ЮНСКИ мами 2009! Тема № 32

  • 13 458
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 357
Добро утро  Grinning.

Mona-balona , от какво тези припадаци  Sad ?! Дано повече не се повтаря  Praynig.


Мил, даваха и шишета на Авент , ама ти като не идваш на всяка лекция  Wink.

Славена, и аз много ти завиждам за пътешествието , така ми се иска, но  на мъжът ми не му се ходи   Twisted Evil .


Vodica, наистина имаш голямо момче , да е жив и здрав и много да те радва.

Днес съм при Марков, надявам се да няма изненади и всичко да е ОК.
Нямам търпение вече да се затопли и да започнем по-дълги разходки.

Лек и усмихнат ден.


# 61
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен
Vodica честит ти рожденик,само радост да ти носи  bouquet
За мъжете в началото и моя не проумяваше както и аз де
даже има случаи в които още не мога да проумея че ще имаме дете,
но сега е много мил и внимателен с мен,доста се съобразява


Катеринка аз ще те гледам нали не работя и съм си в къщи Laughing

# 62
  • Мнения: 1 475
Добро утро,

Тези от вас които ходеха на лекциите на  9 месеца в Цум, може ли да ми кажето другия петък от колко часа са и на каква тема?? Че на комшийката на етажа дъщеря и е бременна и ме помоли ако мога да отида с нея няколко пъти, че тя никой не познавала и тъй като не мога да отказвам, като ме помолят Embarassed, сега ще отида- ама знам, че някой от вас ходеха там,та да ми кажете и по колко време продължават??

Вчера си купих шише на Чико против колики и един биберон на Авент- как може един биберон да струва 7 лв, останах потресена,взехме силиконов, уж бил по-добър от каучуковия, който по-лесто се съсипвал!/качих ги в албумчето, както и снимки на коремището ми Mr. Green/

# 63
  • Мнения: 136
Мен от 3 дни отново много ме дразни асистентът ми  smile3511 Като го погледне човек, е типичният зубър - с очилата, с пъпките по лицето, много висок и кльощав, зализано бретонче, обикновено с ризка под блузата, а яката - навън. Малко гадно го описвам, но си е така. Ама това е най-малкото, което ме дразни. Обикновено идвам преди него, а и преди всички колеги в офиса и той като дойде, ето какво прави - съблича се, сяда на компютъра, пуска го, избърсва си очилцата и веднага започва да пише нещо, дори и аз не знам какво. Не мога да си представя как човек може още от вратата да се хвърли на работата. Да има нещо спешно, бих го разбрала, ама нали аз му поставям задачките.
Освен това като почне да пише, чатка на клавиатурата толкова бързо, все едно някой го гони. Не искам да ви казвам какъв е звукът, като се заслушам  smile3514
Ноооо, най-гадното е, че колкото и да е изпълнителен и начетен, в повечето случаи толкова бавно вдява нещата, които не са свързани с рутинната му работа, че направо ми иде да го изгоня  smile3513  Умът ми не го побира как има такива хора, които дори не си правят труда да си размърдат сивото вещество  newsm12
Да не говорим колко е нагъл в някои отношения, ама е дълго за разказване. Другото, което ме вбесява, е, че напоследък пак започва да зачезва някъде из сградата за по час-два, без да ми каже къде отива и без да си вземе мобилния телефон. Ако ми потрябва за нещо, трябва да го издирвам с полиция  smile3512 Миналата година му се бях скарала за тези му изчезвания и беше започнал да ме уведомява, дори когато ходи до тоалетната  newsm08 Първоначално ми беше смешно   newsm48 , но много бързо започна да ми става досадно  newsm61
Отстрани може да звуча като някоя гаднярка, но този човек наистина е уникално дразнещ (и други колеги са ми го споделяли), но за съжаление, трябва да го търпя, защото поне рутинната си работа върши добре. Само не знам как ще се справя, когато излезна в майчинство, той ще поеме моята работа  smile3516

Ех, излях си душицата пред вас, определено ми олекна  smile3525

Забравих да уточня, че въпросният човек е на 23 години май и че като почна работа, се пръскаше с много гнусен одеколон, май оттогава ми стана антипатичен. И за рождения му ден, по моя инициатива, му подарихме от офиса парфюм - супер готин и скъп. Аз си мислех, че още от другия ден ще започне да се пръска с него, но...изненадата ми беше доста неприятна, когато и на следващия ден усетих гнусния мирис на одеколон  newsm11  Слава богу, вече го е изпръскал и сега ходи с малко по-нормален парфюм. 

