямам думи  Peace

# 63
  • Мнения: 3 743
Подкрепям, Шери, макар и не от личен опит.

Сестра ми бяха там миналата седмица и този понеделник за вземане на материал от мъжкия фактор и оплождане на яйцеклетка в овулация /как е термина не знам/. До 15 дни чакаме резултат. Ако не стане, инвитро Rolling Eyes.
Стискаме им палци Praynig А всички с проблемно забременяване съветвам, ако още не са намерили своя лекар да отидат в Клиниката в Тутракан.
Човечност, отдаденост и професионализъм. Поклон  bouquet

# 64
  • Мнения: 170
Подкрепям, Шери, макар и не от личен опит.

Сестра ми бяха там миналата седмица и този понеделник за вземане на материал от мъжкия фактор и оплождане на яйцеклетка в овулация /как е термина не знам/.
Инсеминация е процедурата. Стискам палци на сестра ти  Praynig

# 65
  • Мнения: 1 735
Богомил и Любомир Бойчеви от едно семейство ли са? Кой кой е? Съвсем се обърках от тази тема... мислех, че е един, а разбирам, че е имало и баща, който е починал...

Ако има часове при тях чак за ноември, това означава ли че трябва да се откажа от идеята си за раждане там(термин-септември)?
Знае ли някой колко се плаща за нормално раждане там, без здравни осигуровки?

# 66
  • Мнения: 702
Богомил и Любомир Бойчеви са братя. Любомир е по-големият. А клиниката е напраена в памет на баща им, който също е бил мн.добър гинеколог.

# 67
  • Свищов
  • Мнения: 209
Ако има часове при тях чак за ноември, това означава ли че трябва да се откажа от идеята си за раждане там(термин-септември)?
Знае ли някой колко се плаща за нормално раждане там, без здравни осигуровки?
Тези часове за ноември се отнасят за клиниката, а ражданията са в болницата? А ти тяхна пациентка ли си ?
За цените не мога да бъда полезна.

# 68
  • Мнения: 1 735
Благодаря за отговорите!  Hug

Днес си запазих час, но чак за 11.08.
Не знам дали не е много късно, при положение, че се пада месец преди термина ми.
Щеше ми се часът да е тия дни, за да мога да реша в крайна сметка къде да родя.

Едит: А никой ли не знае колко струва едно нормално раждане в Тутракан(без социално осигуряване)?

# 69
  • Свищов
  • Мнения: 209
infinity е пак са те вместили в графика сравнително без много да чакаш.
В момента съм бременна и тепърва ще разбера колко струва раждането.

# 70
  • Мнения: 1 735
infinity е пак са те вместили в графика сравнително без много да чакаш.
В момента съм бременна и тепърва ще разбера колко струва раждането.

Може би, защото подчертах, че не съм здравно осигурена и си плаюам всичко на частно.
Иначе първоначално ми дадоха час ноември месе, което не ми върши работа, защото ще раждам септември все пак.  Grinning

И ти ли ще ходиш в Тутракан да раждаш? Кога ти е терминът?

# 71
  • Мнения: 1 735
Имам още един въпрос за докторите Бойчеви:
възможно ли е при тях да се ражда активно?

Вчера пуснах такава тема, но забравих, че мога да питам и тук. Вижте какво имам предвид:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407593.msg11646839#msg11646839

# 72
  • Свищов
  • Мнения: 209
infinity аз съм в началото на бременноста си, но съм тяхна пациентка от много години. Ние се борихме със стерилитет доста време.
Та съм минала през доста чакане и приказки в клиниката  и не мисля, че предлагат такова активно раждане. Докторите са изключително заети, болницата в която се ражда е държавна и практически няма как да направят всички тези изисквания, които си описала достъпни.

# 73
  • България
  • Мнения: 181
Включвам се в темата само да изкажа положителното си отношение и към частната клиника "Иван Рилски" и към общинската болница. Отдавна съм пациентка на д-р Любомир Бойчев, той проследи цялата ми бременост, макар че не съм от Тутракан , пътувах всеки месец, родих си при него в болницата - като на секциото присъства и Богомил Бойчев и д-р Георгиева. Много съм доволна от цялостното отношение и на лекари, акушерки и т.н. При евентуална втора бременост пак при него ще си раждам.
Клиниката работи със здравната каса, ако не цените не са прекомерно високи а за редовни пациенти цените са наполвина, само за пример ще ви кажа, че тази година си правих мамографичен преглед за ... 20 лв, а тук за същато нещо в София ми взеха 70 лв., а и прегледа беше супер обстоен, за разлика от втория. За ражаденот бяхме се уговорили за една сума за раждане /преди две години 250 лв./ друго не съм плащала нищо. Сега не знам какви са цените но не вярвам да са много високи. И да наистина докторите са ужасно ангажирани, но за бременни правят компромиси и ги записват за по - скоро.
Успех!

# 74
  • Мнения: 657
Незнаех, че правят и мамография там.За нея също ли се чака така дълго? При следващо ходене, ще си запиша час и за там.

Общи условия

Активация на акаунт