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте, прекрасни мами!!!
vodica, честит ти рожденник. Само щастливи и спокойни моменти да ти носи Heart Eyes

Gydelichkova, не се притеснявай. Като не става - не става. Но много благодаря за ангажираността Hug. А какво стана с курсовете? Звънна ли на преподавателката?

Mayflower , много щастливи емоции при Марков. Всичко ще е ОК Simple Smile

Mona-balona , радвам се, че вече всичко е наред. Пази се!!!

Моят татко.................. ми............... на моменти е. Той по принцип не е романтичен и вече 6 години се опитвам да го науча да се държи по-любвеобилно. На моменти му се отдава, на моменти - не. Относно помагането - ами.......малко ме е срам да го кажа, но той е човекът, който готви в къщи. Обича да готви, идва му отвътре и се справя великолептно!!! Аз правя само сладките неща ( сладки, сладкиши, торти и т.н. ). И единствената манджа, която готвя е пълнени чушки...................нищо друго. За всичко останало отговаря той. Затова че почти нищо не се е променило в нашето домакинство. Абсолютно винаги ми е помагал и с чистенето ( защото аз го ангажирам ), с прането ( или по-скоро с простирането ).............. Всичко и сега си върви по старо му, но просто домакинството ни е малко по-различно по принцип Crazy

Спокоен ден, мацки!!! Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 69
Vodica , да ти е живо и здраво мъжлето Simple Smile)  
viper и аз се "заслушвам " в такива "прекрасни" звуци....  Shocked
rosicp аз си имам проблем със свекървата , от както взех да си имам нещо по - сериозно със сина й... дори до ден днешен не престава да дава не само акъли , ами и да нажежава обстановката.... имам 3 нейни опита да ме раздели със вече съпруга ми  #2gunfire  Убедена е , че няма да имам кърма... Че не трябва да пия витамини, а боза... Че като си дойде (слава Богу не е в България) на 01.06. , ще ме води по магазините да купува всичко.... (после да не кажа от къде ни излизат нейните покупки  #Crazy ) Докторката е казала, че ще раждам на 8-ми , значи тогава ще раждам... не съществуват разни други варианти за раждане... newsm78 ... Общо взето не съм човек , който си мълчи... а сега се стремя да не се впрягам на приказките й... , че много ме натоварва... по - добре да ме боли кръст...  Peace

Разплаках се, сега ми се обади една полякиня , с която работехме в Италия... 2 години минаха и се търсим още... колко драго ми стана ... и сега съм се ухилила... целувам ви всички, много хубаво настроение ми дойде   bouquet

# 66
  • Мнения: 0
Gydelichkova, я не му се ядосвай на тоя.........  SickЗащо въобще си го слагаш??? Прати го на.......... и като започне да те дразни - излез ти, отиди пий кафенце, или при някоя колежка...... или колега ..... Crazy Я да си гледат работата такива.......... Всичките около мен съм ги пуснала по течението......
 Hug

# 67
  • Мнения: 136
Fate, преди малко звънях на мацката за курса, ама не вдига. По-късно ще пробвам пак.

Няма какво да те е срам - ако щеш ми вярвай, ама като заживяхме с Жоро, не знаех как се пуска пералнята и той ме научи. Да готвя също не можех, а и не се и опитвах да се уча, но и в квартирата имахме една малка кухничка със стара печка, та изобщо не ме влечеше. Той от време на време приготвяше разни манджички, но като цяло си купувахме готова храна. Откакто се преместихме в новия апартамент обаче лека полека започнах да готвя, ами то си ми е кеф в новата кухня и на новите уреди. Не съм кой знае каква готвачка, ама вече мога да правя пълнени чушки, грах, леща, лазаня, сумати видове ориз, картофени манджи...

# 68
  • Мнения: 35
lionka.bonbonka от тук можеш да си изтеглиш субтитри на трети сезон http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

vodica, честит рожденник.Да е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet


Еххххх,много е сладка нашата Katerinka newsm44,гледате ли я?

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:10 от lili_to

# 69
  • Мнения: 13
vodica  Честит ти рожденник Simple Smile

Относно мъжете - моят много си ми помага, незнам какво щях да правя без него ... В последно време пак започна да ме боли крака и той хвърчи с прахосмукачка, парцали ... Мие чиниите още преди да забременеем, аз готвех. Сега вече дейно ми помага и с готвенето ... абе душица е той Simple Smile
и относно хормоните. Май сега им е момента ... до преди 3-4 дни яко ме тресяха и мен ... незнам как ме изтрая ... нервирах се за някакви глупости ... минава ми за секунди ... но просто май вече свикна с тях ... в началото му беше много тежко, но сега приема по-спокойно моите странни изблици ...

Gydelichkova и viper не се ядосвайте ... мислете си положително ... опитайте се да не обръщате внимание ... а ако не успеете - скоро идва болниччния и няма да ги има тези дразнители Simple Smile

# 70
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , Gydelichkova  , ти си напред с материала. Снощи това си говорихме с Димо и му казах, че трябва да ми сготви грах, че аз много обичам, но никога не съм готвили............ и той все ми се смее, че като си остана в къщи , искам не искам - ще се науча. Ама аз - не !!! Аз съм на мнение, че вкъщи всички трябва да сме ангажирани с работата на другия - както аз мога да забия пирон или да сменя крушката - така и той трябва да може да сготви или да изчисти. Според мен не трябва да има женска и мъжка работа ( не говоря естествено за големите ремонти и тем подобни, въпреки че аз обожавам да боядисвам ). Всеки трябва да бъде солидарен към другият!!! И не мисля, че бих могла да бъда с мъж, който се прибира от работа и започва : " Сложи ми салатата, сложи ми ракията, сложи пържолата, .... " и дори да не ме изчаква да седна на масата.... Това не мога да го разбера. И според мен тези навици ги изгражда жената. Културата на мъжа в къщи, според мен се възпитава от жената, на където тя го насочи. Не искам да обидя никого!!! Това е мое мнение и поведение!!!
 Hug

# 71
  • Мнения: 1 475
Гледайте Катеринка, пуснала съм си я онлайн в офиса по Канал 1!!!

# 72
  • Мнения: 136
Fate, напълно споделям твоето мнение   newsm10  Още като заживяхме заедно с него, му бях казала, че никога няма да се превръщам в типичната домакиня  smile3521 и че ако си мисли, че само аз ще чистя, пера, готвя и гладя, просто не е познал. Същевременно имах късмет, че той от доста години си живее напълно самостоятелно и има изградени навици. Сега простираме в повечето случаи заедно, обикновено той пазарува, глади си сам своите си дрехи, оправя леглото понякога, напоследък май само той мие и съдовете, особено ако са тави и тенджери, от време на време ме отменя с прахосмукачката и винаги той мие пода. В това отношение мъж злато си имам и много го обичам затова  newsm44
Единственото, което изцяло и винаги аз правя, е бърсането на прах, гладенето на спалното бельо и зареждането на пералнята.

Ооо, забравих да кажа, че дори той ми е зашивал скъсаните копчета и други скъсани неща по дрехите, аз все още не го умея този занаят, колкото и срамно да звучи  smile3506

А за мъжка работа изобщо не може да разчита човек на мен. Единствено в стрелбата с въздушна пушка съм добра  newsm68  

# 73
  • Мнения: 79
Катеринка супер
Страхотна  bouquet си

# 74
  • Мнения: 136
От къде я гледате? Никъде не ми се зарежда БНТ он-лайн. Искам и аз да я гледам

Общи условия

Активация на акаунт